Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno CoNNected 3 on Sat Jun 13, 2009 4:37 pm

~*Saska*~

~*Saska*~

Novajlija
Novajlija
Ime foruma: CoNNected 3
Link: http://connected3.forumotion.com/
Opis: Zauwek uz CoNNected 3!!!
Kolika je starost foruma:1 mesec i 15 dana...

View user profile

2Završeno Re: CoNNected 3 on Sat Jun 13, 2009 11:58 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Pravila! Pravila! Pravila! Nalog! Nalog! Nalog!

View user profile

3Završeno Re: CoNNected 3 on Sun Jun 14, 2009 2:22 pm

~*Saska*~

~*Saska*~

Novajlija
Novajlija
E moze ovako....???

Ime foruma: CoNNected 3
Link: http://connected3.forumotion.com/
Opis: Zauwek uz CoNNected 3!!!
Kolika je starost foruma:1 mesec i 15 dana...

Nick:BU
password:Uckermann

View user profile

4Završeno Re: CoNNected 3 on Sun Jun 14, 2009 4:05 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Može tako

CoNNected 3 Wlajky
CoNNected 3 RedbuttonrCoNNected 3 OrangebuttonCoNNected 3 GreenbuttonCoNNected 3 VioletbuttonCoNNected 3 Turquoisebutton
View user profile

5Završeno Re: CoNNected 3 on Sun Jun 14, 2009 4:09 pm

~*Saska*~

~*Saska*~

Novajlija
Novajlija
ok..i tnx....

View user profile

6Završeno Re: CoNNected 3 on Sun Jun 14, 2009 4:15 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Stavljeno na listu cekanja!

View user profile

7Završeno Re: CoNNected 3 on Fri Jun 19, 2009 8:15 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum CoNNected 3 ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 88 registrovanih korisnika i 6071 postova nije lose ali nije ni fenomenalno. Clanova je dovoljno, ali moze jos vise, ali je aktivnost na finom nivou! (Skor: 3/5)

Stil: NIje lose...Ne dreci. Jednino sto nije interesantno posto je sve tamno crno pa pocinje da izgleda monotono. Baner je veliki, i ne dopada mi se stil, kako je uradjen. Ova srca i ove tri slike...Moglo bi to lepse. Ikonice su ogomne! Buttons su ok i uklapaju se. (Skor: 3/5)

Ocena: 6/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je tu i tamo, ima par nebuloznih pravila al ok sve u svemu. Samo je trebao da stoji na pocetku foruma i da bude pravilno gramaticki napisan sa postovanjem slova srpske latinice. Niste bas dobro organizovali index...Negde podforum zvrji prazan sa samo 1 ili 2 otvorene teme. Sve u svemu, natrpano, previse otvorenih podforuma...Moglo bi to mnogo bolje da se organizuje. (Skor: 5/10)

Duzina indeksa: Kao sto vec rekoh prenatrpali ste forum. Ima svega, ali nema nikakvog reda. Pokusajte da neke forume koje mozete spojiti u jedan spojite, jer stvarno ima previse podforuma i kategorija! Razumem da je forum zabavnog karaktera, ali ovo je preterano natrpano. (Skor: 4/10)

Ocena: 9/20

Dizajn

Boje: Kao sto vec rekoh, boje ne drece, ok su. Ipak posto ste odabrali crnu, morate se potruditi da napravite odredjeni kontrast, jel ovako deluje suvise tamno i monotono. (Skor: 5/10)

Slike: Baner je preveliki, i nije bas nesto posebno uradjen...Ikonice mi se ne svidjaju, prevelike su, preporucujem d aza ikonice izaberete neke male oblike poput loptice, zvezdice, kvadratica i sl. Who is online je takodje velika, treba da se smanji, a njom mozete uneti kontrast na forum - ne mora i ona biti crna. (Skor: 4/10)

Ocena: 9/20

Urednistvo:

Broj urednika: 4 admina i 3 moda...Nije lose, ali taj broj treba da bude jednak ili modova treba vise. A pravo da vam kazem, na 80 clanova vam ne treba 4 admina... (Skor: 2/5)

Aktivnost urednika: Nije lose, ali moze mnogo bolje, znate da od administracije pocinje aktivnost - ako admini i modovi nisu aktivni to se ne moze ocekivati ni od ostalih clanova. (Skor: 3/5)

Profesionalnost: Na niskom nivou. Pravopis i srpska latinica se ne postuju, ali uopste! Ogromne ikonice i lose organizovan index takodje ne svedoce o profesionalnosti. Ali dobro, kapiram da je ovo forum zabavnog karaktera, pa mozete sebi dozvoliti da ne bude sve pod konac. (Skor: 3/5)

Ocena: 8/15

Aktivnosti:

Broj postova: 6071 je malo postova postova, mada za ovu starost foruma aktivnost nije losa! (Skor: 8/15)

Broj clanova: 88 je dovoljno da forum fino funkcionise i to je dosta dobro za ovakav forum, ali moze to biti jos...Ali ipak je starost foruma 1 mesec, imate jos vremena. Tako da radite jos na reklami, saljite masovni mail. (Skor: 8/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Prema mojim statistikama ispadne da na forum dodje oko 14 clanova dnevno, ali to su samo moje statistike. To je solidno, mada uvek moze i da se poboljsa. Opet ponavljam reklamirajte se sto vise! (Skor: 3/5)

Ocena: 19/35

UKUPNO 51/100

Sto bi se reklo, dobili ste prelaznu ocenu! Salim se! Nije lose, mlad je forum i tema je malo manje poznata, ali dobro imate potencijala za vece rezultate, nadam se da cete ih postici uz nasu pomoc! Srdacan pozdrav! Wink

View user profile

8Završeno Re: CoNNected 3 on Fri Jun 19, 2009 8:18 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
A mogu da pitam o čemu je forum?
Sorry za spam

CoNNected 3 Wlajky
CoNNected 3 RedbuttonrCoNNected 3 OrangebuttonCoNNected 3 GreenbuttonCoNNected 3 VioletbuttonCoNNected 3 Turquoisebutton
View user profile

9Završeno Re: CoNNected 3 on Fri Jun 19, 2009 8:19 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Cini mi se da se radi o nekoj mladoj muzickoj grupi, jel?

View user profile

10Završeno Re: CoNNected 3 on Fri Jun 19, 2009 8:21 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Pa verovatno
ali odakle su i to
da je pitam

CoNNected 3 Wlajky
View user profile

11Završeno Re: CoNNected 3 on Fri Jun 19, 2009 8:39 pm

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
A to su neki reperi...Klinci su(mislim starioji od mene) imaju 14 godina

View user profile

12Završeno Re: CoNNected 3 on Fri Jun 19, 2009 9:01 pm

4 8 15 16 23 42

4 8 15 16 23 42

Guess whose back?
Guess whose back?
Ovo bre neka decurlija...

View user profile

13Završeno Re: CoNNected 3 on Sat Jun 20, 2009 11:16 am

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
Tvoje god.....
Mislim oni jesu stariji od mene ali ipak su mali

View user profile

14Završeno Re: CoNNected 3 on Sat Jun 20, 2009 11:39 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Dosta spama!!!

Saska, da li je u redu? Mogu li da saljem u Zavrseni pregledi?

View user profile

15Završeno Re: CoNNected 3 on Sat Jun 20, 2009 1:29 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Ma salji. Ne mora da komentarise, mozda ni ne dodje!

Kliknite OVDE da pogledate moj profil na DeviantArtu!
View user profile

16Završeno Re: CoNNected 3 on Sat Jun 20, 2009 1:29 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Ok, zavrseni pregledi

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]