Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Twilight Saga Fans forum Empty Twilight Saga Fans forum Fri Jul 23, 2010 8:56 pm

Melani

Melani

Aktivan član
Aktivan član
Ime foruma: Twilight Saga Fans
Link: : http://www.twilight-saga-fans.com/forum.htm
Opis: Aktivni forum o Twilightu.
Kolika je starost foruma: Od 30.11. 2009. , znaci negdje 8 mjeseci
Nalog:
Koe. ime: FOF pregled
Pass: 1234567890

2Twilight Saga Fans forum Empty Re: Twilight Saga Fans forum Fri Jul 23, 2010 9:45 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Stavljeno na listu cekanja.

3Twilight Saga Fans forum Empty Re: Twilight Saga Fans forum Fri Jul 23, 2010 11:16 pm

Godric Gryphindor

Godric Gryphindor

*Madonna Forever*
*Madonna Forever*
Pregled za Twilight Saga Fans forum

Prvi utisak

Aktivnost: Za osam meseci sakupiti 530 članova je sasvim u redu, negde u granicama standarda i nemam primedbi na tome. Broj postava, preko 300 000, je izvanredan, stvarno fantastično. Broj konektiranih članova mi se ne sviđa, jeste da imate jaku konkurenciju što se Tvajlajt foruma tiče ali u odnosu na broj članova broj konektiranih članova mi je mali. Može to mnogo bolje. Šaljite mejlove bar da povratite stare članove jer znam da je teško prikupiti nove pored te konkurencije, ali reklamirajte, ne odustajte.
Bodovi: 4/5

Izgled: Roza boja za Tvajlajt forum mi se uopšte ne sviđa. Prvo što odbija muške fanove, a drugo roza mi nije za Tvajlajt forum. Trebali ste neku tamniju da stavite. Navigacije mi i nisu nešto, stavite neke lepše. Definitivno promenite look. Slike koje ste izabrali mi se sviđaju, ali za drugačiju podzadinu su.
Bodovi: 2/5

TOTAL: 6/10


Dizajn

Boje: Kao što sam već rekao, roza boja mi se uopšte ne sviđa za Tvajlajt forum, iz gore dva navedena razloga. Možda bi bilo lepše u boji userbarova i navigacija ali ovako definitivno ne. Sviđa mi se boja podzadine kategorija jer nije bela.
Bodovi: 5/10

Slike: Slike koje si odabrao mi se sviđaju za logo, samo boju promeni naravno. Boja navigacija mi je lepa ali mi se navigacije ne sviđaju. Userbarovi su lepi. Možda bi bile bolje neke druge old, new, lock ikonice mada ni ove nisu loše. Butonse svakako promeni jer mi se ne dopadaju!
Bodovi: 7/10

Skripte/bagovi: Nisam primetio, mada nzm gde da stavim za ono Sajt pa ću ovde, nije da je loše ali odudara.
Bodovi: 4/5

TOTAL: 16/25


Organizacija i profesionalnost

Dužina indeksa: Dužina indeksa je normalna. Dužina tema je velika i treba je smanjiti. Dužina podforuma mi se takođe ne sviđa, malo je veliko. Lepo ste sve to organizovali i tu nemam neke primedbe.
Bodovi: 8.5/10

Pravila i broj članova Tima: Sva pravila su lepo sročena i nemam primedbe na njih. Lepo ste i uredili taj podforum O forumu. Četiri administratora je malo puno iako je forum sa dosta članova. Mislim da bi dva, eventualno tri bilo sasvim dovoljno. Najmanje aktivnog roknite u moderatore jer njih imate tri a najmanje aktivnog moderatora isključite, pa neka on upadne u zamenu ako neko ne može da dođe jedno vreme na forum. Tri dizajnera je u redu.
Bodovi: 8.5/10

Gramatika i pravopis: Koristite naša slova, nisam primetio greške. I teme lepo otvarate.
Bodovi: 10/10

TOTAL: 27/30


Aktivnost

Broj članova: Broj članova je odličan za vreme postojanja foruma. Broj konektiranih članova mi se ne sviđa. Već sam rekao kako da pokušate da ih dovučete.
Bodovi: 9/15

Broj poruka i tema: Broj poruka je fantastičan. Danas ste otkucali koliko vidim oko 1500 poruka što je fantastično. Samo tako nastavite.
Bodovi: 15/15

Spam: Ne primećen!
Bodovi: 5/5

TOTAL: 29/35


UKUPNO BODOVA: 78/100

4Twilight Saga Fans forum Empty Re: Twilight Saga Fans forum Sat Jul 24, 2010 12:03 am

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Pregled za Twilight Saga forum

Prvi utisak:

Aktivnost:528 clanova je super.Clanovi konektovani za 24h su odlicni ali ja mislim da bi mogolo jos bolje 8 online clanova je dobro ali moze biti i bolje bar vise od 12.
Bodovi: 4/5

Izgled:Kao sto je rekao kolega(xD)izgled je previse svetl za twilight forum jeste lep ali je drecav za muskarce.Navigacije mi se takodje nesvidjaju odvojene su bar se meni nesvidjaju odvojene potrazite neke ovde u galeriji ima ih prepuno.
Bodovi: 3/5

TOTAL: 7/10


Dizajn:

Boje:Kao sto sam rekla boja roze mi neide uz ovakav forum treba neka tamnija boje ne bas tamna ali je meni twilight film nekako mracan.
Bodovi: 5.5/10

Slike:Slike mi se bas i nesvidjaju nisu lose ali mi nisu nesto moglo bi tu jos slika da se ubaci ali ok.
Bodovi: 7/10

Skripte/bagovi:Niss
Bodovi: 5/5

TOTAL: 17.5/25


Organizacija i profesionalnost:

Dužina indeksa:Duzina indeksa je ok.Sasvim je normalno sve nemam nikakvu zamerku.Samo malo podforum smanjite jedina zamerka.
Bodovi: 9/10

Pravila i broj članova Tima:Pravila su opsirna jednom recju super.Za njih sve najbolje.Administratora imate koliko ja vidim 3 moderatora 3 i dizajnera 1.Ovako admina moze da ima toliko ali ja mislim da je dovoljno 2 ali ok.Modova je zadovoljavajuci broj,ali dizajnera morate imati vise 1 dizajner mi nije dovoljan 2-3 dizajnera.
Bodovi: 8/10

Gramatika i pravopis:Samo mozda ovo sto ima i na engleskom to mi se nesvidja sta ce vam to naprimer gallery/galerija ja mislim da vam to nista netreba mada sam to primecivala i kod drugih foruma ja mislim da englezi nece doc xD
Bodovi: 9.5/10

TOTAL: 26.5/30


Aktivnost:

Broj članova:Broj clanova je super znaci super.Mogli ste jos clanova da imate u zadnjih 24h jer ipak imate 528 clanova znate li sta to znacu huhu vi biste mogli i jos online clanova da imate ali oke sta se moze neki se regaju samo zbog svog foruma(vecina)
Bodovi: 10/15

Broj poruka i tema:Broj poruka izvanredan broj tema izvanredan
Bodovi: 15/15

Spam:Niss
Bodovi:5x/5

TOTAL: 30/35


UKUPNO BODOVA: 81/100
Otprilike je to to...Jeste li zadovoljni?

5Twilight Saga Fans forum Empty Re: Twilight Saga Fans forum Sat Jul 24, 2010 2:27 am

angel

angel

Novajlija
Novajlija
Samo da te ispravim, imamo 4 admina, i 3 dizajnera..

6Twilight Saga Fans forum Empty Re: Twilight Saga Fans forum Sat Jul 24, 2010 9:35 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Da li si zadovoljna pregledom. Moze lock?

7Twilight Saga Fans forum Empty Re: Twilight Saga Fans forum Sat Jul 24, 2010 10:46 am

Melani

Melani

Aktivan član
Aktivan član
Moze lock. Hvala na pregledima!

8Twilight Saga Fans forum Empty Re: Twilight Saga Fans forum Sat Jul 24, 2010 10:53 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Zavrseni pregledi!

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com