Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Be Star Empty Be Star Mon Jul 19, 2010 2:50 am

my immortal <3

my immortal <3

Doktor za forume
Doktor za forume
Ime foruma: Be Star
Link: www.be-star.org
Opis: Zhivej zhivot tvojoj omiljenoj zvezdi.. (:
Kolika je starost foruma: 1 Godina, 1 Mesac & 6 Dana!
Nalog:
*nik: fof
*pass: pregled

2Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 9:55 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Stavljeno na listu cekanja.

3Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 11:29 am

Katarina Cullen

Katarina Cullen

Little Artist
Little Artist
Pregled za Be star forum

Prvi utisak:

Aktivnost: Broj clanova i postova je dobar, zapravo odlican, ali je moglo i bolje s obzirom da forum ima godinu dana. Broj clanova konektovanih u zadnjih 99 sati je takodje odlican.
Bodovi: 4/5

Izgled: Sto se izgleda tice, prvo sto sam pomislila kad sam usla na forum bilo je to da ima previse boja, i da se neke od tih uopste ne uklapaju. Logo i sve ostalo je vrhunski odradjeno, ali boje su ono na cemu treba poraditi.
Bodovi: 2/5

TOTAL: 6/10


Dizajn:

Boje: Uff.. Uopste mi se ne dopada kako su uklopljene. Ima bas mnogo razlicitih nijansi ljubicaste, a neke od njih se na zalost, uopste ne slazu. Cak ne mogu ni da procenim da li je ono ljubicasta ili tamno plava u strukturi foruma. Boja pozadine je odlicna, ali mislim da bi bilo mnogo bolje da je "struktura foruma" obojena u klasicno belo nego u ovu, sadasnju boju. Mozda bi bilo obicno, ali bi bilo lepse.
Bodovi: 2.5/10

Slike: Sto se ovoga tice prezadovoljna sam.. Slike su i vise nego odlicne. Logo je fenomenalan i jedinstven. Jedino sto je moglo biti drugacije jeste to da logo bude veci, tacnije slike na njemu. Ali svejedno je odlicno.
Bodovi: 9/10

Skripte/bagovi: Ne znam da li to spada u ovu temu ali footer vam malo bezi.. Osim toga nisam primetila bagove.
Bodovi: 4/5

TOTAL: 15.5/25


Organizacija i profesionalnost:

Dužina indeksa: Duzina indeksa je odlicna i mislim da zbog tematike foruma i nije mogao biti kraci. Mada ste mogli one teme u off delu, My world i chat staviti u jedan zajednicki podforum pa kasnije sortirati.
Bodovi: 9.5/10

Pravila i broj članova Tima: Pravila su preuzeta sa fof-a uz neke manje izmene i na njih nemam zamerku. Ali mislim da ste trebali da napisete i pravila za Univerzitet i postovanje u tom delu, jer pretpostavljam da imate clanove koji se prvi put susrecu ili sa forumima ili sa forumima sa takvom temom i nije im bas jasno sta smeju a sta ne smeju da rade. 3 admina, 3 moda, 2 dizajnera, 1 urednik i 1 tehnicar. Ovo je odlicno samo morate malo poraditi na aktivnosti. Za godinu admini pa i modovi su mogli skupiti malo vise postova.
Bodovi: 7/10

Gramatika i pravopis: Sto se ovoga tice nemam zamerki. U opisima podforuma koriscena su slova č, ć, đ, š, ž i ostalo. Tu i tamo imate poneki smajli u opisu, ali mislim da to ne kvari toliko opsti utisak jer je u umerenoj kolicini.
Bodovi: 9/10

TOTAL: 25.5/30


Aktivnost:

Broj članova: 828 clanova nije mala stvar i sigurno je bilo tesko dovesti ih na forum a jos teze "ubediti" ih da ostanu aktivni, ali opet za malo vise od godinu dana moglo je bolje. Tema forum je koliko toliko originalna i odgovara svima, a pored toga imate odlican dizajn i sve ostalo, tako da je clanova moglo biti vise.
Bodovi: 12/15

Broj poruka i tema: U odnosu na broj clanova broj poruka i tema je odlican. Mada je i to malo moglo bolje, s obzirom na starost foruma. Ali opet 2789 tema i 107415 postova je zavidan uspeh.
Bodovi: 13.5/15

Spam: Nije primecen.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 30.5/35


UKUPNO BODOVA: 77.5/100

Osena je odlicna, ali moze i bolje. Samo poradite na odabiru boja kod sledeceg dizajna. Trudila sam se da budem korektna prilikom ocenjivanja, i d ane budem popustljiva, jer je ovo ipak stariji, jaci i poznatiji forum. Nadam se da ste zadovoljni pregledom. Pozz Smile

4Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 11:45 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Immortal, jesi li zadovoljna pregledom? Smile

5Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 4:41 pm

my immortal <3

my immortal <3

Doktor za forume
Doktor za forume
jesaam.. Smile ali htela bih da chujem josh nechije mishlenje! :P

6Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 6:15 pm

Godric Gryphindor

Godric Gryphindor

*Madonna Forever*
*Madonna Forever*
Pregled za Be star forum

Prvi utisak

Aktivnost: Broj članova je i više nego odličan. Broj u zadnjih 99 sati je dobar ali na ukupan broj članova bi mogao biti malo bolji. Broj postova mi se ne sviđa preterano jer imate puno članova i to može biti malo bolje. Evo do sad ste otkucali 200 poruka u toku dana tako da to nije loše. Malo poradite na broju postova i vratite neke članove, šaljite mejlove.
Bodovi: 4/5

Izgled: Na prvi pogled mi se sviđa izgled. Ima nekoliko nijansi ljubičaste boje što je veoma lepo ali one sive nijanse izmeću podforuma me nerviraju. Logo i wio su lepi, umetnički :perfektno:
Bodovi: 4/5

TOTAL: 8/10


Dizajn

Boje: Bolje gledajući u forum primećujem da imate 5 nijansi ljubičaste boje, bela, pa siva i žućkasta tamo u postovima na profilu. Previše je, malo smanjite to i pojednostavite. Ona siva između podforuma i žućkasta u profilima u porukama mi se uopšte ne sviđa. Userbarovi i navigacije bi mogli biti boje podzadine da smanjite tu šarenilost. Zeleno .org mi se apsolutno ne sviđa. To promenite i biće mnogo lepše...
Bodovi: 5/10

Slike: Avatar i wio mi se baš sviđaju, umetnički su rađeni Be Star 81549 svaka čast onome ko je to radio. Novo, staro, zaključano sličice su mi jako simpatične. Butonsi mi se ne sviđaju, uopšte. Nekako su "ružni" za tako lepo i umetnički urađen look. Promenite to...
Bodovi: 8/10

Skripte/bagovi: Futer i tek-tek Heder malo beže. Ostalo koliko vidim je u redu.
Bodovi: 4/5

TOTAL: 17/25


Organizacija i profesionalnost

Dužina indeksa: Dužina indexa svakako nije loša, Art i Chat i Moj svet možete sve pod jedno pa nazovite Kafee ili nekako. One 3 srednje kategorije su mi nekako previše opširne, sve to može naći zajedničku tematiku i smestiti se u 2... Razmislite i sredite to.
Bodovi: 8/10

Pravila i broj članova Tima: Tri administratora na taj broj članova je u redu, taman koliko treba. Tri moderatora je takođe dovoljno. Dva dizajnera je takođe u redu. Jedan urednik i jedan tehničar je dovoljno. Pravila sam teško našao, trebate to istaći. Te teme su mi malo neuređene i pretumbane.
Bodovi: 8/10

Gramatika i pravopis: Smanjite one znakove po naslovima tema, pogotovo u važnijim naslovima tema. Ne sviđa mi se što su neke kategorije koje mogu na srpskom, ako je već forum na srpskom, na engleskom. Ne sviđa mi se što kategorije nisu pravopisno napisane i ne sviđaju mi se :: u naslovima kategorija.
Bodovi: 6/10

TOTAL: 22/30


Aktivnost

Broj članova: Broj članova je sasvim u redu, ali pozovite stare članove da se vrate jer mi se ne sviđa broj u 99 sati. Šaljite mejlove i organizujte sve što ih može privući.
Bodovi: 12/15

Broj poruka i tema: U odnosu na broj članova, broj poruka mi je manji nego što treba da bude, aktivirajte ih malo. Dnevno se lepo postuje ali može još bolje.
Bodovi: 10/15

Spam: Nisam primetio spam.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 27/35


UKUPNO BODOVA: 74/100

7Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 6:32 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Uradiću i ja pa ću editovati post

8Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 6:33 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Da li sada moze u Zavrsene preglede??

9Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 7:34 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Pregled za BE Star forum
by:Đole


Pregled za BE STAR forum

Prvi utisak:

Aktivnost:Vidim da su vam članovi veoma aktivni.Ali stari članovi ne pišu...Dalje u pregledu ću vam reći šta da uradite.Ali prema pogledu 99 sati baš mi se sviđa.ali sa obzid mora imate godin u dana može jošveći broj članova
Bodovi: 4/5

Izgled:SVIĐA mi se.Boja malo udara u oči...mogli ste malo svetliju ali blagu ljuibčastu kao ovu boju #e268fc
Bodovi: 4/5

TOTAL: 8/10


Dizajn:

Boje: Boje su dobre.ali kao što sam vam rekao možete koistiti boju #e268fc.Sviđaju mi se boje.Paginationa Sviđa mi se pattern a i boja.
Bodovi: 10/10

Slike: ok su slike.ali zašto ste koristili HSM (High Scool Musical) Slike?.Ali sve u svemu OK Su slike.možete toliko pune celetirbiya ubaciti...imate Madonnu,Johhny Depp-a....Nemojte samo one novije
Bodovi: 7/10

Skripte/bagovi: Imate jedan bag kod futera Be Star Dhrahredr
Ali ove dodane skripte koje usporavaju forum nemate
Bodovi: 4/5

TOTAL: 21/25


Organizacija i profesionalnost:

Dužina indeksa:index nije toliko dug.sasvim je normalan.ali možete ga lkaimce skratiti kod off dela
Bodovi: 8.5/10

Pravila i broj članova Tima: Pravila ste lepo napisali i Svi ih poštuju
Broj Članova Tima
Administratori:3-Sasvim Dovoljno.Sva 3 administrotara su redovna
Moderatori:3-Dovoljno a i redovni su
Dizajenri:2Odlično rade.Vredni su oni kada su zaijnerdi ovog foruma
*Sklonite urednike,Urednici su isto što i Moderatori
Bodovi: 9.5/10

Gramatika i pravopis:Neku članovi pišu sa sx,sh,w i time dok nekiišu sa šđčćž..moj predlog je da svi pišete sa šđčćž
Bodovi: 7/10

TOTAL: 25/30


Aktivnost:

Broj članova:830...možetevubaciti akciju ko dovede najviše članova može dobiti V.I.P Poziciju
Bodovi: 13/15

Broj poruka i tema: Broj Poruka:107617-WOW To je baš puno
bROJ TEMA:403-Vrlo malo....Može to još mnogo više
Bodovi: 11/15

Spam:Imate spam u off delu...Bravo
Bodovi: 5/5

TOTAL: 30/35


UKUPNO BODOVA: 84/100
Komentar:Brvao....ispravite one greške
Pozdrav Djoxy





Pozdrav Djoxy
Podeli sa članovima:
Code:
[table style="border: 1px solid red; width: 99%;"][tr style="background: rgb(43, 142, 0) url(http://www4.slikomat.com/10/0618/gyc-no-new.png) no-repeat scroll left top; height: 100px; color: white;"][td style="padding-left: 180px;"][center][size=20][b]Pregled za BE Star forum[/b][/size]
[size=13]by:Đole
[/size][/center][/td][/tr][tr style="border: 1px solid darkblue; background: lightcyan;"][td style="padding: 5px;"]

[center][size=24][color=red][b]Pregled za BE STAR forum[/b][/color][/size][/center]

[size=15][color=blue][b]Prvi utisak:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Aktivnost:[/b][/color]Vidim da su vam članovi veoma aktivni.Ali stari članovi ne pišu...Dalje u pregledu ću vam reći šta da uradite.Ali prema pogledu 99 sati baš mi se sviđa.ali sa obzid mora imate godin u dana može jošveći broj članova
[b]Bodovi: 4/5[/b]

[color=green][b]Izgled:[/b][/color]SVIĐA  mi se.Boja malo udara u oči...mogli ste malo svetliju ali blagu ljuibčastu kao ovu boju [color=#e268fc]#e268fc[/color]
[b]Bodovi: 4/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 8/10[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Dizajn:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Boje:[/b][/color] Boje su dobre.ali kao što sam vam rekao možete koistiti boju  [color=#e268fc]#e268fc[/color].Sviđaju mi se boje.Paginationa Sviđa mi se pattern a i boja.
[b]Bodovi: 10/10[/b]

[color=green][b]Slike:[/b][/color] ok  su slike.ali zašto ste koristili HSM (High Scool Musical) Slike?.Ali sve u  svemu OK Su slike.možete toliko pune celetirbiya ubaciti...imate Madonnu,Johhny Depp-a....Nemojte samo one novije
[b]Bodovi: 7/10[/b]

[color=green][b]Skripte/bagovi:[/b][/color] Imate jedan bag kod futera [img]http://www.dodaj.rs/f/O/Ib/4VfFSEuO/dhrahredr.png[/img]
Ali ove dodane skripte koje usporavaju forum nemate
[b]Bodovi: 4/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 21/25[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Organizacija i profesionalnost:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Dužina indeksa:[/b][/color]index nije toliko dug.sasvim je normalan.ali možete ga lkaimce skratiti kod off dela
[b]Bodovi: 8.5/10[/b]

[color=green][b]Pravila i broj članova Tima:[/b][/color] Pravila ste lepo napisali i Svi ih poštuju
Broj Članova Tima
Administratori:3-Sasvim Dovoljno.Sva 3 administrotara su redovna
Moderatori:3-Dovoljno a i redovni su
Dizajenri:2Odlično rade.Vredni su oni kada su zaijnerdi ovog foruma
*Sklonite urednike,Urednici su isto što i Moderatori
[b]Bodovi: 9.5/10[/b]

[color=green][b]Gramatika i pravopis:[/b][/color]Neku članovi pišu sa sx,sh,w i time dok nekiišu sa šđčćž..moj predlog je da svi pišete sa šđčćž
[b]Bodovi: 7/10[/b]

[color=red][b]TOTAL: 25/30[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Aktivnost:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Broj članova:[/b][/color]830...možetevubaciti akciju ko dovede najviše članova može dobiti V.I.P Poziciju
[b]Bodovi: 13/15[/b]

[color=green][b]Broj poruka i tema:[/b][/color] Broj Poruka:107617-WOW To je baš puno
bROJ TEMA:403-Vrlo malo....Može to još mnogo više
[b]Bodovi: 11/15[/b]

[color=green][b]Spam:[/b][/color]Imate spam u off delu...Bravo
[b]Bodovi: 5/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 30/35[/b][/color]


[color=red][b][size=24]UKUPNO BODOVA: 84/100[/size][/b][/color]
[i][b]Komentar:[/b][/i]Brvao....ispravite one greške
Pozdrav Djoxy





[/td][/tr][tr style="color:#fff; background: rgb(43, 142, 0);"][td style="padding: 5px;"][size=9][color=cyan]Pozdrav Djoxy
[/color][/size][/td][/tr][/table]

10Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 7:37 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Zadovoljna? 3 pregleda su dovoljna?

11Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 7:40 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Pregled za BE Star

Prvi utisak:Kada sam usla na forum ucinilo mi se da je super dok se nije ceo logo pojavio ima previse boja.Ali sam primetila i da ste dosta aktivni i imate odlican broj clanova.
8/15

Dizajn:Kao sto rekoh ima previse boja to jest boje se bas i neuklapaju.I ako je forum vec na srpskom trebalo bi i text na logo-u biti na srpskom ali nije velika zamerka na tome.
12/20

Organizacija:Tri admina to je previse cak i na fof-u nema toliko admina a za koliko ima vise clanova i dva moda su vam dosta.
15/20

Profesionalnost:Forum vam nije mali ali vam je mozda malo podugacak
14/15

Aktivnost:Pa clanovi u zadnjih 99h su odlicni i 107623 postova vam je odlicno.Ali za 830 clanova moglo bi biti i jos duplo vise ali sta da se radi
23/30

Konačna ocena:72 x/100
Komentar:Preslo je 50 to znaci da je uredu.Forum vam je super ali dizajn nije nesto.I za clanove odlicno su aktivni ali bi moglo imati i vise sta je to za vas.

12Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 7:45 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Saxy_Bravo....Vrlo ti je to kratko

13Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 7:52 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Djole, molim te nemoj joj ti skretati paznju na to, bar ne ovde, PM nije tu za dzabe. Wink

14Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 8:03 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
ok,Izvini Saxy....Dašo....neće se ponoviti

15Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 8:35 pm

my immortal <3

my immortal <3

Doktor za forume
Doktor za forume
okeeii .. zadovoljna sam..
btw djole imamo 2793 teme.. ne 403 xD

16Be Star Empty Re: Be Star Mon Jul 19, 2010 8:47 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Zavrseni pregledi.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com