Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Anahi Giovanna Fans Serbia on Wed Aug 19, 2009 10:38 pm

Ime foruma: Anahi Giovanna Fans Serbia
Link: www.anahi4ever.tk ili http://anahi4ever.aforumfree.com
Opis: Jedan od najboljih foruma o Anahi kod nas...Uvek su tu novosti,najnovije slike itd... Moguce je da postanemo oficijalni,a josh malo dobijamo i portal stranicu...
Kolika je starost foruma: Au,to je mnogo komplikovano xD Forum sam napravila davno,pa je bio o nechemu drugom,pa sam POTPUNO SVE brisala i ispochetka radila...Tako da,forum ovakav kakav je sad postoji od 2.februara...

Nick: FoF pregled
Password: 1234567890

View user profile

2Završeno Re: Anahi Giovanna Fans Serbia on Thu Aug 20, 2009 1:55 pm

NENCHY

NENCHY

{*Charmed Fan*}
{*Charmed Fan*}
Stavljeno na Listu Čekanja!

View user profile

3Završeno Re: Anahi Giovanna Fans Serbia on Fri Aug 21, 2009 12:37 am

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Evo ja sam po prvi put uradila pregled!

Pregled za forum: ♥️Anahi Giovanna Fans Serbia♥️

Prvi utisak:
Aktivnost: 21211 postova i 208 clanova je sasvim ok,ali ipak to moze mnogo bolje!Poradite na aktivnosti foruma.Skor(3/5)
Stil:Sve pohvale za izgled foruma!Logo je u sasvim super velicini,ikonice i who is online su u odlicnoj velicini.Skor(4/5)
Ocena(7/10)
Uredjenost:
Organizacija:Pravilnik je uradjen kako treba.Pravila nisu stroga i sasvim su normalna.Nesvidja mi se sto ste pored teme ''Pravila'' napravili i teme ''Pravila za dizajnere'','Pravila za modove'' i ''Pravila za urednike galerije''.to je sve moglo ici u post sa osnovnim pravilima,samo sto bi naglasili pravila za te i te i pravila za te i te...Skor(7/10)
Duzina indexa:Index je ok uradjen.Ne svidja mi se jer ste odvojili ''Razno'' i ''Zabava''.To je moglo ici ovako: kategorija ''Razno''.Pa u njoj PDF "Zabava",u "Zabava" ovo "Hot Seats" i sl.Kategorije za zurku bi trebalo zakljucani ili obrisati.Skor(7/10)
Ocena 14/20
Dizajn:

Boje:Boje su dobro uklopljene,sto je ok nisu drecave!Skor(9/10)

Slike:Slike se slazu sa bojama,sto je super!Slike su odlicne velicine!Ali ipak font na logo-u mi se ne svidja mnogo.Skor(9/10)

Ocena 18/20

Urednistvo:

Broj urednika:3 admina i 2 moda je sasvim ok....Mada bi mogli br. modova povecati na 4.A admne izbaciti iz grupe modova.jer admini su admini a modovi modovi...Skor(4/5)

Aktivnost urednika:Svi admini imaju veoma visoku aktivnost,jedan admin ima preko 1000 postova,drugi preko 2000 a gl. admin preko 6000!To je za svaku pohvalu!Modovi imaju preko 300 postova sto je dobro!Od .Skor(4/5)

Profesionalnost:Odlicna je profesionalnost na forumu postuje se srpska latinica uglavnom nema spama sto je za pohvalu!Sve u svemu odlicno.Skor(5/5)

Ocena:13/15

Aktivnost:

Broj postova:21211 je sasvim ok,kao sto sam vec rekla.Ali opet moze biti mnogo bolje!.Skor(12/15)

Broj clanova:208 clana je solidan rezultat ali je moglo mnogo vise za 7 meseci.Skor(8/15)

Koliko se ustvari dnevno postuje:Po nekim mojim evidencijama dnevno dodje oko 15 clanova i ispise 80-100 postova sto je super ali je moglo i mnogo vise.Skor(7/15)

Ocena:27/35

Ukupno:72/100

Komentar:Odlicna ocena je uvek kada se predje 50 poena!
Popravite neke stvari i br. bodova ce biti jos b=veci!
Samo napred!

Cestitam!

--------
Pregled nije odlican [mozda i jeste,nikad se ne zna!]....Ovo mi je prvi put nemojte zameriti!

View user profile

4Završeno Re: Anahi Giovanna Fans Serbia on Fri Aug 21, 2009 9:58 am

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Pročitaj ovo, značiće ti. Meni se jedino ikonice ne dopadaju i whos on line jer imate ogroman presek u sivoj i roze boji. I da li Anahine glave moraju da budu ikonica... ali ajde neka....

Toliko. Mislim da ovo može u završenej preglede.

Kliknite OVDE da pogledate moj profil na DeviantArtu!
View user profile

5Završeno Re: Anahi Giovanna Fans Serbia on Fri Aug 21, 2009 1:58 pm

Hvala!
Prezadovoljna sam!
Mozhe u zavrshene preglede,mislim da je Micy to profesionalno uradila...
Naravno,ne bih imala nishta protiv da to odradi pisac,ali ako su zauzeti,ne moraju...

View user profile

6Završeno Re: Anahi Giovanna Fans Serbia on Fri Aug 21, 2009 1:59 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Mislim da stvarno nema potrebe. Wink

Završeni pregledi

Kliknite OVDE da pogledate moj profil na DeviantArtu!
View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]