Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Ot bend Tue Jul 14, 2009 3:12 pm

Dachkitza

Dachkitza

Novajlija
Novajlija
Ime foruma: Ot bend forum
Link: www.otbend.darkbb.com
Opis: Fan forum OT benda
Kolika je starost foruma: 4 meseca ....

nick:Pregled
pass:159357

2Završeno Re: Ot bend Fri Jul 17, 2009 9:15 pm

Gost

avatar

Guest
Stavljeno na Listu Čekanja!



Last edited by NENCHY on Wed Jul 22, 2009 7:05 pm; edited 1 time in total

3Završeno Re: Ot bend Mon Jul 20, 2009 9:41 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum OT band ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 280 registrovanih korisnika i 31607 postova je sasvim dobro. Mozda je moglo biti i vise za 4 meseca, ali nije lose! (Skor: 4/5)

Stil: Stil je potpuno ujednacen, miran, ok! Nemam sta da vam zamerim, jel ne dreci i generalno je uklopljeno! Slike su skoro savrsenih dimenzija, i nisu lose uradjene (mada nije ni fantasticno, ali prilicno dobro) Ikonice mozda malko smanjiti, ali je oblik odlican...Takodje Who's online malo suziti ako je to moguce ili iskreirati noi a uzi. Jedino mi se navigacije ne uklapa potpuno, mada nije da mnogo odudara. Mogli biste da napravite buttonse! Ovo su oni najobicniji... (Skor: 4/5)

Ocena: 8/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je, zao mi je sto moram da primetim, prilicno blesav...Dobro je istaknut ali nije ni pravopisno ni gramaticki niti latinicno pravilno napisan...A pritom su neka pravila potpuno suluda...Pogledajte nas pravilnik da vidite kako bi to izgledalo. Moje misljenje je da ako hocete da budete iole profi forum, treba bar pravilnik, nazive tema, kategorija i podforuma napisati pravilno sa upotrebom srpskih latinicnih slova (vidim da ste podforume pravilno napisali sto je za pohvalu, ali tako treba da bude i sa pravilnikom). Duzina indexa je nesto veca nego sto je prosek, ali nije strasno. Takodje da napomenem da mi se ne dopadaju ovi boxovi sa statistikama, reklamama i ostalim sa leve strane foruma. Mada tu se radi samo o mom ukusu... (Skor: 5/10)

Duzina indeksa: Nije preterano dugacak, mada bi neki podforumi mogli bolje da se izorganizuju i ukombinuju. Npr. Slike treba da budu spojene sa Welcome; A Obavestenja sa PPK...Na isti nacin treba postupiti i sa Off topic kategorijom koja treba da bude najmanje razvijena nasuprot kategoriji o OT bendu... (Skor: 6/10)

Ocena: 11/20

Dizajn

Boje: Kao sto vec rekoh, boje ne drece, uksladjene su i ne mogu da zamerim. Plava je lepa, mirna i cini mi se da odgovara temi foruma tj. Ot bendu. (Skor: 7,5/10)

Slike: Baner je odlicnih dimenzija, vec duze vreme nisam videla da neko ima takav baner, svi koriste ogromne. Ikonice mi se svidjaju, mada bi se mogle malo smanjiti. Who is online bi trebala biti nesto uza. (Skor: 8,5/10)

Ocena: 16/20

Urednistvo:

Broj urednika: 3 admina i 3 urednika....Dobar odnos, otprilike i treba da bude jednak broj... (Skor: 5/5)

Aktivnost urednika: Hmmm...neki urednici imaju vise postova od jednog admina, ali to naravno nista ne znaci. Ipak, zapanjujuce mi je da imate urednika sa samo 31 postom...To vec jeste lose...Ostali admini i urednici su prilicno aktivni, bravo. Opet ponavljam da je aktivnost staffa vazna za aktivnost citavog foruma. (Skor: 3/5)

Profesionalnost: Na finom nivou. Pravopis i srpska latinica se postuju tu i tamo, mada biste mogli i pravilnik da napisete gramaticki ispravno i malo opsirnije i profesionalnije. Jos malo bolje rasporedite podforume i bice to dobro. (Skor: 4/5)

Ocena: 12/15

Aktivnosti:


Broj postova: 31607 je ok broj postova, aktivnost nije losa, mada mislim da je za 4 meseca moglo i nesto bolje! (Skor: 10/15)

Broj clanova: 280 je prilicno dobra, ali moze to biti jos...Ipak je starost foruma 4 meseca. Tako da radite jos na reklami, saljite masovni mail. (Skor: 11/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Prema mojim statistikama ispadne da na forum dodje oko 8 clanova dnevno, ali to su samo moje statistike. To je manje vise ok, mada moze mnogo bolje. Opet ponavljam reklamirajte se sto vise! (Skor: 3/5)

Ocena: 24/35

UKUPNO 71/100

Dobra ocena!!! Kod mene kad predjete 50 bodova niste losi, jer je retko ko dobio preko 70. A vi zaista imate dosta stvari koje znace plus kod mene. Jer npr. retko vidjam logo pravih dimenzija i ikonice pravog oblika. Nadam se da cete uspeti da se poboljsate do maksimuma, sigurna sam da imate neke ideje, pokusajte da uvedete neke zanimljivosti da privucete jos clanova i poslusajte ove savete! Za sve sto vam treba uvek nam se mozete obratiti, zato smo tu. Srdacan pozdrav! Wink

4Završeno Re: Ot bend Tue Jul 21, 2009 11:07 am

_.Sweety.Doll._

_.Sweety.Doll._

Senior
Senior
hvalaa !! Ot bend 81549

5Završeno Re: Ot bend Tue Jul 21, 2009 12:00 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Nema na cemu!

Zavrseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com