Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

101Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 11, 2010 6:17 pm

Jonix

Jonix

Freak of Nature
Freak of Nature
Nego gleda li neko ove nove epiz. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549

102Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 11, 2010 6:19 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ja pratim onako tu i tamo Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549

Omg, zar će se Ali Kemal ubiti kada Fusun dođe, pošto sam video da su Burhan i Nadida bili na groblju nešto Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549

103Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 11, 2010 6:22 pm

RaydeN

RaydeN

Novajlija
Novajlija
i ja kad stignem brt inace dobar serija nesto novo xD
Tj..dobar tema Smile

104Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sun Sep 12, 2010 12:04 am

jeca*s

jeca*s

Novajlija
Novajlija
Milanče wrote:Ja pratim onako tu i tamo Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549

Omg, zar će se Ali Kemal ubiti kada Fusun dođe, pošto sam video da su Burhan i Nadida bili na groblju nešto Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549

xaxaxa, Šeher'zada je poslednja stvar na tv-u koju bih pogledala.

105Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Oct 25, 2010 8:40 pm

M@rko

M@rko

Regularan Član
Regularan Član
nesvidja mi se serija

106Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Oct 25, 2010 11:34 pm

marija <3

marija <3

Senior
Senior
Jooj gledam seriju xD Navukla sam see xD

107Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Tue Oct 26, 2010 12:34 am

my immortal <3

my immortal <3

Doktor za forume
Doktor za forume
ahahaa ja sam odgledalaa... zavrshila je kod nas.. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549
inache zanimljivaa jee.. Smile ali nishta posebno! :/


ps. kod nas je bila sinhronizirana na makedonski tako da nisam chula ni t od turski jezik xDD

108Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Nov 01, 2010 4:18 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
my immortal <3 wrote:


ps. kod nas je bila sinhronizirana na makedonski tako da nisam chula ni t od turski jezik xDD
Meni je to beze.O.o
Gledao sam u Portugalu oni Španske seriji prepričavaju O-O
xD

109Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Nov 01, 2010 5:59 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Milanče wrote:Ja pratim onako tu i tamo Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549

Omg, zar će se Ali Kemal ubiti kada Fusun dođe, pošto sam video da su Burhan i Nadida bili na groblju nešto Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549
Imena su LOOOOOOl =DDD
Inace,ne pratim seriju,niti planiram =D

110Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Nov 01, 2010 11:24 pm

Werewolf-King

Werewolf-King

Forumski moljac
Forumski moljac
gluplju seriju vido nisam!!!
Jos kad cujem onaj "hindu" jezik,u zeludcu mi se prevrne...

111Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Nov 01, 2010 11:56 pm

nediMMM

nediMMM

Doktor za forume
Doktor za forume
Serija je supper *_*

Najbolje kad kazu 'hajde,hajde'

Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 81549

112Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 3 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Wed Nov 03, 2010 10:59 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
najbolje je kada kazu duso Đnm. XD

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com