Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Zac&Vanessa Wed Aug 19, 2009 1:56 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Ime:Zac&Vanessa
Link: http://zacivanessa.forumotion.com
Opis:Ovdje cete saznati sve o ovom prelijepom paru a usto se i dobro zabaviti!
Kolika je starost foruma:1 mjesec i pol

2Završeno Re: Zac&Vanessa Wed Aug 19, 2009 2:01 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Molim te napravi korisnicki nalog, za potpuni pristup forumu!

3Završeno Re: Zac&Vanessa Wed Aug 19, 2009 2:04 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
lol,pa imate potpun pristup forumu..znam da index izgleda kratko ali je to vjerovatno zbog ikonica...Smile

4Završeno Re: Zac&Vanessa Wed Aug 19, 2009 3:32 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Veruj mi nemam pristup svemu sto mi je potrebno da pregledam forum. Ako ti je tesko da napravis nalog, zao mi je ali necu vise polovicno da pregledam forume!

5Završeno Re: Zac&Vanessa Wed Aug 19, 2009 3:41 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
ok,izvini...Smile
znaci,odem na svoj forum,izlogujem se,registrujem pod drugim nickom i sifrom i ponovo ulogujem pod mojim nickom i sifrom...jel tako?

edit:mislim da je tako pa sam napravila nalog

Nick:pregled
Pass:foruma

6Završeno Re: Zac&Vanessa Wed Aug 19, 2009 5:27 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
to je to, stavljeno na listu!

7Završeno Re: Zac&Vanessa Wed Aug 19, 2009 8:45 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
ok....Smile
ne morate se zuriti sa pregledom,nije hitno...Smile

8Završeno Re: Zac&Vanessa Fri Aug 21, 2009 10:53 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
~Pregled za forum Zac&Vanessa~

Prvi utisak:
Aktivnost:135 clanova i 3000 postova nije sasvim dobro.Postova je jako mano za toliko clanova.Skor(2/5)

Stil:Logo je prevelik u duzini.Samo dve slike na ljuljasci su dobro uklopljene ostalo mi se ne svidjaWho is on-line je zaista [po meni] prevelik,ikonice bi trebalo smanjiti na mozda 50x50.Nemojte stavljati na ikonice onaj text nel old i lock to samo kvari utisak.Skor(3/5)

Ocena(5/10)

Uredjenost:
Organizacija:Pravila su ok,nisu stroga.Ne svidja mi se jer srpska latinicna svola nisu ispostovana [š,d,c,c,ž...].Promenite to!.Skor(5/10)

Duzina indexa:Duyina indexa je ok.Ne svidja mi se sto ste odvojili pravila od PDF-a "O forumu".Spojite to i bice mnogo bolje [ne samo to za pravila nego i "Gosti" i sl.].Skor(6/10)

Ocena 11/20

Dizajn:
Boje:Boje su super uklopljene i nista [srecom] nije drecavo!.Skor(9/10)

Slike:Kao sto sam rekla smanjite logo,who is on-line i ikonice i bice bolje,mnogo bolje!.Skor(5/10)

Ocena 14/20

Urednistvo:
Broj urednika:2 admina i 3 moda je sasvim dobro za forum ove popularnosti i trajanja.Mogli bi izabrati jos jednog moda i 1-2 admina.Skor(3/5)

Aktivnost urednika:Modovi imaju samo preko 100 postova,lose.Jedan admin ima preko 200 a drugi gl. admin ima preko 500,jos losije!Potrudite se da to popravite!!.Skor(3/5)

Profesionalnost:Preofesionalnos je manja na ovom forumu!Nije ispostovana srpska latinica nimalo!Popravite to!Skor(3/5)

Ocena:9/15

Aktivnost:
Broj postova:3000 postova je jako malo za forum koji postoji mesec i vise dama.To mora biti bolj!!Skor(6/15)

Broj clanova:135 clano je super,donekle,za mesec i vise dana.Moze biti bolje!Skor(6/15)

Koliko se ustvari dnevno postuje:Po nekim mojim evidencijama dnevno dodje oko 5-6 i manje clanova i ispise 5-10 postova sto nije dobro ali je moglo i mnogo vise.Skor(6/15)

Ocena:18/35

Ukupno:57/100

Komentar:Odlicno je kada se predje 50 bodova.Inace ja vam bih dala mnogo manje.Nije ispostovana srpska latinica,neki PDF-i su odvojeni od onoga s cim bi trebalo biti spojeno.....ako me razumes.....Popravite sve sto sam navela i mnogo ce vam pomoci....
-------
Zelim da cujem Jovanin komentar.Da li je dobro?

9Završeno Re: Zac&Vanessa Sat Aug 22, 2009 1:04 am

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
ovako,sto se tice srpske latinice,postovala sam je...nisam kao neki pisala sh,ch,zh itd.ali ok...i jos nesto,kazes kako je 135 clanova sooper za mjesec i nesto dana a onda mi odjedanput das 6/15
lol
sve u svemu,ukupna ocjena je ok i lijepo si uradila pregled mico...Wink
samo da kazem,za prosli look bi definitivno dala vise i ocjena bi bila bolja ali nmvz...Smile
ako moze jos neko da mi uradi pregled,npr.mixi ili neko tako...neka ocjena bude jos losija,nmvz,samo zelim vidjeti jos neciji pregled...Smile

10Završeno Re: Zac&Vanessa Sat Aug 22, 2009 11:03 am

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Moraces da ga zatrazis kasnije jer ima dosta pregleda na cekanju. Mislim da je ovaj bio solidan. Dakle, kada se teme rasciste, zatrazi pregled opet. Zac&Vanessa 81549

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com