Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Selena Gomez Empty Selena Gomez Tue Aug 31, 2010 5:21 pm

Samy

Samy

♥ Taylena ♥
♥ Taylena ♥
Ime foruma: Selena Marie Gomez
Link: www.selena-gomez.biz
Opis: Forum je namjenjen svim fanovima američke pjevačice i glumice Selene Gomez
Kolika je starost foruma: Godinu i 7 mjeseci
Nick: Fof
Pass: fofpregled

2Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez Tue Aug 31, 2010 8:28 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Lista cekanja

3Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez Wed Sep 01, 2010 3:10 pm

Maikhee

Maikhee

Forum Maker
Forum Maker
Pregled za Selena Marie Gomez forum
http://www.selena-gomez.biz/

Prvi utisak:

Aktivnost: 421 član i 42995 poruka je veoma malo za godinu i sedam meseci iako broj poruka s obzirom na broj članova je zadovoljavajući.
Bodovi: 2/5

Izgled: Sviđa mi se kako ste lepo uspeli da uklopite boje. Super je. Jedino mi se nešto ne slažu slike u opisima podforuma (iako su veoma dobro odrađene). Navigacije su odlično urađene. Logo je extra urađen za koji samo imam zamerku što je malo velik nego što bi trebalo da bude.
Bodovi: 4/5

TOTAL: 6/10


Dizajn:

Boje: Kao što sam rekao boje su po meni super uklopljene. Nemam zamerki.
Bodovi: 10/10

Slike: Navigacije i ikonice su super! Logo je veći nego što bi trebalo da bude. Slike u opisima foruma se baš ne slažu sa ostatkom foruma.
Bodovi: 6/10

Skripte/bagovi: Dok sam ja bio na forumu nisam se susreo ni sa jednim bagom. Ako ih i ima onda nisu vidljivi.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 21/25


Organizacija i profesionalnost:

Dužina indeksa: Index je prilično dobro organizovan. Jedina zamerka je ta (da ne ponavljam) je logo prevelik (visok)
Bodovi: 8/10

Pravila i broj članova Tima: Pravilnik je odlično napisan i obuhvata sva osnovna pravila koja se trebaju poštovati na jednom forumu. Svako pravilo je objašnjeno do detalja. Što se tiče broja članova tima tu nemam zamerki. Četiri administratora i dva moderatora je sasvim dovoljno za forum koji ima 421 člana.
Bodovi: 9/10

Gramatika i pravopis: Odlično! Sve je super napisano na srpskom jeziku kako i treba. Jedina zamerka ide opisima podforuma koji su veoma kratki i neodređeni.
Bodovi: 9/10

TOTAL: 26/30


Aktivnost:

Broj članova: S obzirom da forum ima godinu dana i sedam meseci broj članova (421) nije baš zadovoljavajući iako vidim da je veoma puno članova aktivno.
Bodovi: 11/15

Broj poruka i tema: Za forum koji ima godinu dana i sedam meseci ovo je malo. Mada s obzirom da forum ima samo 421 člana broj poruka i tema je sasvim zadovoljavajući.
Bodovi: 12/15

Spam: Forum je pun spama. Skoro svaka poruka je "super", "cool", "extra"...
Bodovi: 2/5

TOTAL: 25/35


UKUPNO BODOVA: 78/100

Pregledao Maikhee

_____________________________________________________

Podeli pregled sa ostalim članovima foruma:

Code:
[center][size=24][color=red][b]Pregled za Selena Marie Gomez forum[/b][/color][/size]
http://www.selena-gomez.biz/[/center]

[size=15][color=blue][b]Prvi utisak:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Aktivnost:[/b][/color] 421 član i 42995 poruka je veoma malo za godinu i sedam meseci iako broj poruka s obzirom na broj članova je zadovoljavajući.
[b]Bodovi: 2/5[/b]

[color=green][b]Izgled:[/b][/color] Sviđa mi se kako ste lepo uspeli da uklopite boje. Super je. Jedino mi se nešto ne slažu slike u opisima podforuma (iako su veoma dobro odrađene). Navigacije su odlično urađene. Logo je extra urađen za koji samo imam zamerku što je malo velik nego što bi trebalo da bude.
[b]Bodovi: 4/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 6/10[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Dizajn:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Boje:[/b][/color] Kao što sam rekao boje su po meni super uklopljene. Nemam zamerki.
[b]Bodovi: 10/10[/b]

[color=green][b]Slike:[/b][/color] Navigacije i ikonice su super! Logo je veći nego što bi trebalo da bude. Slike u opisima foruma se baš ne slažu sa ostatkom foruma.
[b]Bodovi: 6/10[/b]

[color=green][b]Skripte/bagovi:[/b][/color] Dok sam ja bio na forumu nisam se susreo ni sa jednim bagom. Ako ih i ima onda nisu vidljivi.
[b]Bodovi: 5/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 21/25[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Organizacija i profesionalnost:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Dužina indeksa:[/b][/color] Index je prilično dobro organizovan. Jedina zamerka je ta (da ne ponavljam) je logo prevelik (visok)
[b]Bodovi: 8/10[/b]

[color=green][b]Pravila i broj članova Tima:[/b][/color] Pravilnik je odlično napisan i obuhvata sva osnovna pravila koja se trebaju poštovati na jednom forumu. Svako pravilo je objašnjeno do detalja. Što se tiče broja članova tima tu nemam zamerki. Četiri administratora i dva moderatora je sasvim dovoljno za forum koji ima 421 člana.
[b]Bodovi: 9/10[/b]

[color=green][b]Gramatika i pravopis:[/b][/color] Odlično! Sve je super napisano na srpskom jeziku kako i treba. Jedina zamerka ide opisima podforuma koji su veoma kratki i neodređeni.
[b]Bodovi: 9/10[/b]

[color=red][b]TOTAL: 26/30[/b][/color]


[size=15][color=blue][b]Aktivnost:[/b][/color][/size]

[color=green][b]Broj članova:[/b][/color] S obzirom da forum ima godinu dana i sedam meseci broj članova (421) nije baš zadovoljavajući iako vidim da je veoma puno članova aktivno.
[b]Bodovi: 11/15[/b]

[color=green][b]Broj poruka i tema:[/b][/color] Za forum koji ima godinu dana i sedam meseci ovo je malo. Mada s obzirom da forum ima samo 421 člana broj poruka i tema je sasvim zadovoljavajući.
[b]Bodovi: 12/15[/b]

[color=green][b]Spam:[/b][/color] Forum je pun spama. Skoro svaka poruka je "super", "cool", "extra"...
[b]Bodovi: 2/5[/b]

[color=red][b]TOTAL: 25/35[/b][/color]


[color=red][b][size=24]UKUPNO BODOVA: 78/100[/size][/b][/color]

[right][b][size=9]Pregledao Maikhee[/size][/b][/right]

4Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez Wed Sep 01, 2010 4:18 pm

Samy

Samy

♥ Taylena ♥
♥ Taylena ♥
super, hvala...ali ako moze jos neko?

5Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez Wed Sep 01, 2010 5:35 pm

Lena

Lena

Zla barbika ^^
Zla barbika ^^
Pregled za Selena Gomez forum

Prvi utisak

Aktivnost: 420 clanova i 42000 postova je jako mali broj s obzirom da je forum star godinu ana i sedam meseci.Probajte da osnujete neku akciju gde cete podstaci clanove da pomognu forumu.
Bodovi: 1/5

Izgled:Malo prazan al lep dizajn.Trebali ste dodati jos koju boju i bilo mi sasvim ok.
Bodovi: 3/5

TOTAL: 4/10


Dizajn

Boje: Nesvidja mi se to sto je samo jedna boja i to siva.Moglo bi to biti dosta sarenije.
Bodovi: 7/10

Slike: Slike su lepe ali nisu dobro izrezane sto kvari logo.
Bodovi: 5/10

Skripte/bagovi: Meni neprikazuju bugovi sto je sasvim ok.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 17/25


Organizacija i profesionalnost

Dužina indeksa:Duzina indeksa je sasvim solidna naravno mogli ste dodati jos koji pod forum.Nesvidja mi se sto u kategoriji "Selena Marie Gomez Fan Club" ima samo jedan pod forum slozicete se samnom da izgleda ruzno.Mogli bi ga premestiti u Kategoriju "Selena Marie Gomez".
Bodovi: 7/10

Pravila i broj članova Tima Pravila nisu ni predugacka niti prekratka sto mi se svidja mislim da ste napomenuli sve sto treba o ponasanju.E sad broj clanova tima mi se uopste nesvidja 4 admina je previse da sam na vasem mestu imala bi 2 il najvise 3,dva moderatora je ok broj,jedan dizaner je ok,broj pisaca je jao mali dodajte barem jos jednog,vipova je lep broj .
Bodovi: 8/10

Gramatika i pravopis Opis podforuma vam je jako mali stavite da bude mao opsirniji.Lepo je to sto postujete pavopis ali u nekim temama ga nisam vidjala
Bodovi: 4/10

TOTAL: 19/30


Aktivnost

Broj članova:Za godinu dana i sedam meseci mogli ste imati cak duplo vise clanova s obzirom da je selena jako popularna pevacica i glumica retko ko je nevoli.Sve sto reba jeste da reklamirate na sto aktivnijim forumima.
Bodovi: 3/15

Broj poruka i tema: Broj poruka mi se takodje nesvidja takodje smatram da za godinu dana mogli vise da pisete.Vecina postova je izaslo iz spam tema podstaknite clanove da pisu i u delu selena gomez
Bodovi: 3/15

Spam: Kad sam gledala na spam odusevila sam se moderatori dobro rade svoj posao ali kad sam dosla do teme "Akcija za clanove Smile" to mi se uopste nije svidelo iz prostog razloga jer zbog te teme forum gubi smisao postaje spam forum a ne forum o seleni
Bodovi: 2/5

TOTAL: 8/35


UKUPNO BODOVA: 48/100

Komentar:Zamalo da predjete 50.Bla sam malo vise strozija.Sve sto vam treba je reklamiranje.Nadam se da vam je pregled pomogao i da cete upotrebiti nesto od ovog sto sam vam rekla

Pozdrav od Lene hi

6Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez Wed Sep 01, 2010 5:47 pm

Samy

Samy

♥ Taylena ♥
♥ Taylena ♥
Hvala , mada nisam zadovoljna...Sad nadam se da ce sledeci put biti bolje...

7Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez Wed Sep 01, 2010 7:48 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Samy, ja bih ti ocenila forum sa nesto manjom ocenom, ali pregled se ne meri po tome.
Moze li lock?

8Selena Gomez Empty Re: Selena Gomez Wed Sep 01, 2010 11:10 pm

Samy

Samy

♥ Taylena ♥
♥ Taylena ♥
moze

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com