Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno El Rostro De Analia Serbia Wed May 13, 2009 9:21 pm

susana_g

susana_g

Senior
Senior
link : www.analiasrb.forumotion.com
opis: jedini pravi srpski forum o ovoj jedinstvenoj seriji!!!
starost foruma: 4 meseca i 6 dana(09.01.2009.)

napravila sam vam account da mozete da vidite citav forum...

nick: Test
pass: pregled

2Završeno Re: El Rostro De Analia Serbia Sun May 17, 2009 11:34 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum El Rostro de Analia ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 213 registrovanih korisnika i 31441 posta je odlicno, pogotovu za samo par meseci koliko forum radi! Clanova je dovoljno, ali moze jos vise, ali je aktivnost na visokom nivou! (Skor: 4 /5)

Stil: Ne dopada mi se sto za pozadinu koristite sliku ove 2 akterke, koja je umnozena bezbroj puta. Predlazem pre da to bude neka jednobojna pozadina sa blagim efektima i nijansama, ovako je natrpano! Crna boja foruma je sasvim ok, jedino ova pozadina kvari dojam. Baner je veliki, treba ga malko smanjiti, i malo ga rasiriti a skratiti, ako znate na sta mislim. Ikonice treba smanjiti, nisu prevelike, ali su vece nego sto treba...Buttons su ok i uklapaju se. Rankovi se jedino ne uklapaju svojom plavom bojom, promenite ih. (Skor: 2,5 /5)

Ocena: 6,5 /10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je sasvim u redu, ali ne svidja mi se ovo pravilo: "1. Administratori i moderatori foruma su uvek u pravu. Nemojte ulaziti u rasprave sa njima jer cete uvek izvuci deblji kraj." Ne mislim da su admini i modovi bogovi, to je jako glupo. Na forumu su svi jednaki, a administracija sluzi da odrzava red. I naravno nije tacno da su oni uvek u pravu, svaki covek gresi pa i "bogovi". Zato malo spustite loptu i prepravite to pravilo, clanove bi moglo odvuci sa foruma. Imate previse podforuma, neki su i nepotrebni. (Skor: 5 /10)

Duzina indeksa: Kao sto vec rekoh prenatrpali ste forum. Ima svega, ali treba to malo popakovati jos. Pokusajte da neke forume koje mozete spojiti u jedan spojite, jer stvarno ima previse podforuma i kategorija! (Skor: 4/10)

Ocena: 9/20

Dizajn

Boje: Kao sto vec rekoh, boje su ok. Sve mi je super sto se toga tice izuzev slike u pozadini, kaja dosta kvari dojam. (Skor: 8 /10)

Slike: Baner je malo veci, treba ga malo smanjiti i promeniti mu oblik: da bude malo siri a kraci. Ikonice treba manje smanjiti, takodje mi se ne svidja sta je na njima, al to je vec stvar ukusa. Who is online je takodje ogromna, zauzima dosta prostora i smanjuje prostor sa informacijama o tome ko je trenutno na forumu. Smanjite ga malo. Ne dopadaju mi se ovi video klipovi stavljeni u podforume, to znacajno povecava ionako dugacak i pretrpan forum, pa vam preporucujem da ih uklonite. (Skor: 4,5 /10)

Ocena: 12,5 /20

Urednistvo:

Broj urednika: 4 na 4 je sasvim u redu sto se tice odnosa broja admina i modova, ali mozda je to malo previse administracije za ovoliki forum. (Skor: 3 /5)

Aktivnost urednika: Sto se aktivnosti tice, nemam nikome nista da zamerim, svi su zaista manje vise aktivni! (Skor: 5 /5)

Profesionalnost: Pravopis i srpska latinica se ne postuju, ali uopste! Ovaj slajd u galeriji mi takodje ne deluje mnogo profesionalno a osim toga produzava vec ionako dugacak forum, savetujem da ga ibacite. (Skor: 2/5)

Ocena: 10/15

Aktivnosti:


Broj postova: 31441 je dosta postova, aktivnost je dobra, sve pohvale! (Skor: 11/15)

Broj clanova: 213 je dovoljno za starost foruma, ali sigurna sam da mozete jos...Tako da radite jos na reklami, saljite masovni mail. (Skor: 10/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Prema mojim statistikama ispadne da na forum dodje oko 20 clanova dnevno, ali to su samo moje statistike. To je super, mada uvek moze i da se poboljsa. Opet ponavljam reklamirajte se sto vise! (Skor: 4/5)

Ocena: 25/35

UKUPNO 63/100

Prilicno dobra ocena. Lep forum, aktivan. Ima potencijala da bude jos bolji, nadam se da ce u tome pomoci nasi saveti. Srdacan pozdrav! Wink



P.S. Ubuduce vas molim da ne spamujete po podforumima o Pregledima. Ja sam covek, imam i druge obaveze i kad stignem uradicu vam preglede, malo strpljenja, ovog puta vas samo opominjem, sledeci put ne moram ni da vam uradim pregled. Srdacan pozdrav! Wink

3Završeno Re: El Rostro De Analia Serbia Sun May 17, 2009 6:24 pm

susana_g

susana_g

Senior
Senior
tnx na pregledu.....sorry za spam,ali me stvaerno nerviralo sto se buni a juce je postavila temu....

poslusacemo vase savete...sad sam postavila pregled tamo pa cemo da vidimo kako ce da reaguju.....

kissko

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com