Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Twilight Balcan Mon Apr 13, 2009 11:24 am

rebelde_way_girl

rebelde_way_girl

Gossip girl ♥
Gossip girl ♥
Ime foruma: Twilight Balcan
Link: http://twilightbalkan.forumotion.com/
Opis: Sa obzirom da je forum poprilicno nov mislim da smo postigli zavidne rezultate.Oficijalnost,linkovanje na oficijalnoj stranici Stephenie meyer,200 clanova,linkovanje na najpoznatijim Twilight stranicama poput Twilight sensation i sl. Tu imamo i saradnje sa nekim balkanskim forumima tipa oficijalnog srpskog Twilight sajta.Također smo na Evro Giunti sajtu koji je najpoznatiji srpski izdavac knjiga.
Kolika je starost foruma: hmm..oko 3 mjeseca

2Završeno Re: Twilight Balcan Wed Apr 15, 2009 10:21 am

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Prvi utisak


  • Aktivnost:Lista konektovanih uopste nije dobra. Za tri meseca 185 clana, ni to nije lose. Treba malo podici aktivnost foruma jer imate i mali broj poruka za toliki broj clanova
    Savet: Pošaljite mejl svim članovima i napišite novosti na forumu pa i koliko vas ima.
    Skor: 2/5
  • Izgled:Boje foruma su odlicne za Twilight tematiku. Najlepsi utisak ostavio mi je banner. Ali ovaj novi koji is postavila je ruzniji od prethodnog. Broj kategorija je sasvim ok, mada neke mozes spojiti. Twilight Balcan 81549
    Savet:Ikonice za nove, stare i zakljucane forume treba smanjiti kako ljudi ne bi scrolovali na dole dugo. .
    Skor: 4/5

    Prvi utisak total: 6/10

    Skin:

  • Boje:Prijatne su za oči. Divne su za Twilight. Trebalo bi malo proširiti forum. Mislim da bi trebalo da skolnis forim wigdets sa strane... Kvari utisak lepote koju ova crna ostavlja.
    Skor: 9/10
  • Slike:Logo je ok, slika who's on line treba da bude manja. Samo ti kvari utisak jer ima dosta praznog mesta. Ikonice da se smanje. Wink
    Skor: 9/10

    Total: 18/20

    Layout:

  • Organizacija kategorija: Mislim da bi trebalo da se malo nešto izmeni, zbog doze profesionalizma predlažem da svaku kategoriju lepo gramatički opišete i da koristite č,ć,š,đ,ž slova. Daćete utisak profesionalnog foruma. Trebalo bi staviti opis svake kategorije, a ne samo nekih. Neke od njih se mogu spojiti.
    Skor: 18/20

tyle


Uredništvo:

  • Ekipa:Imate dva administratora i jednog urednika? Predlazem da napravite takmicenje za urednika kao bi vas bilo 2:2. Takodje cete time motivisati clanove da vise pisu.
    Skor: 4/5
  • Aktivnost ekipe: Adminima svaka cast, ali moderatora nigde ne vidim.
    Skor: 4/5
  • Ozbiljnost:Verujem da znate svoj posao cim ste ovako napravile forum.
    Skor: 5/5
    Total: 13/15

    Aktivnost:

  • Broj poruka dnevno:Mnogi od delova foruma su neaktivni. JEdva da imate neke poruke.
    Skor: 6/20
  • Broj članova:185 za tri meseca je dobro. Može se reći i da je super. Ali samo 20-ak su aktivni i pišu.
    Skor: 8/10
  • Pisanje na forumu: 3000 poruka za tri meseca? Moras povodom ovoga nesto da uradis. Potrudi se...
    Skor: 1/5

    Total: 14/35


UKUPAN SKOR:
69/100


Šta treba promeniti: Malo organizacije, profesionalizma i malo uprošćenosti bice dobro došlo forumu.

Šta mi se dopalo: Boje su sasvim prijatne za oči, a dizajn je ok.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com