Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Gossip Girl Croatia Empty Gossip Girl Croatia Sat Jun 05, 2010 7:31 pm

Josip

Josip

Senior
Senior
Ime foruma: Gossip Girl Croatia
Link: http://gossipgirlcroatia.forumcroatian.com/forum.htm
Opis: Forum o američkoj teen seriji Gossip Girl
Kolika
je starost foruma:
oko 4 mjeseca

Nick: FoFpregled
Password: 123456



Last edited by Josip on Sat Jun 05, 2010 7:47 pm; edited 1 time in total

2Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sat Jun 05, 2010 7:41 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Molim te da dodaš korisnički nalog..

3Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sat Jun 05, 2010 7:46 pm

Josip

Josip

Senior
Senior
Jesam..
Nick: FoFpregled
Password: 123456

4Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sun Jun 06, 2010 1:37 pm

Ella

Ella

Veteran
Veteran
Pregled za Gossip Girl Croatia

Prvi utisak:Kada sam ušla na forum prvo sam zamjetila look koji mi se jako sviđa. A i raspodjela kategorija i foruma na mene je ostavila dojam.
14/15

Dizajn:Dizajn je odličan. Samo što ova navigacija što piše preko Blakine glave mi se ne sviđa jer kao što sam rekla prekriva joj glavu.
Boje na skinu su odlične! Sve pohvale!
19/20

Organizacija: Index je onako, skoro predugi, haha. Ne sviđa mi se to što imate posebnu kategoriju Download i onda samo tamo jedan forum. Mislim da bi taj forum Download trebali smjestiti u kategoriju Gossip Girl. Broj administratora: 2, to je prilično pohvalno. Broj moderatora: 0, e pa to nije pohvalno, za 256 članova trebalo bi biti barem 2 moderatore
13/20

Profesionalnost:Skoro svi opisi foruma započinju sa Ovdje.. a to je meni najgore. Večina članova ne piše pravilno (č,ć,š,ž..). no admini nekad pišu ispravno.
12/15

Aktivnost: Ja mislim da bi za tako velik broj članova trebalo biti više redovnih. I, predlažem da postavite listu u 24 hours. Jer ako (ne kažem da hoćete) hoćete nešto postići skrivanjem toga, onda... to je stvarno glupo..
20/30

Konačna ocena: 78/100
Komentar:Mislim da sam bila jako blaga pošto mi je to tek drugi pregled. Tako da... malo se potrudite i forum ce uspjet!

5Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sun Jun 06, 2010 1:50 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Jesi li zadovoljan, može li u završene?

6Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sun Jun 06, 2010 2:20 pm

Josip

Josip

Senior
Senior
@Ella, hvala ti na ocjeni i što si pregledala.

Jel može još netko pregledat forum?

7Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sun Jun 06, 2010 9:51 pm

draMa.QuEeN

draMa.QuEeN

Aktivan član
Aktivan član
Pregled za Gossip Girl Croatia

Prvi utisak: Kad sam ušla na forum prvo sam primjetila lijepo urađen look. Samo ona navigadija za registraciju, log in/out i privatne poruke mi kvari ukupni dojam. No više o looku poslije. Broj članova u zadnjih 24 sata je mali. Broj registriranih članova je solidan ali mogli ste puno više s obzirom na to da je Gossip Girl jako popularna serija.
10/15

Dizajn: Look je jako lijepo odrađe. Logo mi se sviđa. Samo malo mi je glupo što ste stavili samo Serenu i Dana ipak nisu samo oni glavni likovi. Ali i ovako je lijepo. Ikonice su lijepe i raspoznaje se kad je new, no new i lock. Jedino mi smeta što je lock ljubičaste boje, a na logu i u look je nigdje nema. Boje su ugodne i lijepe. Nisu drečave šta mi se sviđa. Who is online nemate pa tako da tu nemam šta komentirati, a i nije vam potreban. E da zaboravila sam. Ona navigacija na logu koja prekriva Sereninu glavu mi se ne sviđa. To je totalno nepotrebno, a i ružno izgleda. Rađe to strpajte tamo gdje su vam i ostale navigacije. Navigadije su lijepe ali se teško primjete.
14/20

Organizacija: Index je solidno sređen. Ali imate gomilu podfiruma. Posebno u About GG tamo se nikako ne snalazim. Dio gdje se priča o seriji je lijepo sređen onaj podforum sa novostima je također ok. Podforum knjige također. Parovi? E tu je đumbus. Ne mora svaki par imati svoj podforum. Samo otvorite teme i komentirajte, ne trebaju vam nikakve teme za slike itd. to sve spada u galeriju. Parovi u stvarnom životu vam nisu potrebni. To sve spada pod pareve. Dio s anketama je ok. Tamo gdje su vam podforumi za glumce je ok. Oni glavniiji mogu dobiti svoj ali ne treba vam onaj podforum Ostali glumci njega izbrišite, a teme sve prebacite u Cast. Galerija je lijepo sređena samo se iskreno nadam da će te ju napuniti. GG bolg? To baš ne vidim čemu služi znači ili popunite ili mičite. Download stavite u glavni dio ne treba on biti u svojoj kategoriji. Off dio je dobro sređen. Arhiva vam nije potrebna. Sada da se vratim na početak. Početni dio treba srediti. Prvo stavite Administraciju a onda Predstavljanja. Administraciju preimenujte u O forumu ili nešto tog tipa i također tamo vam ne trebaju 2 podforuma. To sve stavite kao teme u Adminstraciji. Nemate pravila. Ja sam se uznenadila kako uopče uspjevate održati forum tako urednim. Znači pod hitno napišute ta pravila. I neka budu pravopisno točna i lijepo i opširno napisana, a ne samo par rečenica. 2 administratora i 0 moderatora? 2 adminstratora su sasvim dovoljna ali nijedan moderator. Pod hitno morate nači barem jednog.
10/20

Profesionalnost: Admin pod nickom Chuck piše velikim slovima i sa č,ć,ž,đ... Ninna ne. Ona piše š i ž ali ne i č,ć,đ,dž. Velika slova također joj nisu poznata. Popravite to pod hitno jer jer to ne samo lijpo za vidjeti nego i nešto što je dosta bitno na putu ka profesionalnom forumu. Ostali članovi pišu kao da nikad nisu učili ni g od gramatike. Ali ok to neću komentrati jer vi nih ne možete prisilaiti da pišu normalno.
10/15

Aktivnost: Lista članova u poosljednjih 24 sata je mala. Broj članova je solidan ali već sam rekla i oped ponavljam (kao neka papiga) mogli ste ih imati puno više pošto je GG trenutno in u cijelom svijetu. Znači više se potrudite (ne kažem ja da se ne trudite, samo da se možete truditi više) i više reklamirajte. Povečajte listu logiranih članova u zadnjih 24 sata tako da stavite nešto zanimljivo na forum što će ih privuči.
23/30

Konačna ocena: 67/100
Komentar: Eto. Bila sam dosta stroga ali iskreno se nadam de čete poslušati moje savjete i postati još bolji. Znači više reklamirajte, malo popravite index i napišite pravila. Sretno!

8Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sun Jun 06, 2010 10:02 pm

Josip

Josip

Senior
Senior
Nika hvala ti na ovako dobrom pregledu.. Probat ću to sve popravit što si rekla..

9Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Sun Jun 06, 2010 11:21 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Može li u Završene preglede?

10Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Mon Jun 07, 2010 3:05 pm

Josip

Josip

Senior
Senior
Može..

11Gossip Girl Croatia Empty Re: Gossip Girl Croatia Mon Jun 07, 2010 8:00 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Završeni pregledi i lock.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com