Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 7]

301Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Aug 22, 2010 10:16 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
takodje
kod mene nema bugova tako da ne znam

hvala svima

302Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Aug 22, 2010 10:47 pm

Jonix

Jonix

Freak of Nature
Freak of Nature
ODlican novi skin, Smile

303Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Tue Aug 24, 2010 11:18 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Jonix wrote:ODlican novi skin, Smile
Da Smile

304Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Tue Aug 24, 2010 1:08 pm

Iva

Iva

♥JacobFan♥
♥JacobFan♥
Hvala vam Smile

305Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Wed Aug 25, 2010 12:59 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
U saradnji sa TS magazinom izdali smo i nas 4 broj novina. Nadam se da vam se svidja i da cete ostaviti mnogo komenmtara i pozitivnih kritika. Uzivajte!

Twilight saga Forever - Page 7 TSNO9
Takodje, ne propustite priliku da downloadujete paket:
TS/TW, NK PLUS MAGAZIN i učestvujete u nagradnoj igri!

Sve ovo mozete da pronadjete na nasem forumu. Pridruzite nam se!

306Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Wed Aug 25, 2010 1:14 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Lijep je novi skin ^^

307Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Fri Sep 03, 2010 3:43 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Twilight saga Forever - Page 7 2058u8z

308Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Mon Sep 06, 2010 4:16 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Imamo vise od 1000 clanova i vise od 120000 postova.

Zurka je pocela!!

309Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Sep 26, 2010 11:02 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Twilight saga Forever - Page 7 Twifan11

310Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Sep 26, 2010 11:31 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
WoW..Video je baš fino urađen,svaka čast onome ko ga je uradio Smile Inače sviđa mi se ta ideja,samo tako nastavite Wink

311Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Sep 26, 2010 11:33 am

Katarina Cullen

Katarina Cullen

Little Artist
Little Artist
Video je prejak Twilight saga Forever - Page 7 81549

312Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Sep 26, 2010 12:21 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Radio ga je osnivac projekta. Uskoro cete saznati vise o svemu.

Takodje, da napomenem, imamo novi look i malo smorenovirali forum. Vise od 1000 clanova i 140000 postova!

313Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Mon Sep 27, 2010 12:58 pm

Nejt <3

Nejt <3

Novajlija
Novajlija
Novi look je vrh !

314Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Mon Sep 27, 2010 2:29 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
hvala ti

315Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Mon Sep 27, 2010 2:56 pm

Angel_one_♥

Angel_one_♥

-> Only Girl <-
-> Only Girl
Prelep je look Smile Navigacije mi se najvise svidjaju ^^

316Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Mon Sep 27, 2010 10:08 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
hvala ti

uskoro nova takmicenja i iznenadjenja

317Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Tue Sep 28, 2010 2:45 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
**Taca** wrote:
Twilight saga Forever - Page 7 Twifan11

Predobrooo
Bas me zanima ko je radio Twilight saga Forever - Page 7 81549

318Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Fri Oct 01, 2010 1:55 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart

ODBROJAVANJE JE POČELO!
TWIFAN STIŽE 10. OKTOBRA 2010. U 20.00 H

PREMIJERA 2. PROMO SNIMKA
01. OKTOBRA 2010. U 20.00 H
U OVOJ TEMI!

OD SADA, NIŠTA VIŠE NEĆE BITI ISTO...

Twifan - Ujedinjeni Twilight fanovi


Od sada nas mozete pratiti i na Twitteru. Adresa je:
http://twitter.com/TwilightBalkan

319Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 02, 2010 10:01 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart

Stigao je i drugi premijerni video!
10.10.'10


320Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 02, 2010 10:06 am

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
**Taca** wrote:

Stigao je i drugi premijerni video!
10.10.'10




ODUŠEVIO SAM SE
Ko je pravio video ^^ ?

321Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 02, 2010 10:12 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Nemanja osnivac Twilight Srbija Magazina i osnivac grupacije. Izgleda da mu bas dobro ide sve sto pocne da radi.

322Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Wed Oct 06, 2010 1:42 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Jos 4 dana do svecanog otvaranja TwiFan-a!

323Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Fri Oct 08, 2010 1:33 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Jos 2 dana do svecanog otvaranja TwiFana!

Da li imate neke predloge, komenatre, kritike...

324Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Oct 10, 2010 7:52 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
U 20:00 tj. za 8 minuta svecano otvaranje TwiFana i velika zurka. Pridruzite nam se!
www.twilight-saga4ever.com

325Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Wed Oct 13, 2010 12:37 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Evo decekali smo i taj Twi Fan!

Procitajte!

Twilight saga Forever - Page 7 Twifana
Dobro došli u Twifan, najveću Twilight online grupaciju na našim prostorima.
OD SADA, NIŠTA VIŠE NEĆE BITI ISTO.
TWIFAN VAM DONOSI NAJVEĆI FAN SAJT TWILIGHT-A KOD NAS, TAKMIČENJA, AKCIJE, OKUPLJANJA, PREMIJERE, TWILIGHT KANAL...A OVO JE SAMO POČETAK!
ŠTA SMO MI I KOJA JE NAŠA MISIJA?
MI SMO UJEDINJENI TWILIGHT FANOVI.
Želimo da Vam se na ovaj način još više približimo.
Tu smo da Vas informišemo o svim Twilight novostima na najbolji mogući način. Da Vam pružimo podršku u svakom trenutku. Da Vas saslušamo. Da Vas zabavimo. Da Vas na poseban način povežemo sa Twilightom.
Donosimo zabavu, avanturu i uzbuđenje, i upravo tako vidimo svoju misiju. Ne plašimo se izazova. Prilagodljivi smo, obraćamo više pažnje na želje fanova, reagujemo brže i menjamo se lakše.
Sve što radimo, radimo na naš, poseban način.
Predani. Strastveni. Kreativni. Avanturisti. Neočekivani.
Volimo Twilight. I znamo koliko Vi volite Twilight.
To smo mi.

KO ČINI TWIFAN?
Twifan grupaciju čine:
TS MAGAZIN (osnivač)
ROBERT PATTINSON SRBIJA FORUM
NEW MOON BALKAN FORUM
TWILIGHT SGA 4EVER FORUM
TWILIGHT BOYS SERBIA FORUM
TWILIGHT SOURCE FORUM
TWILIGHT SAGA FANS FORUM.
7 članova, više od 6000 preobraženih....and counting.

ŠTA JE NAŠA VIZIJA?
Ujedinićemo Twilight fanove na našim prostorima.
Približićemo Vam Twilight svet više nego iko.
Stalno ćemo pomerati granice. Donosićemo nove, neobičnije, nikada viđene sadržaje.
Širićemo vidike. Razvijaćemo se zajedno sa našim članovima.
Od njih ćemo učiti da budemo još bolji, još zabavniji. Kako da im predstavimo TWILIGHT svet na najbolji način.
Mi smo energični. Odvažni. Avanturisti. Puni iznenađenja.
To smo mi.

ŠTA TWIFAN VAMA DONOSI, I ŠTA KONKRETNO ZNAČI ZA VAS?
Želimo da Vam što više približimo Twilight svet, i zato Vam predstavljamo naš prvi od mnogih projekata koji slede: TWILIGHT FAN SITE. Na adresi www.twifan.co.nr od večeras ćete imati priliku da uvek, redovno i svakog dana, pročitate SVE vesti vezane za Twilight, Stefani, glumce i sve one koji su na neki način povezani sa Twilightom.
U narednih par nedelja očekuje Vas niz akcija, kao i potencijalno okupljanje Twilight fanova povodom sajma knjiga.
Kada govorimo na dalje staze, u budućnosti Vas očekuje mnoštvo projekata i različitih akcija. Mi smo velika grupacija, pa Vas od nas očekuju i velika dela. Kao što smo rekli, OD SADA NIŠTA VIŠE NEĆE BITI ISTO.
Znate da je ovo samo početak...
DOBRO DOŠLI U TWIFAN!
PRIDRUŽITE NAM SE NA VELIKOJ ONLINE ŽURCI NA WWW.TWIFAN.CO.NR OD 21.00 ČAS I IMAĆETE PRILIKU DA PITATE SVE ŠTO VAS ZANIMA! Twilight saga Forever - Page 7 485931

326Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Wed Oct 13, 2010 1:26 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Vec osecam da ce ovo biti extra ^^ Sve najbolje Wink

327Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Wed Oct 13, 2010 1:28 pm

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Čim su svi zajedno mora da bude extra. Napokon nekakav projekt kao što je ovaj. I nisam vidjela da su izabrali Renesmee, preslatka je^^

328Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Wed Oct 13, 2010 5:46 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
ten98 wrote:Vec osecam da ce ovo biti extra ^^ Sve najbolje Wink
Takodje Twilight saga Forever - Page 7 81549

329Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Thu Oct 14, 2010 10:50 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Hvala svima

Da li imate nekih predloga, kritika, komentara...

330Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Thu Oct 14, 2010 2:17 pm

Lady Lutz

Lady Lutz

Aktivan član
Aktivan član
Forum je extra obb twilight i vec odavno sam regovana ovdje
look mi je ok i sooper je ovo sa twifanom

331Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Fri Oct 15, 2010 1:35 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Twilight saga Forever - Page 7 Putkrvi

Organizovano je novo takmicneje. Ono nece biti likovnog karaktera, nego literarnog. Ovaj put cete da pisete pricu vezanu za Twilight i likove Twilight-a.
Tema je:
Put krvi ~ prica iz Alicine prespektive.
Prica bi trebala da bude o tome kako je Alice postala vampir, kako se osecala, gde se to desilo. Vasa razmisljanja.

Svi mogu da ucestvuju tako da pocnite!

332Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 5:54 pm

stefyy

stefyy

Novajlija
Novajlija
forum je sooper ima puno redovnih clanova i look mi se posebno svidja da li mozda trebate nekog od clanova staffa ne pitam to za sebe nego za svoju prijateljicu koja obb twilight odavno je regana na tom forumu moglo bi se reci da je opsjednuta ili zacarana xD

333Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 5:57 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
za sada ne trebamo novih clanova za staff
ali mozda ce kasnije biti takmicenje i za to

mozes li mi reci nick te drugarice
i hvala

334Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 6:02 pm

stefyy

stefyy

Novajlija
Novajlija
send cu ti na pm

335Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 6:04 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
uredu

da li neko ima kritika, komentara, predloga...

336Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 8:31 pm

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Aktivan član
Aktivan član
samo pitanje...
do kad traje zurka? zj. znam da je danas zadnji dan ali me zanima do koliko sati... i samo hoces ti zatvoriti ili ce Ivana kad se vrati sa rodj???

337Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 9:45 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
traje do veceras, a zatvorit ce je Ivana kada se vrati sa rodjendana

338Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 9:54 pm

♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Aktivan član
Aktivan član
oke... sve pohvale za forum.. (:
ako nadjem zamjerku javim.... xDDDDD
(ma da cisto sumnjam da cu naci... xDD)

339Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 16, 2010 10:02 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
hvala
pa ako nadjes javi

Prijavljujte se za takmicenje!

340Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Mon Oct 18, 2010 3:20 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
TWIFAN - UJEDINJENI TWILIGHT FANOVI

- ZVANIČNO OBAVEŠTENJE -

Pozdrav!

Twifan - najveća online grupacija posvećena Twilight-u na našim prostorima te poziva na naše PRVO TWILIGHT OKUPLJANJE povodom sajma knjiga krajem oktobra u Beogradu!

Potrebno je da se izjasniš šta misliš o ovoj ideji na našem forumu, u posebnom podforumu sa nazivom TWIFAN. U zavisnosti od broja prijavljenih članova, do kraja ove nedelje znaćemo da li će do okupljanja doći ili ne.

Zato, još danas poseti temu i daj svoje mišljenje. Sa nadom da ćemo se videti na sajmu na našem prvom okupljanju, želimo ti prijatan dan!

ADMINISTRACIJA Twilight saga Forever foruma

www.twilight-saga4ever.com

341Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 23, 2010 7:44 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Imamo novi look. Pravio ga je MEX. Ja sam samo promenila logo posto se clanovima nije dopadao orginalni. Sta kazete?

Uskoro jos iznenadjenja!

342Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sat Oct 23, 2010 8:17 pm

my immortal <3

my immortal <3

Doktor za forume
Doktor za forume
prelep je!
jedino mi se ne svidja ono

"Dobrodosli na najbolji forum Sumrak tematike na Balkanu!
Informisite se o filmu, glumcima, likovima, procitajte najnovije vesti i pogledajte slike i video fajlove.
Omogucite registracijom kao i redovnim pojavljivanjem i pisanjem da se ovaj forum razvija jos vise!"

msm mnogo je gore.. i pokriva face.. mozhda bi bilo ako biste sputili malo podole.. Twilight saga Forever - Page 7 81549
inache ostatak je PRELEP!

343Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Oct 24, 2010 12:51 pm

MaminaPrinceza

MaminaPrinceza

يهتشىش
يهتشىش
Da bas je lep, prvi put da mi se kategorije svide na nekom forumu.

Mozda je jedina zamerka font navigacija, nekako je prevelik a i nije nesto posebno lep. Mada moze da prodje.

Sve u svemu nek ti za promenu ovaj skin duze stoji :PP jer je od svih koji su do sada bili, ovaj po meni najbolji.

344Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Oct 24, 2010 12:54 pm

Angel_one_♥

Angel_one_♥

-> Only Girl <-
-> Only Girl
Prelep look Twilight saga Forever - Page 7 81549

345Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Oct 24, 2010 1:10 pm

Leička

Leička

Veteran
Veteran
look mi se užasno sviđa osim ikonice old new lock
inače je sve preelijepo!

346Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Oct 24, 2010 1:20 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Lep je.

347Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Oct 24, 2010 4:12 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Fantastičan izgled Smile

348Twilight saga Forever - Page 7 Empty Re: Twilight saga Forever Sun Oct 24, 2010 4:19 pm

*Sladja*

*Sladja*

Monster Dizajner
Monster Dizajner
Prelep look,jedino su mi navigacije malo velike..

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com