Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1pregled za moj forum Empty pregled za moj forum Mon Jun 28, 2010 11:05 pm

JoviS

JoviS

Aktivan član
Aktivan član
Ime foruma: Emantha clan
Link: http://www.emantha-clan.tk/
Opis: forum je o CS klanu
Kolika je starost foruma: 2 meseca
Nalog:
Username:nickname
Password:12345678

2pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Tue Jun 29, 2010 8:49 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Stavljeno na listu cekanja!

3pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 2:42 pm

Anja'99

Anja'99

Senior
Senior
Evo probacu ja, ovo mi je 1. pregled...Smile I nick nickname je zauzet pa samregovala sa nickname1

Pregled za Emantha clan

Prvi
utisak: Ono sto sam prvo zapazila bio je dizajn. Navigacije nisu jednake i logo mi je malo prost. u nekim kategorijama ikonice prelaze jedna preko druge.

8/15

Dizajn:Kao sto sam rekla logo je previse prost, ikonice prelaze jedna preko druge u nekim kategorijama i navigacije nisu jednake. Jedino st mi se svidja je pozadina. Zatim skoro nista se ne slaze, logo je crn, pozadina braon, ikonice crvene, navigacije sivo bele. Nadam se da ce sledeci look biti mnogo bolji!Smile
5/20

Organizacija:Neki clanovi Tima dolaze redovno dok neki na forumu nisu bili 7 dana. Koliko sam videla admini imaju relativno mali broj postova.Kako ste rasporedili kategorije i podforume to nije lose.

12/20

Profesionalnost:Mislim da nema potrebe da u svakom podforumu stoji neko pravilo tipa: "Dozvoljeno je reklamiranje svog klana samo u temi namenjenoj za to" A da to pise na pocetku u podforumu"Pravila foruma" To je sasvim nepotrebno. Nema potrebe da sva pravila pisete ogroomnim slovima.


8/15

Aktivnost: Imate 210 clanova i samo 790 posta sto je relativno malo. Na mom forumu ima svega 30 clanova i 1000 posta. I za samo 2 meseca uspeli ste sakupiti samo 790 posta stio je relativno malo! Potrudite se da to ispravite.
8/30

Konačna ocena: 41/100
Komentar: Nadam se da niste razocarani ovom ocenom, koja je prilicno niska. Ali ako popravite sve ovo naravno da ce biti mnogo bolje.
P.S. Ovo mi je prvi pregled ako vam se ne svidja zatrazite od nekog iskusnijeg.

4pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 2:45 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Da li si zadovoljan, da li može u Završene preglede?
Inače Anja, ne trebaš se ti registrovati već se ulogovati sa ovim nickom i šifrom. Wink

5pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 2:46 pm

JoviS

JoviS

Aktivan član
Aktivan član
ja samo zato i postavio za pregled jer mi treba strucnjak da kaze sta valja a sta ne valja, bice bolje pregled za moj forum 81549

6pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 2:49 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Čekaj, da li to znači da može ili ne može u Završene?

7pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 2:51 pm

JoviS

JoviS

Aktivan član
Aktivan član
pa ako nije problem da mi jos neko pregleda forum.

8pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 5:22 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
evo ja cu ti pregledati...


Pregled za Emantha Clan

Prvi utisak:Prvo sto sam primetila na forumu,to su slova.... Pa boze nismo valjda coravi da ne vidimo. Popravite to...:)Sto se tice navigacija....nisu bas...
5/15

Dizajn: ovakav dizajn ide uz ovakav forum...tako da Wink dobar je
15/20

Organizacija: Slazem se sa anjom u potpunosti...neki clanovi tima dolaze redovno dok neki na forumu nisu bili Odavno... I admini imaju mali broj postova...
10/20

Profesionalnost: Kolko vidim pravila su u redu,samo nije bilo potrebe sa tolikim slovima....
10/15

Aktivnost: Znaci 817 i 213 clanova? pa zar clanovi ne pisu? e aktivnost vam je za nulu....jer imati tolko clanova,a tako malo postova je kao registrovati se,a ne postovati....Popravite to...Smile ali ipak vas dolazi 20 njih na dan...ali izgleda da niko ne postuje...o.O
5/30

Konačna ocena: 50/100
Komentar: Nije losa ocjena,ipak mozete i bolje....inace popravite ovo sto sam vas kritikovala Wink

9pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 5:48 pm

JoviS

JoviS

Aktivan član
Aktivan član
za aktivnost ste upravu, ali za font stvarno ne znam da namestim mislim pokusao sam ali nece Sad

10pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Wed Jun 30, 2010 5:53 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
Rekla sam ti...tj napisala.. U onu temu sto si otvorio o fontu

11pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Thu Jul 01, 2010 1:16 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Da li si zadovoljan?

12pregled za moj forum Empty Re: pregled za moj forum Thu Jul 01, 2010 1:20 pm

JoviS

JoviS

Aktivan član
Aktivan član
moze u završne preglede

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forum free | Music | Pop, Varieties | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com