Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Osveži Helpmotion Fri Oct 22, 2010 8:20 pm

Angie ^^

Angie ^^

Senior
Senior
Ime foruma: Helpmotion
Link: http://helpmotion.darkbb.com/index.htm
Opis: Na forumu clanovi mogu zatraziti bilo kakvu vrstu pomoci. Od foruma do privatnog zivota!
Kolika je starost foruma: Čet 23 Sep 2010 - 14:28 tada je forum poceo sa radom
Nalog: nick:pregled
sifra: lalalala

2Osveži Re: Helpmotion Fri Oct 22, 2010 8:22 pm

Isidora

Isidora

Veteran
Veteran
Evo ja cu. Krecem, odmah

3Osveži Re: Helpmotion Fri Oct 22, 2010 8:49 pm

Isidora

Isidora

Veteran
Veteran
Pregled za HELPMOTION forum
http://helpmotion.darkbb.com

Prvi utisak:Sve je jako lepo sredjeno. Boje su uklopljene, sto9 mi se jako svidja. Nisu jake ne prejako upecatljive. Logo je prekrasan.

Aktivnost:31 clan za sada je dovoljan bar po meni. Treba malo vise reklame i forum ce biti uspesniji.
Bodovi: 4/5

Izgled:Pozadina je odlicno uklopljena sa logoom i ikonicama i sve zajedno daje odlican izgled foruma. Ne treba nistamenjati jer je sve odlicno uklopljeno.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 9/10


Dizajn:Odlicno je sve uklopljeno: boje, logo, ma sve. Odlicno ste se potrudili oko dizajna. Svaka cast.

Boje:Boje su super uklopljene. Nema nista da strci od drugih boja, sve je na svom mestu.
Bodovi: 10/10

Slike:Kod Grafickod dizajna nemate ni jednu sliku, i to morate da promenite. Sto pre ih ubacite jer bez njuih forumje prazan.
Bodovi: 5/10

Skripte/bagovi:Sve je odlicno napisano i naravno uredno. Nemam zamerki na njih. Mozda da kod reklama stavite od koliko postova da se reklamiraju forumi. To je moj predlog, vi mozete da ga uvazite a i ne morate.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 20/25


Organizacija i profesionalnost:Profesionalnost je na nivou. Znate sta vam je posao i drago mi je zbog toga.

Dužina indeksa:Srednja duzina indexa je (bar po meni). Mozete malo da ga produzite, tako cete dobiti i na porukama.
Bodovi: 9/10

Pravila i broj članova Tima: Pravila su solidna. Ponekad mozete ubaciti neko novo pravilo. Mislim da 3 administratora na 31 clana nije potrebna jer jos nemate previse posla. I jos kada dodate na to 2 moda... Mislim da vam, toliko ne treba. Ne kazem da ne znate da obavljete posao ali je toliko broj admina i modova ne potreban.
Bodovi: 8/10

Gramatika i pravopis: Sve je ispravno napisano i pravopisno tacno. Nadam se da ce ubudece tako i ostati.
Bodovi: 10/10

TOTAL: 27/30


Aktivnost: Za sada koliko sam uspela da vidim, treba da povecate aktivnost ako zelite da vam forum uspe. Primetila sam da najvecu aktivnost ima Forum Caffe.

Broj članova: 31 clan za 2 meseca, solidno, ali po\trudite se malo vise.
Bodovi: 10/15

Broj poruka i tema: Sve ukupno 1117. Mogli ste malo vise da se potrudite ali sta je tu je. Ubuduce, potrudite se.
Bodovi: 5/15

Spam: Koliko sam uspela da primetim nije bilo spama i nadam se tako odzati jer spam kvari izgled foruma.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 20/35


UKUPNO BODOVA: 76/100

Da li ste zadovoljni pregledom?

4Osveži Re: Helpmotion Fri Oct 22, 2010 8:53 pm

Angie ^^

Angie ^^

Senior
Senior
Zadovoljni, hvala. Volela bih da jos neko pregleda forum?! Smile

5Osveži Re: Helpmotion Fri Oct 22, 2010 10:41 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Isidora, zabranjeno je pisanje dva posta zaredom. Embarassed
Inace, lista cekanja, sa malim zakasnjenjem.

6Osveži Re: Helpmotion Sat Oct 23, 2010 10:41 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Zao mi je, tek sam sad videla da forum nema dovoljno postova za pregled. Zatrazite ga neki drugi put ^^
Lock.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forum free | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com