Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Dragons-Designs.com Empty Dragons-Designs.com Thu Nov 12, 2009 3:10 pm

adNN

adNN

Aktivan član
Aktivan član
Ime foruma: Dragons-Designs
Link: Dragons-Designs.com
Opis: Forum je napravljen za dizajniranje slika i foruma
Kolika je starost foruma: Sun Oct 25, 2009 9:16 am

2Dragons-Designs.com Empty Re: Dragons-Designs.com Thu Nov 12, 2009 5:02 pm

Bowi

Bowi

Aktivan član
Aktivan član
Mogo si napravit člana za pregled..

3Dragons-Designs.com Empty Re: Dragons-Designs.com Thu Nov 12, 2009 5:05 pm

adNN

adNN

Aktivan član
Aktivan član
Username : Pregled

PW : adnan123

4Dragons-Designs.com Empty Re: Dragons-Designs.com Fri Nov 13, 2009 1:12 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Stavljno na listu cekanja!

EDIT:

Prvi utisak:

Aktivnost: Kada sam usla na forum bilo je 7 clanova.Mislim da moze vise.Dodajte nesto novo na forum kako bi zainteresovali clanove da vise dolaze.(Skor: 3/5)

Stil: Jako lep izbor boja jobe se slazu.Swe je uredu sa bojama.Medjutim logo je previse jednostavan.Moglo bi se jos nesto dodati na logo.(Skor: 4/5)

Ocena: 8/10

Uredjenost

Organizacija: Pravila su uredu.U PDF-e i u pravila uvedite srpsku latinicu.Izgledace jako profesionalnije i bolje.(Skor: 5/10)

Duzina indeksa: Sto se tice indexa mislim da je dugacak.U privoj kategoriji "Forum Info" stojite:
Pitanja u vezi foruma,Obavestenja i Pravila foruma.Bice lepse,urednije krace.Zabava je predugacka.Ima vise PDF-ova od glavnog dela foruma.
U "Caffe" treba da ide: YouTube,Vicevi-smesne slike,Filmovi,Muzika,Sport,LifeStyle,Mali oglasi.Ponavljam da ce biti odlicno,uredno!(Skor: 5/10)

Ocena: 10/20

Dizajn

Boje: Boje su odlicne.Jako lep izbor boja.Zuta nije ni drecava i previse svetla,bas je odlicna.(Skor: 10/10)

Slike: Ikonice i pozadina su odlicni.Bas se lepi.Logo je mnogo jednostavan.Moze jos nesto da re doda na njega.Isto bi lepse izgledao da se ona adresa gore koja je stawljena nekoliko puta Moze da se skloni.Na sliku moze da se stavi malo upadljivije ime foruma.Kada sam usla prvo mi sam videla znaja ostalo se manje vidi.Who is online mozete malo da povecate.(Skor: 6/10)

Ocena: 16/20

Urednistvo:

Broj urednika: Ovakostojite sa stuffom:
Administratori - 6
Moderatori - 3
Administatora ima previse!To treba smanjiti na 2-3.Moderatori su ok.(Skor: 3/5)

Aktivnost urednika: Stuff foruma cesta dolazi ali malo pise.To je malo losije.Moze bolje.(Skor: 3/5)

Profesionalnost: Rekla bih da nema profesionalnosti cim nema srpske latinice.Popravite to.U PDF-e i pravila ubacite srpsku latinicu.(Skor: 3/5)

Ocena: 9/15

Aktivnosti:


Broj postova: 7365 je odlicno za ovu starost.Ali ipak mislim da je moglo da se postuje vise.Zaintererujte clanove.(Skor: 8/15)

Broj clanova: 330 je odlicno.Nemam zamerki.Baslepo ne znam kako ste to uspeli za ovo krace vreme.Ipak uvek moze vise(Skor: 10/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Dnevno se moze istostovati do 100 postova.Jako dobro.(Skor: 4/5)

Ocena: 22/35

UKUPNO 65/100

Komenter: Super je kada se predje 50 bodova.Predlazem vam da popravite stari koje sa navela i bice mnogo vise bodova.

Pozzzz

----
Da li moze lock?

5Dragons-Designs.com Empty Re: Dragons-Designs.com Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

adNN

adNN

Aktivan član
Aktivan član
Ok fala !

6Dragons-Designs.com Empty Re: Dragons-Designs.com Fri Nov 13, 2009 6:03 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Sto znaci moze lock?

7Dragons-Designs.com Empty Re: Dragons-Designs.com Fri Nov 13, 2009 6:06 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Zavrseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com