Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Dulce Maria Serbia Empty Dulce Maria Serbia Wed Jul 07, 2010 5:18 pm

llili

llili

Senior
Senior
Ime foruma: Dulce Maria Serbia
Link: http://dulcemariaserbia.serbianforum.info/forum.htm
Opis: Forum o pevacici i glumici Dulce Marii
Kolika je starost foruma: 79 dana- dva meseca i 19 dana
Nalog: Fof pregled
Sifra: fofpregled

Samo jos da kazem da ovaj nick -lilli-("gl.admin") pisite kao da ne postoji..duga je to prica pa nmg da pisem..xD tako da smo samo Maci i ja admini..

2Dulce Maria Serbia Empty Re: Dulce Maria Serbia Wed Jul 07, 2010 5:54 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Lista cekanja.

3Dulce Maria Serbia Empty Re: Dulce Maria Serbia Wed Jul 07, 2010 6:12 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Pregled za Dulce Maria Serbia forum

Prvi utisak:

Aktivnost:Po članovima ste vrlo aktivni....ali i tim je aktivan.Imate nek baš aktivne članove....možete nešto....napraviti takmičenje....ko napiše najviše poruka koje nisu spam dobija V.I.P ili tako nešto,to je jedan od mnogobrojnih predloga.Možete da napravite konkurs.ili novine o Dulce
Bodovi: 5/5

Izgled:Izgled je blag,Sviđaju mi se boje,blage su za oči
Bodovi: 5/5

TOTAL: 10/10


Dizajn:

Boje:Ova roze je lepa boja.na slikama Coloring mi se malo ne sviđa,možete malo zatamniti to.Predlažem da je neka onako svetla boja,možete vam ovaj koloring:http://www.ps-mania.com/koloring-coloring-f14/sexy-coloring-by-ancxy-t2489.htm.....* ne reklamiram
Bodovi: 7.5/10

Slike:Logo je lep,ne sviđa mi se ova textura.Ikonice su ok,ne sviđa mi se kod Lock ikone ovo narandžasto.Navigacije su baš lepe,samo da nema ovog stroke-a.WIO Mi se ne sviđa,promenite boju texta "Online?" ne ide crveno na roze.Pozadina mi se mnogo sviđa
Bodovi: 9/10

Skripte/bagovi:PhpBB 2 je verzija skina,nema bagove,Skripte su bespotrebne na ovom forumu,to mi se sviđa,što ih nema
Bodovi: 5/5

TOTAL: 21.5/25


Organizacija i profesionalnost:

Dužina indeksa:Srednje i super.Nije preveliko,a nije premalo.....taman kako treba
Bodovi: 10/10

Pravila i broj članova Tima:Pravila su jasna i kratka.Svi ih poštuju koliko ja vidim.
Broj članova tima:
Administratori:2-Sasvim dovoljno
Moderatori:1-Malo je to.možete da dodate još nekoga
Dizajneri:0-Nema ih.mogli bi ste da imate samo jednog

Bodovi: 8/10

Gramatika i pravopis:možete u opisima pod foruma da pišete sa šđčćž.Sviđa mi se što su pravila napisana sa šđčćž.Svi lepo pišu.msm ne koriste sh,w....idt...
Bodovi: 7/10

TOTAL: 15/20


Aktivnost:

Broj članova:132-To je malo....Reklamirajte se malo više
Bodovi: 5/15

Broj poruka i tema:Teme:9824-To je baš puno.Super..Postovi:899-to je baš puno
Bodovi: 15/15

Spam:Imate samo spama u spam delu,gde je i predviđeno,Bravo Wink
Bodovi: 5/5

TOTAL: 25/25


UKUPNO BODOVA: 71.5/100
Komentar:Super prešlo je 50.dao sam neke predloge,kritike od vvega po malo
Pozdrav od Djoxy-ja

------------------------------------------------
Podeli sa članovima foruma:
Code:
[center][size=24][color=red][b]Pregled za Dulce Maria Serbia forum[/b][/color][/size][/center]

[size=15][color=blue][b]Prvi utisak:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Aktivnost:Po članovima ste vrlo aktivni....ali i  tim je aktivan.Imate nek baš aktivne članove....možete nešto....napraviti takmičenje....ko napiše najviše poruka koje nisu spam dobija V.I.P ili tako nešto,to je jedan od mnogobrojnih predloga.Možete da napravite konkurs.ili novine o Dulce[/b][/color]
[b]Bodovi: 5/5[/b]

[color=green][b]Izgled:Izgled je blag,Sviđaju mi se boje,blage su za oči[/b][/color]
[b]Bodovi: 5/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 10/10[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Dizajn:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Boje:Ova roze je lepa boja.na slikama Coloring mi se malo ne sviđa,možete malo zatamniti to.Predlažem da je neka onako svetla boja,možete vam ovaj koloring:http://www.ps-mania.com/koloring-coloring-f14/sexy-coloring-by-ancxy-t2489.htm.....* ne reklamiram[/b][/color]
[b]Bodovi: 7.5/10[/b]

[color=green][b]Slike:Logo je lep,ne sviđa mi se ova textura.Ikonice su ok,ne sviđa mi se kod Lock ikone ovo narandžasto.Navigacije su baš lepe,samo da nema ovog stroke-a.WIO Mi se ne sviđa,promenite boju texta "Online?" ne ide crveno na roze.Pozadina mi se mnogo sviđa[/b][/color]
[b]Bodovi: 9/10[/b]

[color=green][b]Skripte/bagovi:PhpBB 2 je verzija skina,nema bagove,Skripte su bespotrebne na ovom forumu,to mi se sviđa,što ih nema[/b][/color]
[b]Bodovi: 5/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 21.5/25[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Organizacija i profesionalnost:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Dužina indeksa:Srednje i super.Nije preveliko,a nije premalo.....taman kako treba [/b][/color]
[b]Bodovi: 10/10[/b]

[color=green][b]Pravila i broj članova Tima:Pravila su jasna i kratka.Svi ih poštuju koliko ja vidim.
Broj članova tima:
Administratori:2-Sasvim dovoljno
Moderatori:1-Malo je to.možete da dodate još nekoga
Dizajneri:0-Nema ih.mogli bi ste da imate samo jednog[/b][/color]
[b]Bodovi: 8/10[/b]

[color=green][b]Gramatika i pravopis:možete u opisima pod foruma da pišete sa šđčćž.Sviđa mi se što su pravila napisana sa šđčćž.Svi lepo pišu.msm ne koriste sh,w....idt...[/b][/color]
[b]Bodovi: 7/10[/b]

[color=red][b]TOTAL: 15/20[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Aktivnost:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Broj članova:132-To je malo....Reklamirajte se malo više[/b][/color]
[b]Bodovi: 5/15[/b]

[color=green][b]Broj poruka i tema:Teme:9824-To je baš puno.Super..Postovi:899-to je baš puno[/b][/color]
[b]Bodovi: 15/15[/b]

[color=green][b]Spam:Imate samo spama u spam delu,gde je i predviđeno,Bravo ;)[/b][/color]
[b]Bodovi: 5/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 25/25[/b][/color]


[color=red][b][size=24]UKUPNO BODOVA: 71.5/100[/size][/b][/color]
[color=Blue][b]Komentar:Super prešlo je 50.dao sam neke predloge,kritike od vvega po malo
Pozdrav od Djoxy-ja[/b][/color]

4Dulce Maria Serbia Empty Re: Dulce Maria Serbia Wed Jul 07, 2010 6:15 pm

llili

llili

Senior
Senior
Hvala ti..Dulce Maria Serbia 81549 prezadovoljna sam..Dulce Maria Serbia 81549 moze lock.

5Dulce Maria Serbia Empty Re: Dulce Maria Serbia Wed Jul 07, 2010 6:17 pm

Anja'99

Anja'99

Senior
Senior
Pregled za Dulece Maria Serbia
forum

Prvi
utisak


Aktivnost: Za 2 meseca 130 clanova i 9813 postova je super, ali uvek moze bolje!

Bodovi: 4/5

Izgled:Logo je presirok i ima neki dodatak nesto roze sa strane, navigacije su pretamne...Pozadina sasvim odgovara, ikonice bi bilo bolje da zamenite new i old. I pozadina na kojoj stoji logo treba biti druge boje.
Bodovi: 2/5

TOTAL: 6/10


Dizajn:

Boje: Kao sto sam rekla pozadina na kojoj stoji banertreba biti druge boje, i navigacije malo svetlije trebaju biti. Rankovi se neslazu. Ostalo je ok.

Bodovi: 7/10

Slike Rankovi su preveliki i uopste se neslazu. Na logou ste trebali upotrbiti vise njnih slika.
Bodovi: 6/10

Skripte/bagovi: Nisam nista primetila.
Bodovi:5/5

TOTAL: 18/25


Organizacija
i profesionalnost:


Dužina
indeksa: Sve je uredu ali Mogliste staviti samo galeriju pa u njoj i video galeriju.

Bodovi: 8/10

Pravila
i broj članova Tima: Sto se tice pravila ima ih jako malo. Dodjte jos. Sta ce vam komentari na pravila, ona su tu da se postuju ne trebaju komentari..! Imate 3 admina 1 moda i nemate dizajnera. Nabavite jos jednog moda i dizajnera i sve ce biti uredu!

Bodovi: 4/10

Gramatika
i pravopis: U porukama sam primetila da admini salju samo smajlije, dodajte po neku rec. Onda PPPK i informacije bolje je da ste napisali ili celu rec ili nista.

[b]
Bodovi: 5/10

TOTAL: 17/30


Aktivnost:

Broj
članova: 130 clana za 2 meseca je sasvim solidno!

Bodovi: 12/15

Broj
poruka i tema: za 2 meseca skoro 10.000 poruka je super! Sto se tice tema i to je uredu ali Uvek moze bolje!

Bodovi: 15/15

Spam: Spam nisam primetila mozda jednom al' svakom se desava jednom da je bilo vise od 1 smanjila bih poene ali ja nisam primaetila!

Bodovi: 5/5

TOTAL: 32/35


UKUPNO
BODOVA: 73/100

6Dulce Maria Serbia Empty Re: Dulce Maria Serbia Wed Jul 07, 2010 6:18 pm

llili

llili

Senior
Senior
Hvala Anja..zadovoljna sam i sa tvojim pregledom..Dulce Maria Serbia 81549

7Dulce Maria Serbia Empty Re: Dulce Maria Serbia Wed Jul 07, 2010 6:21 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Hvala vam na pomoci, lock.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com