Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Ashley i Wanessa forum Sat Aug 29, 2009 5:00 pm

BOKA'95

BOKA'95

Doktor za forume
Doktor za forume
Ime foruma: Vanessa Hudgens i Ashley Tisdale
Link: http://wannesa-ashley4ever.forumotion.com/forum.htm
Opis: Forum je za sve fanove Ashley Tisdale i Vanesse Hudgens!
Kolika je starost foruma: Napravljen je 19.11.2008. Samo da napomenem da je imao puno padova 4um ali da su Administratori uspeli svaki put do max da ga ozive!
nick: radnika
sifra: forumoforumima

2Završeno Re: Ashley i Wanessa forum Sat Aug 29, 2009 6:45 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Evo pregleda:
-Pregled za Ashley i Vanessa Forum-

Prvi utisak

Aktivnost:281 clanova je lose za 9 meseci foruma mogli ste cak do 1000 da dodjete a vi nemate ni 300,imate 60000 sto je ok za ovo razdoblje...Skor 3/5

Stil:Ne moze se pohvaliti stil odradjen je da kazem lose mogli bi look da menjate...New,No New i lock su prevelike...Skor2/5

Ocena 5/10

Uredjenost:Cenim sto je pravilnik sa velikim slovima al mislim da ste s tim malo preterali ali je ok napisam sa delimicnim postovanjem srpske latinice.Skor 7/10

Duzina Indexa:Index je po meni pregugacak,Mogli bi da promenite slike i da spojite neke podforume...Skor 7/10

Ocena 14/20

Dizajn

Boje:Dobro su uklopljene boje ali vise ih uskladite sa slikama...Skor7/10

Slike:Banner je predugacak i prekratak,pozadina je detinjasta wio je ok i navigacije su neprofesionalne i velike a i new old i lock su isto prevelike...Skor 4/10

Ocena 11/20

Urednistvo:

Broj Urednika:Imate 3 admina i 3 moda(ne racunam vebmastere) sto je ok ali mozete izabrati jos jednog moda...Skor 4/5

Aktivnost Urednika:Glavni Admin ima oko 1700 postova sto je u svakom smislu reci LOSE potrudi se bar za jos 300 postova,2 Admin ima 5000 sto je ooodlicno ali moze bolje za skoro godinu dana,A treci admin ima oko 8000 postova sto je za pohvalu i za primer drugima.1. mod ima oko 2200 postova sto je ok al malo nek se potrudi.Drugi mod ima oko 2700 postova sto je isto ok al moze i on/ona da se potrudi.Treci mod ima oko 3600 postova sto je izvrsno.Skor 3/5

Profesionalnost:Na nivou je profesionalnost,ali moze da predje na visi nivo.Skor 4/5

Ocena: 11/15

Aktivnost

Broj clanova:280 clanova je lose za skoro godinu dana moglo je mnogo vise.Skor 9/15

Broj poruka:60000 poruka je odlicno za ovaj periond ali moze i vise.Skor 13/15

Koliko se ustvari dnevno postuje:Po mojoj evidenciji na forum dnevno doje 20-ak clanova i ispise oko 300 postova sto je ok al moze mnogo bolje.Skor11/15

Ocena:33/45

Ukupno:69/100

Komentar:Ok je ocena izvukli su vas staffovi i broj clanova Pozdrav... hi

3Završeno Re: Ashley i Wanessa forum Sat Aug 29, 2009 6:57 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Izvinte ali moram da dodam da vam je adresa najbolja... ja oduvek mislio da se devojka zove vanesa a ona se zove uanesa. To je vam najgore... ali dobro ako volite fensi pisanje.... pošto se w čita kao uv

4Završeno Re: Ashley i Wanessa forum Sat Aug 29, 2009 7:02 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Slazem se...

5Završeno Re: Ashley i Wanessa forum Sat Aug 29, 2009 10:26 pm

Maarkos001

Maarkos001

Aktivan član
Aktivan član
I ja se slazem! W i V su su dva razlicita slova koja ne treba mesati!

6Završeno Re: Ashley i Wanessa forum Sun Aug 30, 2009 10:22 am

BOKA'95

BOKA'95

Doktor za forume
Doktor za forume
ok...hvala...jbg ja nisam admin tako da nmg da popravim... Smile

7Završeno Re: Ashley i Wanessa forum Sun Aug 30, 2009 12:51 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Laxy hvala na pomoci!!!
Zavrseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com