Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Čemu služi ovaj deo foruma? on Sun Aug 16, 2009 12:49 pm

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
U delu foruma Organizacije i planovi možete razraditi plan napredovanja sopstvenog foruma. Čim pronađete ekipu u delu potražnja ekipe, vi i vaš novi administrator i moderator možete započeti dogovore i organizaciju sopstvenog foruma. Ukoliko želite, te planove i ideje možete ovde postaviti tako što ćete otvoriti svoju temu sa nazivom svog foruma. Dalje, pišite ideje i naravno, osim vas samih i vaše ekipe, i FoF tim i ostali članovi će pokušati da vas posavetuju, pomognu vam ili daju neke ideje u radu i organizaciji foruma.
U ovom delu foruma možete da pitate i da napravite forum, tj. da nađete nekoga da sa njim napravite forum. Temu krstite treba mi neko za taj i taj forum na primer, kada tog nekog nađite naslov teme izmenite u naziv foruma.
Nadamo se da ćete nastaviti da usavršavate vaše forume,

Vaš FoF tim.

Ko misli da sam mnogo strog neka posalje PM!
Smeješ se a niko te ne čuje, plačeš a niko ne vidi tvoje suze. Probaj da prdneš!
Kliknite OVDE da pogledate moj profil na DeviantArtu!
View user profile

2 Re: Čemu služi ovaj deo foruma? on Sun Aug 16, 2009 1:09 pm

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Update

Smeješ se a niko te ne čuje, plačeš a niko ne vidi tvoje suze. Probaj da prdneš!
View user profile

3 Re: Čemu služi ovaj deo foruma? on Fri Aug 28, 2009 4:34 pm

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Napominjem, ako nemate ideje koje treba razraditi nemojte otvarati teme i tražiti predloge za foruma!!!

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]