Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Latinoameričke telenovele Empty Latinoameričke telenovele Mon Apr 20, 2009 11:27 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Poznato je da su latinoamericke telenovele dobre za gubljenje vremena..Da li volite da ih gledate? Koju trenutno gledate i imate li omiljenu? :lol:



Last edited by Mixiii on Sat Jun 20, 2009 2:05 pm; edited 1 time in total

2Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Mon Apr 20, 2009 11:31 pm

Andrew Faraday

Andrew Faraday

Aktivan član
Aktivan član
Neeeeeee, zadnju sam pogledao 2001 godine. Ukoliko ne racunam brazilsku seriju O Clone koja je veoma poucna, ostale su samo za da ne kazem koga...

3Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Mon Apr 20, 2009 11:42 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Ništa ne gledam... od toga... HVALA BOGU!

4Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sun Apr 26, 2009 12:35 am

EMPEROR

EMPEROR

Aktivan član
Aktivan član
3 sam ukupno odgledao komplet do kraja...ostalo blede kopije...sada nista,nekad nesto xD

5Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sun Apr 26, 2009 12:22 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Ne gledam aktivno ni jednu.Ranije jesam,sve na istu forum.
Na pocetku smrtni protivnici na kraju se vencavaju haha xD
Neko voli da gleda,ja nemam nista protiv.

6Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sun Apr 26, 2009 2:25 pm

Ruki

Ruki

Doktor za forume
Doktor za forume
Veljko wrote:Ništa ne gledam... od toga... HVALA BOGU!

Me 2...
-Ustvari, jedina koju sam pogledala bila je Marina!
I vise Neeee!

7Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sun Apr 26, 2009 4:30 pm

SHE Uckermann

SHE Uckermann

Veteran
Veteran
gledam rebelde,verano de amor na nety, i nis ostalo samo gde ima rbd

8Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Fri May 01, 2009 2:57 pm

xD@N/cA

xD@N/cA

Veteran
Veteran
ja obozavam sve da gledam

9Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Fri Jun 26, 2009 10:26 am

an.chi.

an.chi.

Aktivan član
Aktivan član
Ne gledam ih...

10Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Mon Jun 29, 2009 1:44 pm

**Nadja**

**Nadja**

Veteran
Veteran
Ne volim ih uopshte...

11Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sat Jul 18, 2009 10:25 pm

She03.

She03.

КJ-oвa Шaутии <3
КJ-oвa Шaутии
KAd sam bila mladja sve koje sam stigla sam pratila...
Sad ih vise ne gledam.
Jedine koju sam u kompletu odgledala jesu Marina i nesto sa nekom rakijom ne znam kako se zove..zaboravila sam x)

12Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sat Jul 18, 2009 11:03 pm

Blondy :*

Blondy :*

Forumski moljac
Forumski moljac
O clone sam redovno pratila..za mene su serije zaraze Latinoameričke telenovele 81549 ..kad odgledam jednu epizodu,iako već znam unapred taj kalup kako se serije kreću,volim da ih gledam..to mi je u krvi..
trenutno pratim rubi,cuidado con el angel,manianna es para siempre el rostro de analia.. i termini im se tako poklapaju da faktički idu jedna za drugom..
Ja kad zasednem u pola 3,do pola 8 ne trepćem,samo predahnem dok su reklame. IZ

13Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sun Jul 19, 2009 3:22 pm

Ana Marija

Ana Marija

*Little Mermaid*
*Little Mermaid*
sada trenutno ni jednu....
ne volim serije tipa vrela krv,zauvek zaljubljeni itd. to su ciste glupost..
poslednje serije koje sam gledala su anactasia i mi gorda bella...



Last edited by Ana Marija on Sun Jul 19, 2009 5:55 pm; edited 1 time in total

14Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Sun Jul 19, 2009 5:54 pm

Gost

avatar

Guest
Pa gledam, ponekad... xD



Last edited by NENCHY on Fri Aug 27, 2010 3:07 pm; edited 1 time in total

15Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Wed Jul 22, 2009 5:52 pm

Mima~93

Mima~93

Junior
Junior
kad nema nista na tv dobro dodju zato sto volim umirati njihovoj glumi (nemaju pojma da glume!)...inace ne volim

16Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Mon Jul 27, 2009 4:37 pm

...LoOoJkItZzA...

...LoOoJkItZzA...

Senior
Senior
pfff...sve su na isti fazon...
pricha ide ovako:
Dvoje ljudi,vole se,sve soooper,ona dodje neka treca rospija i razdvoji ih...
Onda ona zhenska plache pa nadje drugog,pa se onda onaj oslobodi rospije,opet budu zajedno i venchaju se...Onu rospiju pojedu neke zhivuljke...
I KRAJ SERIJE...

Ko mozhe da gleda te NEVIDJENE GLUPOSTI svaki dan,svaka mu chast...

17Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Mon Jul 27, 2009 4:47 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Gledala sam poneke...neke su mi bezveze, ali lako se covek navuce pogotovu preko raspusta kad ima slobodnog vremena...MOnogo sam volela jednu seriju na pinku Inocente de ti, ili u prevodu Nevina...Davno se prikazivala, pre 4-5 godina, i bas mi je bila draga...

18Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Fri Jul 31, 2009 10:38 pm

Mole R@t

Mole R@t

Senior
Senior
Mixxiii , od utorka se ponovo prikazuje na Pinku...

A ja sam pre gledao...sad malo manje... u zadnje vreme gledam 2... I to nisu na istu foru k'o i ostale...malo se razlikuje...

19Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Fri Jul 31, 2009 11:10 pm

Peace

Peace

Miss.Torres
Miss.Torres
Ranije sam ih gleda,međutim nisam sve...gledala sam redovno možda 2 serije...ne sećam se,ali jednu obavezno! XD
Gledala sam i O Clone koja je veoma dobra,znači baš je extra,pre mesec dana se prikazivala na jednom kanalu...XD
Dalje,gledala sam i Rubi kada se prvi put prikazivala,i to sam je gledala negde od sredine jer je mnooogo zanimljivije...Latinoameričke telenovele 81549
Gledala sam i još jednu seriju kojoj sam zaboravila ime,ali su u njoj dve žene koje neki ljudi iz okoline zovu Leptirica i (valjda) Ždrebica...Tako nešto,ali sam za Leptiricu sigurna! XD
Onda sam i Ružnu Beti gledala koja je fenomenalna! Znači extra je!
Takođe sam gledala i Ružnu Leti... Latinoameričke telenovele 81549
Naravno,Rebelde je neizostavna! XD
Rebelde Way sam pogledala jednu,možda i dve epizode koje su mi se svidele i nemam ništa protiv njih! Latinoameričke telenovele 81549
Gledala sam,čini mi se još dve-tri serije latinoameričkog žanra i to je to...
Već dve,možda i tri godine ne gledam ni jednu...

20Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Tue Aug 11, 2009 4:10 pm

Stefy

Stefy

Veteran
Veteran
Ja sam gledao, i ne znam tacan broj, omiljene su mi: El Rostro de Analia, Pecados Ajenos, Rubi, Inocente De Ti, Rebelde i ima ih jos mnogo...

21Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Wed Aug 25, 2010 8:29 pm

TheLaki12

TheLaki12

Regularan Član
Regularan Član
Jaoooo niko ne gleda, a svi znaju Trt milojka Volim da gledam ... jesu neke dosadne, ali ima izuzeci Latinoameričke telenovele 164234 Latinoameričke telenovele 123872

22Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Fri Aug 27, 2010 3:10 pm

Gost

avatar

Guest
Pa gledala sam poneke kao što su Marina, Anali (El Rostro de Analia), Nevina (Inocente de Ti), Ljubav i Greh (Pecados Ajenos) i sad gledam Opasne Igre (Perro Amor) i ponekad Pali Anđeo (Mas Sabe El Diablo) Smile Po meni najbolje serije su Anali i Pecados Ajenos, ona je extra jer je imala super kraj. Poučan po glavnu ulogu. A sad mi je extra Perro Amor Latinoameričke telenovele 81549

23Latinoameričke telenovele Empty Re: Latinoameričke telenovele Fri Aug 27, 2010 3:35 pm

Emma Cullen

Emma Cullen

Junior
Junior
Pre sam gledala sad ne toliko sve na istu foru...
Ali sam gledala sve moguće...

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com