Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 3]

1Twilight Boys Serbia Empty Twilight Boys Serbia on Wed Nov 11, 2009 10:44 pm

ovo je moj forum

www.twilightboys-serbia.com

trebaju mi vasa misljenje. sta treba da promenim? sta je dobro? kako da se clanovi vise aktiviraju? i slicno. svaka ideja i savet je dobrodosao!

View user profile

2Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 11:45 am

osvezavam temu

View user profile

3Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 12:01 pm

*Tin@*

*Tin@*

Aktivan član
Aktivan član
Ovaj look ste extra uklopili..... Smile
Meni se ne svidjaju ove male slicice za roba,taya,kelana i co. ako me razumete(a i mnogo su mrljave)???

View user profile

4Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 12:04 pm

axam, kontam. hvala Smile da nadjem neke slicne? msm sa istog photo shoota ili barem sa istom pozadinom? ili sta?

View user profile

5Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 12:14 pm

*Tin@*

*Tin@*

Aktivan član
Aktivan član
Pa nznam ja ih uopste ne bih stavljala,ali ako vec stavljas onda nadji neke koje nisu mutne......

View user profile

6Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 12:33 pm

ok. tnx

View user profile

7Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 2:03 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Baš je dobar index i izgled, mnogo mi se svijda, samo mi se nekako čini da je forum preuzan (:

Twilight Boys Serbia Wlajky
Twilight Boys Serbia RedbuttonrTwilight Boys Serbia OrangebuttonTwilight Boys Serbia GreenbuttonTwilight Boys Serbia VioletbuttonTwilight Boys Serbia Turquoisebutton
View user profile

8Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 2:22 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
look vam je extra!dule pravio,zar ne? Smile

View user profile

9Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 3:24 pm

axam dule xDD da ga malo prosirim, msm forum? skin je bio presirok, pa sam ga smanjila.

View user profile

10Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 3:25 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Pa malo može.

Twilight Boys Serbia RedbuttonrTwilight Boys Serbia OrangebuttonTwilight Boys Serbia GreenbuttonTwilight Boys Serbia VioletbuttonTwilight Boys Serbia Turquoisebutton
View user profile

11Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 14, 2009 3:30 pm

ja ga prosirim ono ostane isto.

View user profile

12Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Nov 28, 2009 10:52 pm

osvezavam temu

da li ima jos neko neke predloge

imamo novi look, i sajt.

View user profile

13Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Nov 29, 2009 12:09 am

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
-Ne sviđa mi se generalni font sajta, preporučujem Trebuchet MS
-Forum je lep, ali ne i ikonice, smislite nešto inovativno, ovo new no new je smorilo, bar mene.

View user profile

14Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Nov 29, 2009 12:11 am

hehe, oke Smile smislicemo neshto Smile hvala na savetu Smile

View user profile

15Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Dec 11, 2009 4:54 pm

postavljen je novogodisnji look. sta kazete?

View user profile

16Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Dec 11, 2009 4:59 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Lep je Smile

View user profile

17Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Dec 11, 2009 5:01 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
slazem se samo logo je mogao biti vezan za Twilight boys

ali lepo je i ovako

‎"All secrets are deep. All secrets become dark. That's in the nature of secrets."
www.twilight-saga4ever.com
View user profile

18Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Dec 11, 2009 5:05 pm

pa logo i je vezan za tw boyse.

View user profile

19Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Dec 11, 2009 5:07 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Ali nekako se ne uklapa...(logo)

View user profile

20Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Dec 11, 2009 5:07 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
aaaaaa

tek sada ga vidim

prvo sam videla neku jelku

‎"All secrets are deep. All secrets become dark. That's in the nature of secrets."
View user profile

21Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Dec 11, 2009 5:15 pm

nismo mogli boju da uklopimo kako treba, al vazno da je crveno, ne odzvanja toliko, lepo izgleda barem po meni

View user profile

22Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 2:38 pm

osvezavam.

imamo novi look.

View user profile

23Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 2:45 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Ne sviđa mi se navigacija -.-

View user profile

24Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 2:56 pm

imas neki predlog? ja sam trazila, al neznam kakvu da postavim. Smile

View user profile

25Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 2:59 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Pa nemama Twilight Boys Serbia 81549 Probaj na FoFu ili support forumu naći neku -.-

View user profile

26Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 3:01 pm

neke sive ili crne?

View user profile

27Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 3:02 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Pa da Smile Kao mešavina sive i crne Smile

View user profile

29Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 3:06 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Lepe su Smile

View user profile

30Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 3:07 pm

http://help.forumotion.com/navigation-bars-f54/black-gray-blue-navigation-bar-t37296.htm

i ove su mi lepe, imaju iste ovde takve, msm Veljko ih je pravio xD

sta kazes na ove? ove su mi lepse xD

View user profile

31Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 3:09 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
I meni Smile

View user profile

32Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 04, 2010 3:10 pm

e onda cu ove :P hvala jos jednom xD

View user profile

33Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 18, 2010 5:34 pm

osvezavam

imamo novi look i sajt. vase misljenje?

View user profile

34Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 18, 2010 7:00 pm

Mnogo bolje[i jedno i drugo] nego prije Wink

View user profile

35Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Jan 18, 2010 7:43 pm

tnx

View user profile

36Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Thu Feb 04, 2010 12:32 pm

MEX

MEX

Forumski moljac
Forumski moljac
Evo složimo listu zainteresiranih, i ako vidim da to bude dobro išlo, kad budem imao vremena pomoć ću vam oko dizajna foruma.

Pravila za ujedinjenje:

1. Kada se napravi forum, pošaljite svim svojim članovima newsleetter da se pribace na novi forum, zbog ujedinjenja i velikog broja članova.
2. Kada se velika većina pribaci, zatvorite vaše forume.
3. Posvetite se tom jednom twilight forumu i napravite od njega jedan PRAVI forum koji se vjerujte mi neće ugasiti za koji mjesec.

Više info o ujedinjenju svih Twilight foruma
ovdje.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje u ovom projektu, nadopišite se na listu.

37Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Feb 08, 2010 5:36 pm

osvezavam. imamo novi look.

View user profile

38Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Feb 08, 2010 6:00 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Lepo mada ja više volim punBB Twilight Boys Serbia 81549

View user profile

39Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Tue Feb 09, 2010 3:25 pm

a znm, bice sledeci punBB xDDD

smorio me posto je beo, ocu malo tamniji xD pa sam uzela obican xD

View user profile

40Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sat Mar 06, 2010 9:11 pm

Osvezavam. Imamo novi look.

View user profile

41Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 9:57 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Lep,samo navigaciju promenite Wink

View user profile

42Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 12:02 pm

**Little monster**

**Little monster**

Aktivan član
Aktivan član
Lep, ali mi se čini da sam već videla sličnu organizaciju portala! Gde, o gde? A da, na Tacinom forumu. Koliko je sličnost da imate isti citat nedelje?

View user profile

43Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 12:03 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
I stopite boju pozadine bannera i boju pozadine foruma!

View user profile

44Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 12:24 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Ja sam pravila onu sliku citat meseca za svoj forum i samo da pitam zasto je kod vas na portalu?

View user profile

45Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 12:42 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
**Taca** wrote:Ja sam pravila onu sliku citat meseca za svoj forum i samo da pitam zasto je kod vas na portalu?

Pročitaj ovu temu, Angel of Darkness je predložila i nasumično si izabrana.

View user profile

46Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 12:50 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
pogledaj moj portal i njen portal

citat meseca je uzela sa mog foruma
ja sam pravila tu sliku

uopste ne govorim o reklami na vasem portalu

View user profile

47Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 12:52 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Dobro..Nemojte započinjati svađu,pošto vidim da ste na dobrom putu xD

View user profile

48Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Sun Mar 07, 2010 4:32 pm

A brte sta si digla frku oko toga! O boze^^

skinula sam sliku.

Ostali hvala na savetima.

I little monster nije ista organizacija, ne lupaj^^

Samo je isti citati bio^^

jer sam mislila da uzimate sa nekog sajta, jer sam videla na jednom hrvatskom forumu slican citat^^

View user profile

49Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Fri Mar 26, 2010 5:26 pm

Imamo novi look. Šta kažete?

View user profile

50Twilight Boys Serbia Empty Re: Twilight Boys Serbia on Mon Mar 29, 2010 9:49 pm

Emma

Emma

♥TheCyrusOne♥
♥TheCyrusOne♥
Meni se bas svidja xDD

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next