Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

.

*Sundjer Bob* Vote_lcap0%*Sundjer Bob* Vote_rcap 0% [ 0 ]
*Sundjer Bob* Vote_lcap100%*Sundjer Bob* Vote_rcap 100% [ 1 ]
Total Votes : 1

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno *Sundjer Bob* on Sun May 17, 2009 8:19 pm

Duško*

Duško*

Senior
Senior
Ime foruma:Sundjer Bob
Link: http://spongebobserbia.forumotion.com/forum.htm
Opis:Forum o Sundjer Bobu i njegovoj druzini-prvi i najbolji srpski forum.
Kolika je starost foruma:Napravljen je 28.01.2009 godine.

View user profile

2Završeno Re: *Sundjer Bob* on Sun May 17, 2009 8:24 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Joj bas ti je super forum
Svaka cast
reg cu se *Sundjer Bob* 81549

*Sundjer Bob* Wlajky
*Sundjer Bob* Redbuttonr*Sundjer Bob* Orangebutton*Sundjer Bob* Greenbutton*Sundjer Bob* Violetbutton*Sundjer Bob* Turquoisebutton
View user profile

3Završeno Re: *Sundjer Bob* on Sun May 17, 2009 8:25 pm

Duško*

Duško*

Senior
Senior
hvala...

View user profile

4Završeno Re: *Sundjer Bob* on Mon May 18, 2009 7:06 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Nemam pristup forumu, procitaj pravilnik pregleda:
Mixiii wrote:Molim clanove da pre nego sto napisu zahtev za pregled omoguce potpuni pristup forumu. Ili omogucite da i gosti vide ceo forum i ulaze na njega, ili kreirajte account i dajte nam user name i password kako bismo mogli da objektivno ocenimo ceo forum, a ne samo neke segmente!

Unapred hvala!

View user profile

5Završeno Re: *Sundjer Bob* on Mon May 18, 2009 7:15 pm

Duško*

Duško*

Senior
Senior
sorry,poslao sam ti pp....

View user profile

6Završeno Re: *Sundjer Bob* on Mon May 18, 2009 8:09 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum Sundjer Bob ~

Prvi utisak:

Aktivnost: Cifra od 122 registrovana korisnika je ok. Clanova je dovoljno, ali moze jos vise, ali je aktivnost na srednjem nivou! (3977 postova) (Skor: 3/5)

Stil: Sto se tice boje foruma ok je, ne dreci. Samo sto mislim da je za ovakvu temu foruma potrebna neka veselija boja, a ne siva, ili crna. Baner je veliki, i nije bas najbolje uradjen. Preporucujem da potrazite izradu novog kod nas na forumu. Ikonice su velike! i ne dopadaju mi se boje ikonica, preporucujem da i to ovde potrazite. Buttons su ok i uklapaju se, deo su skina. Font je ok, nije preveliki. Savetujem vam da promenite look foruma, potpuno! Izaberite neke veselije boje, stavite novi, bolje uradjeni i manji baner, kao i nove manje ikonice. Takodje su vam ove slicice koje opisuju forum prevelike. (Skor: 2 /5)

Ocena: 5/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je sasvim u redu, lepo je i organizovano napisan. Oglasna poruka je nepravilno napisana: treba da pise Dobrodosli na forum Sundjer Boba i njegove druzine, a ne Dobrodosli na forum Sunder Boba i njegovoj druzini. Sve u svemu, natrpano, previse otvorenih podforuma...Savetujem da neke forume objedinite, kako bi smanjili duzinu indeksa. (Skor: 5 /10)

Duzina indeksa: Kao sto vec rekoh prenatrpali ste forum. Ima svega, ali nije lepo organizovano. Pokusajte da neke forume koje mozete spojiti u jedan spojite, jer stvarno ima previse podforuma i kategorija! Razumem da je forum zabavnog i offtopic karaktera, ali ovo je preterano obimno. Znaci bolje organizujte kategorije i podforume! (Skor: 5/10)

Ocena: 10/20

Dizajn

Boje: Kao sto vec rekoh, boje ne drece. Sasvim je ok, mirno za oci. Ali smatram da za ovakvu vrstu foruma treba odabrati neku veseliju boju, umesto sivila. Naravno, paziti da je dobro uklopite da ne dreci. (Skor: 5/10)

Slike: Baner je preveliki, i nije bas nesto posebno uradjen, nema nekih efekata, samo text...Ikonice mi se ne svidjaju, prevelike su i ne svidjaju mi se boje ikonica. Who is online bi se takodje mogla smanjiti. Predlazem da komplet ovih slika narucite na nasem forumu, kad budete menjali look. Preporucujem vam da ove slike koje su u podforumima malo smanjite, nabavite nove ili uklonite...Prevelike su. (Skor: 4/10)

Ocena: 9/20

Urednistvo:

Broj urednika: Nikad ne mogu da razumem kad na forumu postoje Urednici i Moderatori u 2 grupe. To je isto, moderator na engleskom znaci urednik. Ne znam na sta ste mislili ali ispravite gresku. Totalno rasulo. Imate dve grupe za admine: Imate 4 admina, sto mislim da je previse, trebalo bi smanjiti bar na 3. Imate 3 urednika (2 urednika i 1 mod) to je malo u odnosu na admine. (Skor: 2,5/5)

Aktivnost urednika: Sto se aktivnosti tice, nije lose, ali moze daleko bolje, pogotovu kad se uzme u obzir koliko je star forum. (Skor: 3,5/5)

Profesionalnost: Pravopis i srpska latinica se ne postuju, ali uopste! Ovaj slajd u Galeriji mi ne izgleda profi, predlazem da ga uklonite, bezveze sljasti. Al ok, moze se progledati kroz prste, jer ipak je ovo forum zabavnog karaktera. (Skor: 3/5)

Ocena: 9/15

Aktivnosti:

Broj postova: 3977 je dosta postova, ali nedovoljno za starost foruma i broj clanova, moze to bolje! (Skor: 8/15)

Broj clanova: 122 je dovoljno da forum fino funkcionise i to je dosta dobro za ovakav forum, ali moze to biti jos...gledajuci na starost foruma...Tako da radite jos na reklami, saljite masovni mail. (Skor: 9/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Prema mojim statistikama ispadne da na forum dodje oko 10 clanova dnevno, ali to su samo moje statistike. To je ok, mada uvek moze i da se poboljsa. Opet ponavljam reklamirajte se sto vise! (Skor: 3/5)

Ocena: 20/35

UKUPNO 53/100

Po meni, vrlo dobra ocena, nije uopste lose. Samo trebate poraditi jos na par stvari i potruditi se. Ovaj forum moze biti bolji, nadam se da ce vam nasi saveti u tome pomoci. Srdacan pozdrav! Wink

View user profile

7Završeno Re: *Sundjer Bob* on Mon May 18, 2009 8:18 pm

Duško*

Duško*

Senior
Senior
hvala do neba....!!!!!!! *Sundjer Bob* 81549

View user profile

8Završeno Re: *Sundjer Bob* on Mon May 18, 2009 8:50 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma