Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Gossip Girl Central Empty Gossip Girl Central Tue Sep 28, 2010 8:27 pm

Anche

Anche

Aktivan član
Aktivan član
Forum je osnovan 22.6.2010. godine.

Lepo je krenuo, ali ima manjak aktivnih clanova... Kako da ih privucem? I jel imate neke ideje sto se uopste tice foruma? Smile

2Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Tue Sep 28, 2010 9:04 pm

Leonardo

Leonardo

Forumski moljac
Forumski moljac
xD.. Pa ja imam nekoliko ideja za aktivnost članova! Probaj što više da reklamiraš forum, pravi projekte u vezi foruma.. Otvaraj još tema... Napravi neko takmičenje u kome se dobija vredna nagrada..

3Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Wed Sep 29, 2010 12:19 pm

Anche

Anche

Aktivan član
Aktivan član
Takmicenja ima... Samo sto nmg toliko da reklamiram forum, jer sad traje i skola i imam jos drugih obaveza.... Pokusacu da stavim reklamu gde god da se nadjem Gossip Girl Central 81549 Hvala ti na predlozima.

4Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Mon Oct 04, 2010 11:04 pm

Angel From Hell

Angel From Hell

Veteran
Veteran
'Ajde ljudi,još neki predlozi?? Ne znamo više šta da radimo. :S

5Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Tue Oct 05, 2010 10:13 am

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Neznam koliko vas je u administraciji ali je reklama premda nemate vremena za nju jako bitna u početku. Obje ste aktivne sigurno na nekim forumima tako da bi bilo potrebno da svaka postavi jednu reklamicu na svakom kojem je aktina te ju lijepo i primamljivo napiše. Možda bih pomalo radila i na looku nekom koji će da bude napravljen posebno za vas. Ovo mi izgleda mnogo bolje no ostali forumi na koje imam priliku da naiđem no to je ipak samo promijenjen logo na tuđem dizajnu (bez obzira što mi je ova Veljkova tema odlična) pa, kako da se najbolje izrazim, cicije kao što sam ja to primjete Gossip Girl Central 81549 Ne kažem da look nije lijep, ali bi bilo ljepše da imate nešto što je posebno i samo vaše da se ističete po njemu u početku.
Možda da stupite u kontekt s nekom od administratora drugih Gossip foruma (znam da Josip s FoF-a ima jedan) i pokušate da dogovorite nekakvu zajedničku suradnju. Žao mi je što nemate više vremena jer je to na početku stvaranja foruma jako bitno da se ne bi dogodilo da to sve pomalo polako utone u san.
Da na dodam na kraju Ivana srce, nisam znala da imaš forumče, registrirati ću se odmah Gossip Girl Central 3725

6Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Tue Oct 05, 2010 4:34 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Nera je rekla sve Gossip Girl Central 81549
Regovat cu se ^^

7Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Tue Oct 05, 2010 6:36 pm

Anche

Anche

Aktivan član
Aktivan član
Hvala obema na regostraciji Gossip Girl Central 81549

I Hvala Neri na predlozima. Mada moram da kazem da je Veljko sam postavio look na moj forum i sam ga je odabrao. Nemojte misliti da kradem Gossip Girl Central 81549 Hehehh... a kao drugo, ja bih, naravno, kao i svi ostali na forumu, zelela da imamo nesto svoje, neki svoj izgled i sve to, ali ja nzm da pravim look, kako vec. Ja sam se raspitivala i zelela da naucim, ali niko nije znao dovoljno dobro da mi objasni. Tako da i pored volje, ne mogu da napravim nista.

Znam za Josipa, ali jedna cura mi je rekla da nas je on pricao da mi krademo sa njegovog foruma, a to nije tacno. Sta vise, na njegovom forumu, vidim novosti koje sam ja stavila (na svoj forum, naravno). Pronasla, prevela, uoblicila u tekst, a on samo prekopirao. Ja nemam nista protiv toga, jer on ponekad stavi izvor, tj. moj forum. I to plus, ja kad stavljam izvor (ako uzimam nesto od drugog) stavim link, a on samo napise naziv foruma. tako da clanovi ne mogu doci na moj forum, a on se lepo posluzio. Bilo kako bilo, nemam nista protiv njega, neka nastavi, jer mi je drago da nekome pomazem. Uvek sam vise, davala nego uzimala i mislim da je to ispravno. Tako i nastavljam.

Hvala vam ako ste uopste procitali ovo, heheh :cmicy:

8Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Tue Oct 05, 2010 6:47 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
Prije nekoliko mjeseci bilo je milion foruma o GG. Razmjenjuj se reklamiraj preko PM itd.
Svidja mi se look. Wink

9Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Wed Oct 06, 2010 11:57 am

Angel From Hell

Angel From Hell

Veteran
Veteran
Hvala na svim savetima,potrudićemo se! (:
Problem je što niko ne zna da radi look pa ne znam šta ćemo za to. :S XD

P.S. Nerice, nije moj forum ja sam samo admin ali hvala puno za registraciju! LJUBAV

10Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Thu Oct 07, 2010 10:53 pm

Anche

Anche

Aktivan član
Aktivan član
Hanibal Cullen wrote:Prije nekoliko mjeseci bilo je milion foruma o GG. Razmjenjuj se reklamiraj preko PM itd.
Svidja mi se look. Wink

Hvala na savetu Smile I hvala za look, moj drug je pravio.

11Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Fri Oct 08, 2010 8:11 am

Cullen Alice

Cullen Alice

Bieberova zauvijek ♥
Bieberova zauvijek ♥
Pre dobar vam je forum i obožavam GG
I slažem se s Nericom <3

12Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Fri Oct 08, 2010 5:19 pm

Anche

Anche

Aktivan član
Aktivan član
Hvala Gossip Girl Central 81549 Jel si registrovana mozda?

Ko ti je omiljeni lik?

13Gossip Girl Central Empty Re: Gossip Girl Central Fri Oct 08, 2010 6:48 pm

Cullen Alice

Cullen Alice

Bieberova zauvijek ♥
Bieberova zauvijek ♥
Regat ću se sutra ^^
I naj mi je Blair,nate and Chuck <3

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forumotion's free forums | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com