Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Competition for girls Empty Competition for girls Sat Jun 19, 2010 11:25 pm

llili

llili

Senior
Senior
Ime foruma: Competition for girls
Link: http://competitionforgirls.serbianforum.info/forum.htm
Opis: Forum o takmicenjima za devojke.
Kolika je starost foruma: 61-dva meseca i jedan dan..xD
Nalog: Nick: Fof pregled
Pass: fofpregled

Edit:
Zaboravila sam jos da kazem da je forum bio na odsustvu jedno 15 dana..



Last edited by llili on Sun Jun 20, 2010 1:45 pm; edited 1 time in total

2Competition for girls Empty Re: Competition for girls Sun Jun 20, 2010 9:36 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Stavljeno na listu cekanja!

3Competition for girls Empty Re: Competition for girls Thu Jun 24, 2010 12:18 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Pregled za Completitions for girls forum


Competition for girls Prviutisak

Aktivnost: Za dva meseca ste sakupili dobar broj postova, 7000 je dosta ako je forum star samo 2 meseca, ali mogli ste sakupiti malo više članova. Nije ovo loše, ali moglo je biti malo više. 4/5

Dizajn: Prvo što mi je zapalo u oči bila je praznina između navigacija za Forum i FAQ, mislim da vam fale Calendar i Galerija. Pored ovoga forum je preuzak... Ne dopadaju mi se boje jer su na neki način prenapadne, kao što vidite ova crvena je isuviše jaka boja za forum, pogotovo ako je preovlađujuća. Ne dopada mi se kvalitet ikonica kao ni logo... 2/5

UKUPNO: 6/10

Competition for girls Dizajn

Boje: Mogli ste malo bolje boje odabrati jer je ova crvena isuviše napadna za moj ukus. Bordo boja nije boja za forum, možda bi mogla da je iskoristiš ali samo ako radiš diskretne detalje. Isto važi i za crvenu boju. Ove boje su neprijatne i za oči i može te zaboleti glava ako duže vreme gledaš u njih, te ti predlažem da sledeći put malo bolje razmisliš pri odabiru boja koje će preovladavati na forumu! 3/10

Slike: Oko header-a ste se mogli malo bolje potruditi, jer ovako sve izgleda nabacano bez ikakvog reda. Ako niste toliko dobri u Photoshop-u uvek ovde na FoF-u možete zatražiti da vam neko uradi header. Navigacije su dobre i uklopile su se sa forumom, ali ipak mi se nijanse na njima uopšte ne sviđaju, zato što se ljubičasta i crvena ne slažu... Ikonice su isuviše jednostavne, velike, i lošeg su kvaliteta, da ste uzeli i zaoblili ivice makar, ili ih eventualno smanjili ... Mogli ste dodati i neki coloring ovim devojkama na banneru i ikonicama. WiO je dobro urađen, isečen sa logo-a, klasičan, normalan. Slika za kategoriju mi je prenapadna, ova crvena nijansa je stvarno isuviše jaka: http://www.dodaj.rs/f/2r/bD/3cipH33I/picture-8.png . Dobre su ikonice za teme, samo mala zamerka na buttonse: ne dpada mi se fotn Comic Sans, to nije font za buttonse... Sviđa mi se pozadina ali se presecaju boja pozadine i slika: http://www.dodaj.rs/f/3u/1K/3Bq7X6ek/picture-9.png . 5/10

Skripte, bagovi, CSS: Pošto je forum rađen u Php-u rukovanjem slika i boja ovde nemam puno šta da pričam, dopada mi se zaobljenje ivica foruma ali mi se ne dopada to što je forum isuviše uzak, proširite ga bar malo. Super je to što ste dodali okvir oko avatara!3/5

UPUPNO: 11/25

Competition for girls Organizacija

Dužina indeksa: Indeks je dobre dužine, sveden na dobar broj podforuma i kategorija. Ono što mi se uopšte nije svidelo jeste činjenica da tematika foruma obuhvata Takmičenja za devojke a ovo je običan Gril Corner, imate samo dva podforuma za takmičenja ali koliko vidim ni jedno se takmičenje nije odvilo. Sudeći po indeksu, ja bi vaš forum pre nazvala "Girls forum", tako da ... Ili promenite ime foruma, ili dodajte neke podforume u kategoriji za takmičenja. Predlažem vam, pošto je to Girls forum, možete najlepša poznata ličnost (muškarci), najlepši makeup, najbolja frizura, Miss (članice postavljaju svoje slike a ostali određuju najlepšu od njih)... Sklonite ove slike za podforume. Kategoriju FORUM ste previše izdužili. Moj predlog je da spojite kategorije Članovi i Forum, radi bolje preglednosti. Trebate imati u toj kategoriji samo pdf-ove Dobrodošli, Informacija i pravila (smislite neko drugo ime) i Knjiga utisaka. Ništa više - ništa manje. Kao što gore rekoh, dodajte još takmičenja. Ja bih kategoriju Girls drugačije nazvala, npr. Lifestyle, pošto tu nisu diskusije za devojke već opšte diskusije. Dodajte tu i pdf-ove Nega tela, Sport, Porodica i prijatelji, sve što vam padne na pamet o čemu devojke mogu da vode diskusije, no nemojte preterivati. (: Moj predlog je da kategoriju OFF podelite na podforume Pričaonica (tu neka stoje glasanja), Igrice, Reklame. Tako će spam biti sveden na minimum! Uklonite Chat za goste... 5/10

Pravila i broj članova Tima: Imate dva aktivna Administratora i 2 Moderatora od kojih bi jedan trebao da se aktivnira malo više. U grupi Moderatora nalazi se jedan Admin, uklonite ga iz grupe Modova. Pročitala sam pravila i ne sviđa mi se to što ste ih možda previše skratili, trebali ste dodati još neka pravila, tipa nema pisanja velikim slovom itd. Sem toga, kada neko reklamira PM-om odmah mu se treba oduzeti PM, a ne nakon 3 puta reklamiranja. Morate se popeti na viši nivo, ne dozvoljavajte članovima da rade šta žele... 6/10

Korišćenje latinice - gramatika: Ajoj. Dobro, koristili ste šđčćž ali imam veću zamerku. Na svakom koraku kliku vidim ..!!, uzvičnici su svuda, imam utisak da neko viče na mene. Pored toga potrudite se da izbegavate korišćenje smajlija u opisima podforuma ((:, <3, ...). Čisto da znate, ne piše se "~CoMpEtiTioNs FoR giRls~" već "Completition for girls". (; 4/10

UKUPNO: 15/30

Competition for girls Aktivnost

Broj članova: Kao što rekoh, mogli ste sakupiti malo više članova za dva meseca ali 100 članova uopšte nije loš broj. Predlažem vam da reklamirate na više mesta, ali da biste privukli članove morate dobro urediti sve što sam napomenula. Reklamirajte u BRAVO-u, ili u nekom drugom Teen časopisu. Vidim da je dosta članica konektovano u poslednjih 99 časova što je dobro. 11/15

Broj postova i tema: Broj postova je dosta dobar, prešli ste 7000 što je veoma dobro. Dnevno napišete svega 50 postova (najviše), mislim da biste mogli malo više. Podstaknite članove da pišu, otvarajte više zanimljivih tema, zainteresujte članove... Predlog: otvarajte više tema. 10/15

Spam: Znam da je ovo forum opšte tematike ali trebate vidno smanjiti spam, vidim da se trudite da ga svedete na minimum ali ne ide vam od ruke. Uposlite Moderatore, potrudite se i zamolite članove da ne spamuju. 2/5

UKUPNO: 23/35

Competition for girls Bodoviiii

------------------------------------
Jesi li zadovoljna?

4Competition for girls Empty Re: Competition for girls Thu Jun 24, 2010 12:35 pm

llili

llili

Senior
Senior
Zadovoljna.. Wink moze lock..

5Competition for girls Empty Re: Competition for girls Thu Jun 24, 2010 12:49 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Drago mi je, Završeni pregledi.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com