Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

101Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Mon Aug 09, 2010 9:19 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
fala Smile

102Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Aug 13, 2010 1:16 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Twilight Boys Serbia - Page 3 Tbs-zurka

103Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Sun Aug 29, 2010 7:40 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Novi look.

104Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Mon Aug 30, 2010 12:11 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Lep je veoma Smile Ali ona boja kategorija odudara od ostatka xD

105Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Mon Aug 30, 2010 12:19 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
YeP

106Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Mon Aug 30, 2010 1:55 pm

Emma

Emma

♥TheCyrusOne♥
♥TheCyrusOne♥
Vi trazite dlaku u jajetu xD
Hvala Smile

107Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Mon Aug 30, 2010 4:06 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Meni se svidja boja kategorija, jer onda look nije skroz taman.

Ali hvala u svakom slucaju Twilight Boys Serbia - Page 3 81549

108Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Wed Sep 29, 2010 3:28 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Twilight Boys Serbia - Page 3 Twifan11

109Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Wed Sep 29, 2010 9:45 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
*Angel of Darkness* wrote:
Twilight Boys Serbia - Page 3 Twifan11



VAUUUUUU
Ujedinjujete forume ili ?
Oduševljen sam video klipom Twilight Boys Serbia - Page 3 81549

110Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Wed Sep 29, 2010 9:49 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-

Vise o tome cete saznati 10.10.2010. Tada se zvanicno Twfan otvara Smile

111Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Wed Sep 29, 2010 9:50 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
*Angel of Darkness* wrote:
Vise o tome cete saznati 10.10.2010. Tada se zvanicno Twfan otvara Smile


Na dan gej parade u Beogradu :nEmAnJa x]:

112Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Wed Sep 29, 2010 9:51 pm

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
*Angel of Darkness* wrote:
Vise o tome cete saznati 10.10.2010. Tada se zvanicno Twfan otvara Twilight Boys Serbia - Page 3 119629


Moram da kažem da je i mene to zanimalo kada sam bila na Twilight Saga 4ever forumu i jedva čekam da vidim o čemu se radi. Video je odlično urađen, sve pohvale autoru i lijepo je što Vas je spojila ljubav prema istoj stvari. Samo naprijed cure. Twilight Boys Serbia - Page 3 3725

113Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Wed Sep 29, 2010 9:56 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Haha, Vlado Wink

Hvala ti Nero Wink

114Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 8:11 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-



Uzivajte Wink

115Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 9:45 pm

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Kako mi je vrh ovo: ''Od sada ništa više neće biti isto''^^
Predobar video Twilight Boys Serbia - Page 3 81549

116Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 9:52 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Hvala ti Wink

117Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 9:54 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Video-klipovi su savršeni, očarana sam!Smile

118Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 9:57 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Hvala i tebi Wink

Za to je zasluzan Nemanja, osnivac svega ovoga Wink

119Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 9:58 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Ko je Nemanja? XD

120Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 10:00 pm

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Dopada mi se što zaista daje dojam da se nešto veliko događa. Cijela tematika oko Twilighta je pomalo zaspala nakon Eclipse. Mnogo Vas je lijepo vidjeti sve zajedno Twilight Boys Serbia - Page 3 3725
Talentiran Nemanja Twilight Boys Serbia - Page 3 81549

121Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Fri Oct 01, 2010 10:01 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Nemanja je osnivac,takodje,Twilight Srbija magazina, mozete naci baner na nasem portalu koji vodi do njihovog sajta Wink

Hvala Nero Wink

122Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Thu Oct 14, 2010 3:05 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Twilight Boys Serbia - Page 3 Twifana

Dobro došli u Twifan, najveću Twilight online grupaciju na našim prostorima.

OD SADA, NIŠTA VIŠE NEĆE BITI ISTO.

TWIFAN VAM DONOSI NAJVEĆI FAN SAJT TWILIGHT-A KOD NAS, TAKMIČENJA, AKCIJE, OKUPLJANJA, PREMIJERE, TWILIGHT KANAL...A OVO JE SAMO POČETAK!

ŠTA SMO MI I KOJA JE NAŠA MISIJA?

MI SMO UJEDINJENI TWILIGHT FANOVI.

Želimo da Vam se na ovaj način još više približimo.
Tu smo da Vas informišemo o svim Twilight novostima na najbolji mogući način. Da Vam pružimo podršku u svakom trenutku. Da Vas saslušamo. Da Vas zabavimo. Da Vas na poseban način povežemo sa Twilightom.

Donosimo zabavu, avanturu i uzbuđenje, i upravo tako vidimo svoju misiju. Ne plašimo se izazova. Prilagodljivi smo, obraćamo više pažnje na želje fanova, reagujemo brže i menjamo se lakše.

Sve što radimo, radimo na naš, poseban način.

Predani. Strastveni. Kreativni. Avanturisti. Neočekivani.

Volimo Twilight. I znamo koliko Vi volite Twilight.

To smo mi.


KO ČINI TWIFAN?

Twifan grupaciju čine:
TS MAGAZIN (osnivač)
ROBERT PATTINSON SRBIJA FORUM
NEW MOON BALKAN FORUM
TWILIGHT SAGA 4EVER FORUM
TWILIGHT BOYS SERBIA FORUM
TWILIGHT SOURCE FORUM
TWILIGHT SAGA FANS FORUM.

7 članova, više od 6000 preobraženih....and counting.


ŠTA JE NAŠA VIZIJA?

Ujedinićemo Twilight fanove na našim prostorima.

Približićemo Vam Twilight svet više nego iko.

Stalno ćemo pomerati granice. Donosićemo nove, neobičnije, nikada viđene sadržaje.

Širićemo vidike. Razvijaćemo se zajedno sa našim članovima.

Od njih ćemo učiti da budemo još bolji, još zabavniji. Kako da im predstavimo TWILIGHT svet na najbolji način.

Mi smo energični. Odvažni. Avanturisti. Puni iznenađenja.

To smo mi.


ŠTA TWIFAN VAMA DONOSI, I ŠTA KONKRETNO ZNAČI ZA VAS?

Želimo da Vam što više približimo Twilight svet, i zato Vam predstavljamo naš prvi od mnogih projekata koji slede: TWILIGHT FAN SITE. Na adresi www.twifan.co.nr od večeras ćete imati priliku da uvek, redovno i svakog dana, pročitate SVE vesti vezane za Twilight, Stefani, glumce i sve one koji su na neki način povezani sa Twilightom.
U narednih par nedelja očekuje Vas niz akcija, kao i potencijalno okupljanje Twilight fanova povodom sajma knjiga.
Kada govorimo na dalje staze, u budućnosti Vas očekuje mnoštvo projekata i različitih akcija. Mi smo velika grupacija, pa Vas od nas očekuju i velika dela. Kao što smo rekli, OD SADA NIŠTA VIŠE NEĆE BITI ISTO.

Znate da je ovo samo početak...

DOBRO DOŠLI U TWIFAN!

123Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Sat Oct 23, 2010 2:24 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Osvežavam.

124Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Thu Oct 28, 2010 3:48 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Twilight Boys Serbia - Page 3 Verzija1


Code:
[url=http://www.twilightboys-serbia.com][img]http://img17.imageshack.us/img17/4255/verzija1.png[/img][/url]


125Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Sat Nov 13, 2010 12:08 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Forum je obrisan.

Ovo moze lock.

126Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Sat Nov 13, 2010 12:33 pm

Leička

Leička

Veteran
Veteran
Zaštooo?0_o
Što ste ga brisali?

127Twilight Boys Serbia - Page 3 Empty Re: Twilight Boys Serbia Sat Nov 13, 2010 1:19 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Forum je propao, administracija se slozila sa tim jer stvarno nemamo vremena da ga dizemo ponovo na noge.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com