Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Celebrity School Tue May 12, 2009 11:39 am

my immortal <3

my immortal <3

Doktor za forume
Doktor za forume
Ime foruma: celebrity school
Link: www.celebrityschool.forum.st
Opis: zivej zivot tvojoj omiljeni zvezdi Celebrity School 81549
Kolika je starost foruma: forum je od 1.2.2009 (ali sam ga malo zapostavila, nisam ga reklamirala niti sam radila bilo sta sa njim) i onda sam ga renovirala sve novo i je pre dva dana poceo sa reklamacijom Celebrity School 81549

Nalog napravljen da biste videli ceo forum:
Username: FOF
Password: 987654321

2Završeno Re: Celebrity School Fri May 15, 2009 10:37 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum celebrity school ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 19 registrovanih korisnika????!!!! i 415 posta! Podhitno ucinite nesto! Za ovu starost foruma, to je pemalo! To je skoro nista! Reklamirajte, razmenjujte banere, saljite masovni mail! (Skor: 1 /5)

Stil: Portal nije lepo uradjen, podhitno mora to da se sredi. Ili ukoliko ga ne sredite, bolje ga ukinite jer samo kvari dojam, po mom misljenju forum kao sto je vas ne treba da ima portal, vec forumi o glumcima, pevacia i sl. Pogledajte nasu diskusiju o portalima na forumu, i procitajte kako trebaju biti uredjeni. Takodje, savetujem da sklonite ove statisticke boxeve sa leve strane foruma, nije im tu mesto, nekako mi kvare dojam. Inace stil je ok, o njemu jos detaljnije u nastavku! (Skor: 3 /5)

Ocena: 4/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je sasvim u redu, lepo je napisan, bar koliko ja razumem makedonski, a dosta sam razumela. Ipak savetujem vam da kategoriju sa pravilima, pohvalama, predlozima, kritikama stavite na pocetak foruma, pa tek onda da stavite kategoriju za upoznavanje i dobrodoslicu clanova. Takodje ovaj podforum Slike clanova treba staviti kao ogranak podforuma Добредојдовте. Podforum ВИП-Само за администратори ne bi trebalo uopste da se vide na forumu (osim administracije). Interesuje me gde su vam nazivi kategorija? Inace, organizacija nije bas najbolja: imate 4 administratora a nemate moderatora i globalnog urednika. To bi trebalo da se rasporedi, 4 admina na ovako malo posecen forum je nepotrbno. U nekim podforumima uopste nemate otvorenih tema, hitno se pozabavite time! (Skor: 4 /10)

Duzina indeksa: Malo je duzi nego sto treba, ali nije strasno, forum je takvog karaktera. Vec sam vam savetovala da Vase slike stopite sa Добредојдовте! Sve u svemu, u redu je. (Skor: 5/10)

Ocena: 9/20

Dizajn

Boje: Veoma mi se dopadaju. Sasvim uklopljeno, bez nekih drecavih ispada. Mirno za oci, i bas fino odradjeno u sustini. Mozda eventualno dodati neke boje kako bi se razbila monotonija, ali super. (Skor: 8 /10)

Slike: Dopada mi se ova sarena pozadina. Lepo je uradjena, a i uklapa se u forum. Mislim da bi se baner mogao mnogo kvalitetnije uraditi, mada uopste nije los, i mozda malo da ga skratite a prosirite, ako razumete na sta mislim. Ikonice nisu prevelike, sto je za pohvalu, ali mislim da bi umesto portreta ove devojke vise odgovaralo nesto drugo. Who is online nije mnogo veliki, i dobrog je oblika, uzak a visok, i tako ne prosiruje informacije o posetiocima. (Skor: 8 /10)

Ocena: 16/20

Urednistvo:

Broj urednika: To sam vec pomenula. Previse admina, cak 4, a nigde nijednog moda i urednika. Savetujem da se raspodelite, nije vam potrebno toliko admina na ovako malu posecenost. (Skor: 1 /5)

Aktivnost urednika: Po meni samo Anahi Giovanna ovde nesto postuje, a i to je nedovoljno za jednog admina (mada je ona napisala pola postova foruma). Ostali imaju 10-20 postova...Porazavajuce! (Skor: 1 /5)

Profesionalnost: Drago mi je sto je cirilica zastupljena, i to makedonsko pismo. Font je ok, uredan i ne deluje neozbiljno. Nema ovde mnogo profesionalnosti, cim nema ni clanova. Ali, nije lose, svidja mi se na primer ovaj postupak sto ste svakom clanu koji nema avatar stavili jedan lepo ukrasen. Ipak mislim da nikako ne biste smeli dozvoljavati neke stvari, kao na preimer da se koriste ogromni avatari i potpisi sa 3-4 slike i tekstom, to uopste ne deluje profi, i otezava korisnicima sa dial up-om! Prva administratorka ima ogroman avatar i potpis! (Skor: 2/5)

Ocena: 3/15

Aktivnosti:


Broj postova: 415 je premalo postova, a pola od njoih ispisala je adminka. Ucinite nesto! (Skor: 2/15)

Broj clanova: 19 je premalo! U odnosu na starost foruma, to je nista! Reklamirajte forum, saljite masovni mail korisnicima! Trazite ovu ekipu ukoliko ova nece da se aktivira. (Skor: 3/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Bolje da i ne govorimo o tome. Premalo!!! (Skor: 1/5)

Ocena: 6/35

UKUPNO 38/100

Steta za ovakav forum. Look mi se dopada, lepo ste ga uradili, ali nije ulozen napor i trud sto je neophodno. Bez toga ne mozete drzati forum. Ima mnogo da se radi, i ukoliko budete spremni na to, mozete nesto da napravite. U suprotnom, mozete slobodno da ga ugasite. Ukoliko vam treba bilo kakva pomoc, obratite nam se, zato smo tu, da vama pruzimo pomoc! Srdacan pozdrav! Wink

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com