Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Photoshop forum Tue Sep 15, 2009 7:15 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Ime foruma:Photoshop-tn
Link: http://www.photoshop-tn.com/
Opis:Forum o photoshopu
Koliko je starost foruma: Oko godinu ipo ( 540 dana )



Last edited by naca007 on Thu Sep 17, 2009 7:40 pm; edited 1 time in total

2Završeno Re: Photoshop forum Tue Sep 15, 2009 9:52 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Stavljeno na listu cekanja.

3Završeno Re: Photoshop forum Mon Sep 21, 2009 7:34 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
A gde je username i pass ???

4Završeno Re: Photoshop forum Tue Sep 22, 2009 12:42 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Izgleda da je Neca izmenila post i uklonila username i pass...Neco?

5Završeno Re: Photoshop forum Tue Sep 22, 2009 11:42 pm

Neu

Neu

Senior
Senior
Jel smijem ja dat komentar?

Ikone za nove i za stare postove su prevelike,izgleda djetinjasto.
Crna pozadina umara oči kad dugo gledaš u monitor.
Konačna ocijena za dizajn od 1 do 5 je neka slaba dvojka.
Sviđa mi se jedino pozadina.

6Završeno Re: Photoshop forum Tue Sep 22, 2009 11:45 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Zašto se ne okušaš i napišeš ceo pregled, kao Mixiii...
Zanima me kako će ispasti

7Završeno Re: Photoshop forum Wed Sep 23, 2009 6:56 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
~ Pregled za PhotoShop forumm ~

Prvi Utisak:

Aktivnost: 555 Registrovanih Korisnika i 27358 Postova...Za 6 meseci rada foruma broj članova je dobar i prosečan, a postova bi moglo biti malo više!Više reklamirajte forum I pokušajte da nagovorite članove da više postuju!!!(Skor: 4/5)

Stil: Nije loše,šta vise lepo urađeno ali detaljnije u delu o Dizajnu.(Skor: 4/5)

Ocena: 4/10

Uređenost:


Organizacija: Pravila nisu loša, ali su se mogla napisati preglednije i lepše. Mogli ste pripaziti na gramatiku. Mogli ste malo lepse napisati Pravilnik jer je to važan deo foruma. Index nije los,ali vise o tome u delu Index.Trebali bi da napravite portal za to!(Skor: 4/10)

Duzina Indexa: Index je ok uradjen samo su Pravila mogla da idu u deo o forumu,ali dobro…(Skor: 9/10)

Ocena: 13/20

Dizajn:

Boje: Boje su dobro uklopljenje, možda ste samo mogli malo svetliju nijansu roze boje da stavite,ali ovako je ok…Pozadina je obicna I crna I to je dobro….. Boje za grupe su vam malo drečave,ali dobro to je da bi bilo uocljivo…(Skor: 7/10)


Slike: Logo je odgovarajućih dimenzija I uklapa se uz ostatak looka, kao I wio. Ikonice u ok-ali ipak mislim da bi trebale biti malo manje…I imate mali baner za reklamiranje koji se takodje uklapa uz look…(Skor:6\8/10)

Ocena:
15/20

Uredništvo:

Broj Urednika: 1 Admin (toliko sam samo mogao primetiti kao gost, a na grupe neće da klikne, nzm što to isključuješ, pa dobro to je ok ekipa za ovakav broj članova,mozda bi mogao jos jedan urednik,ali nije obavezan(Skor:4/5)



Aktivnost Urednika: Glavni Admin ima 6600 posta,što i nije tako lose za 6 meseci, ali uvek može bolje...(Skor:1/5)

Profesionalnost: Gramatika vam je dobra, pošto ste koristili šđčćž da bi bilo preglednije(Skor: 3/5)

Ocena: 8/15

Aktivnosti:

Broj Postova: 27358 u odnosu na starost foruma to moze mnogo bolje!(Skor:12/15)

Broj Članova: U odnosu na starost foruma broj članova (555) je nizak verujem da možete bolje! (Skor:9/15)

Koliko se ustvari dnevno postuje: Po mojim statistikama na forum dodje oko 20-300 članova I ispiše se oko 30 do 50 postova sto je ok s obzirm na broj clanova!(Skor:4/5)

Ocena: 20/35

UKUPNO: 72/100

Komentar: Veoma dobra ocena….Svako ko pređe 50 je dobar,a ja sam mislio da će biti manje od 72,ali tako je ispalo-nadam se da vam je ovaj pregled pomogao da ćete uvideti greške i popraviti ih...Doradite šta treba,aktivirajte se više postujte i više reklamirajte forum i vremenom postajacete sve bolji....!
Pozz...

8Završeno Re: Photoshop forum Wed Sep 23, 2009 10:32 am

Neu

Neu

Senior
Senior
@ Veljko slažem se sa svime gore ^^

osim sa ovim

Slike: Logo je odgovarajućih dimenzija I uklapa se uz ostatak looka, kao I wio. Ikonice u ok-ali ipak mislim da bi trebale biti malo manje…I imate mali baner za reklamiranje koji se takodje uklapa uz look…(Skor:6\8/10)

Logo i ikonice su prevelike i svakako bi ih trebali promijeniti i napraviti neki pravi photoshop banner koji bi imao puno više stila i bio puno manjih dimenzija. A ikonice vam preporučujem ovakve:

Ne morate baš ove staviti,ali da su otprilike ovakve dimenzije...

Nema novih postova:
Photoshop forum I700290_10Faxes48x48


Novi postovi:
Photoshop forum I700289_40Smart48x48

Kada bi me poslušali uočili bi kako vam forum puno ljepše izgleda.

Kad skupim dovoljno FOF novaca poslat ću vam i ja svoj forum na pregled,baš me zanima mišljenje...

Ali ja svako malo dizajniram.

9Završeno Re: Photoshop forum Wed Sep 23, 2009 10:51 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Hvala na pomoci, na komentarima, sad sam u guzvi i ovakva pomoc mi je dobrodosla!
Neco, jesi li zadovoljna? Treba li jos neko da pregleda ili moze u Zavrsene preglede?

10Završeno Re: Photoshop forum Wed Sep 23, 2009 8:43 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Naravno da sam zadovoljna . Photoshop forum 382905 Ali ja ne vidim gramaticke greske u pravilima . A urednika imamo 4 posto mi se ucnilo da ti mislis da ih nema . Hvala na pregledu Photoshop forum 407713

Zaboravila sam napraviti novi account za pregled , ali evo sam ga sad napravila za slucaj da zelis nesto dodati ili da neko jos hoce da uradi pregled

nick:pregled
passvord:pregled

11Završeno Re: Photoshop forum Thu Sep 24, 2009 6:46 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
TO za urednike, pa kao gost, nisam mogao da kliknem na tu grupu da saznam, pa zato...

12Završeno Re: Photoshop forum Thu Sep 24, 2009 6:22 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Zvarseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com