Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Twilight Saga forum Wed Dec 09, 2009 7:23 pm

Mrs. Cullen

Mrs. Cullen

♥ Stiff Dylans ♥
♥ Stiff Dylans ♥
Ime foruma: Twilight saga
Link: www.twilightsagga.com
Opis: Forum o Twilight sagi
Kolika je starost foruma: Malo vise od dva meseca

Nalog:

Username:FoF
Password:pregled

I da...ako može pisac da pregleda^^

2Završeno Re: Twilight Saga forum Sun Dec 13, 2009 12:49 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Stavljeno na listu cekanja!

3Završeno Re: Twilight Saga forum Sun Dec 13, 2009 1:43 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum Twilight ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 174 registrovana korisnika i 7367 postova je dobro. Mozda je moglo biti i vise za 2 meseca, ali nije lose! (Skor: 3/5)

Stil: Dreciiii! Mnogo dreci. Cijan plava boja je nezahvalna kada se upotrebi vise nego sto treba i to u kombinaciji sa jos 2-3 razlicite nijanse plave boje. Slike nisu izvukle prosek. Prevelike su, i nisu graficki spretno uradjene, vidjala sam i mnogo bolje! (Skor: 1/5)

Ocena: 4/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je ok. Sazeto su obuhvacena najvaznija pravila koja svaki forum treba da ima. NIje bas mnogo istaknut ali je bar gramaticki pravilno napisan, bravo za to. Index bi mogao biti kraci ali nije strasno. Ne svidja mi se vasa oglasna tabla i ovaj novogodisnji ukras se ne uklapa u forum. Zatim sta ce vam ovoliko grupa, posebno neke bezvezne poput: Ypu are my life now, kakva je to grupa? (Skor: 5/10)

Duzina indeksa: Nije preterano dugacak, mada bi neki podforumi mogli bolje da se izorganizuju i ukombinuju. Npr. Statistike da se spoje sa O forumu. (Skor: 6/10)

Ocena: 11/20

Dizajn

Boje: Kao sto vec rekoh, drece, neuksladjene su i ima 3 razlicite nijanse plave koje se ne uklpaju. Cini mi se da bi uz twilight vise odgovarale neke druge boje. Promenite look, potrudite se da ne koristite drecave boje. (Skor: 2/10)

Slike: Logo je ogroman, drecav i nespretno uradjen. Potrazite pomoc kod nas u grafickoj sekciji. Ikonice mi se isto ne svidjaju, mogle bi biti manje, i umesto slicica da budu neki oblici poput jabuke iz twilighta na primer.. Who is online je takodje kao i logo velika, drecava i nespretno uradjena slika. (Skor: 2/10)

Ocena: 4/20

Urednistvo:

Broj urednika: 2 admina i 3 urednika....Dobar odnos, otprilike i treba da bude jednak broj...Ne treba vam niko vise i ovo je sasvim dovoljno za ovaj broj clanova ako ne i previse. (Skor: 5/5)

Aktivnost urednika: Slabo. Samo glavni admin i jedan od moderatora su aktivni. Ostali skoro potpuno neaktivni. Ukazite svom staffu na obaveze koje moraju da se ispune ili zaposlite nekog vrednijeg, jer od aktivnosti staffa zavisi aktivnost celog foruma. (Skor: 1/5)

Profesionalnost: Onako. Pravopis je ok. Ipak smeta mi sto nekim podforumima dajete engleske nazive. Umesto polls napisite Glasanja, na primer. Look znacajno kvari dojam kad je profesionalnost u pitanju. Menjajte ga sto pre. (Skor: 3/5)

Ocena: 9/15

Aktivnosti:


Broj postova: 7367 je ok broj postova, aktivnost nije losa, mada mislim da je za 2 meseca moglo i mnogo bolje! Podstaknite clanove da pisu! (Skor: 8/15)

Broj clanova: 174 je dobro, ali moze to biti jos...Za 2 meseca nije lose. Reklamirajte se, sirite forum, to je najtezi deo posla, po meni. (Skor: 9/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Prema mojim statistikama ispadne da na forum dodje oko 7 clanova dnevno, ali to su samo moje statistike. To je manje vise ok, mada moze mnogo bolje. Opet ponavljam reklamirajte se sto vise! (Skor: 3/5)

Ocena: 20/35

UKUPNO 48/100

Nije losa ocena iako se cini da jeste. Retko koji forum sam ocenila sa vise od 50-60! Nadam se da cete poslusati moje savete vezene za izgled foruma koji je zapravo skinuo najvise bodova, aktivnost vam nije losa, a aktivnost je po meni vaznija komponenta. Dzabe look ako nema clanova, zar ne? Sigurna sam da imate neke ideje, pokusajte da uvedete neke zanimljivosti da privucete jos clanova i poslusajte ove savete! Za sve sto vam treba uvek nam se mozete obratiti, zato smo tu. Posebno mislim na graficku sekciju, koja vam zaista moze pomoci pri izradi boljeg izgleda foruma Srdacan pozdrav! Wink

4Završeno Re: Twilight Saga forum Sun Dec 13, 2009 2:07 pm

Mrs. Cullen

Mrs. Cullen

♥ Stiff Dylans ♥
♥ Stiff Dylans ♥
Hvala...na neki način sam i zadovoljna...biće bolje sledeći put...xD

5Završeno Re: Twilight Saga forum Sun Dec 13, 2009 2:15 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Može lock?

6Završeno Re: Twilight Saga forum Sun Dec 13, 2009 2:18 pm

Mrs. Cullen

Mrs. Cullen

♥ Stiff Dylans ♥
♥ Stiff Dylans ♥
Naravno^^

7Završeno Re: Twilight Saga forum Sun Dec 13, 2009 2:21 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Zawršeni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com