Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Danna Garcia fan forum Empty Danna Garcia fan forum on Fri Jun 18, 2010 5:43 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Forumski moljac
Forumski moljac
Profil:Fof-pregled
sifra(password)fofpregled

Ime foruma: Danna Garcia fan forum
Link: www.danna-garcia.com
Opis: 303 članova,33285 messages
Kolika je starost foruma: Sun Aug 23, 2009 1:12 pm
Nalog:

Profil:Fof-pregled
sifra(password)fofpregled

View user profile

2Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum on Fri Jun 18, 2010 5:48 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Stavljeno na listu cekanja!

3Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum on Fri Jun 18, 2010 11:20 pm

Girl<3

Girl<3

Smile.in.darkness
Smile.in.darkness
Pregled za Danna Garcia Fan Forum

Prvi utisak: Iako imate velik broj registrovanih članova, imate jako malo redovnih članova. Mozete praviti razna tamičenja i akcije sa nagradama koje ce ih privuči, jer (kao što bi rekla Ten) članovi su koren foruma, zapamtite to. :P
8/15

Dizajn: Boje su jako dobro uklopljene s obzirom da je ljeto i forumima su potrebnije vesele boje da ih osvježe. Sve slike su po mjeri, ali ono sto mi se nesviđja jeste navigacija za kalendar! Uklonite je!
Također mi se sviđja sto je forum zaobljen.
19/20

Organizacija: Uh. Prevelik OFF dio. Možete npr:
-Čestitke staviti u jednu temu i prebacit ih u "Predstavite se" jer mislim da ne bi trebalo imati poseban forum za njih, kada možete imati jednu temu.
-Celebrities, TV i muziku spojiti
- I spojiti Chat I Igrice. A za Hot Seats napraviti poseban forum. Da vam se forum zove npr. DGFF (ili koja vam je vec skracenica foruma) i u njemu se nalaze: Chat i Hot seats. Samo to vam je potrebno.

Statistike nisu obavezene da se postavljaju, ali to je vaš izbor. A sto se tiće Obavještenja-prenatrpano je! Tu su stalne opomene za članove i stare teme koje su se trebale izbrisati! Obavještenja za članove pisite u samo jednu temu koja ce se zvati "Obavještenja", i nerazumijem zašto imate "Naš banner" i "Prijatelji foruma" kada ste mogli vas banner staviti u temu za razmjenu bannera? Smile

Pravila i broj članova Tima:
Moram reći da admini imaju jako velik broj postova, i svaka čast na tome. Imate 2 admina i 3 moderatora... Mislim da je to sasvim dovoljno i da neke vrijeme ne dodjeljujete više pozicija.

Pravila su neopširna i prekratka. Doradite ih malo Wink
12/20

Profesionalnost: Iako vam u prvilima stoji da pišete sa slovima č,š,ć,ž,đ itd. admini to ne poštuju. pogledajte npr: Cestitke ili Vasi radovi... Takodjer sam primjetila da u opisima foruma cesto koristite tri tacke i ponekad smajlice. To je neprofesijalno...
5/15

Aktivnost: Imate ogroman broj postova, samo nisam sigurna da li je to zato što imate ogroman broj OFF tema. I imate veoma mal broj članova. Vec sam vam rekla za to: organizujte takmičenja i akcije, radite razmjene koje postoje na mnogim forumima i poboljčat ćete se! Smile
15/30

Konačna ocena: 59/100
Komentar: Mislim da je ovo jako velika ocjena i nadam se da ćete se izboriti za još veču!
Vasa Girl<3 xD

Sta mislis Ten?? Danna Garcia fan forum 81549

View user profile

4Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum on Sat Jun 19, 2010 1:55 am

MISA

MISA

Mr. Miloš
Mr. Miloš
Evo i ja ću uradeti pregled foruma..

Pregled za Danna Garcia fan forum

Prvi utisak: Look je odličan, blage su boje. Index je predgačak. Imate veliki broj članova koji se treba povećati. I 30 000 postova, to nije malo. Samo imate veoma malibroj redovnih članova. I uglavnom je to staff.
10/15

Dizajn: Izgledom sam oduševljen, sve je lepo uklopljeno. Boje kako treba. Navigacija za kalendar je nepotrebna, a i ne slaže se uz ostatak look-a.
19/20

Organizacija: Nazovite kategoriju OFF i tu napravite forum Muzika, poznati i TV. U taj forum i napravite za sve to poseban podforum. Samo za biografiju poseban pdf. je nepotreban. To bi moglo, o Danni..
Chat i igrice spojeno, hot seat odvojeno, čestitke je nepotrebno, otvorite temu. Stoje stara obaveštenja. Ovu temu prepravite..
http://www.danna-garcia.com/obavjestenja-f7/stuff-danna-forum-t202.htm
Jer to nije tako. Jer to buni članove..
Dovoljan broj admina i moderatora. Samo bi trebao još jedan VIP član.
5/20

Profesionalnost: Previše grupa, napravite neku na primer Danin fan, jer je tako profesionalnije. A ne ovako svi su pomešani. Nezna se ko je moderator a ko fan neke serije. Pravila su dobra. Ali da je potrebno pisati šđčćž je nepotrebno, nemaju svi srpsku latinicu. Teme ne trebaju biti sa uzvičnicima, tačkama, zarezima. Danina galerija je u 1 temi. Sve nabacano. Otvorite za svaku premijeru i slično temu.
7/15

Aktivnost: Staff je redovan, a ostali članovi ne. Pošaljite im PM da se vrate. Jer će 10% pročitati i možda doći na forum.
15/30

Konačna ocena: 66/100
Komentar: Ispravite šta sam vam rekao i imaćete 100/100. Veliki pozdrav od vašeg moderatora Miše.

View user profile

5Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum on Sat Jun 19, 2010 10:02 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Moze u zavrsene tj. da li si zadovoljna?

‎"All secrets are deep. All secrets become dark. That's in the nature of secrets."
www.twilight-saga4ever.com
View user profile

6Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum on Sat Jun 19, 2010 11:26 am

**Kacxa**

**Kacxa**

Forumski moljac
Forumski moljac
Da,hvala Vam.Smile

View user profile

7Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum on Sat Jun 19, 2010 11:27 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Završeni pregledi

‎"All secrets are deep. All secrets become dark. That's in the nature of secrets."
www.twilight-saga4ever.com
View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]