Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pregled Harry Potter foruma Empty Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 04, 2010 2:48 pm

maky-jane

maky-jane

Aktivan član
Aktivan član
Ime foruma:Harry Potter forum-Škola magije Durmstrang
Link: http://skolamagijedurmstran.forumotion.com
Opis:Forum je u svojim pocetcima bio super...Sve je islo glatko, ali se jednog dana sve spustilo u vodi... Neznam zasto!!!
Kolika je starost foruma: Napravljen:14.4.2009 tj. 8/9mj.

Korisničko ime: FoF pregled

Zaporka: fofpregled

Last edited by maky-jane on Mon Jan 04, 2010 6:48 pm; edited 2 times in total

View user profile

2Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 04, 2010 2:53 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Nisi postawila profil!

View user profile

3Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 04, 2010 3:19 pm

maky-jane

maky-jane

Aktivan član
Aktivan član
Prije svega ja sam musko!!!

Poslat cu ti na pp

View user profile

4Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 04, 2010 3:20 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Moraš ovde..ali samo običan profil da bi smo dok radimo pregled imali pristup celom forumu Wink

View user profile

5Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 04, 2010 3:24 pm

maky-jane

maky-jane

Aktivan član
Aktivan član
Korisničko ime: FoF pregled

Zaporka: fofpregled

View user profile

6Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 04, 2010 4:58 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
1. Izwinjawam se!
2. Postawi u prwi post je piscia i drugi članowi neće da traže po celoj temi pass i nick

View user profile

7Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Thu Jan 07, 2010 12:59 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Stavljeno na listu cekanja!

View user profile

8Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Thu Jan 07, 2010 2:25 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Pregled za harry potter forum

Prvi utisak:

Organizacija:Forum je previse nabijen,i ima previse kategorija i foruma,znaci sve je preveliko i preterano(4/10)

Izgled foruma:logo je preveliki,pozadina je neuredna,ikonic u isto prevelike...Jedino su navigacije solidne velicine(6/10)

Ocena 10/20

Skin foruma:

Slike:Su prevelike,ne slazu se jedna sa drugom i nema nikakvog reda...Ni sam bojama se ne slazu slike(8/15)

Boje:Boje se slazu uglavnom,ali pozadina se ne slaze sa ostalim bojama(6/10)

Ocena:14/25

Stil foruma:

Index:Predugacak je...Imate toliko nepotrebnih foruma i plus malo se postuje u njima...(4/10)

Organizacija:Uzasno ste organizovali forum...Ne trebaju vam ove dodatne navigacije sa strane,ni ne treba vam ovaj chat...(3/10)

Ocena:7/20

Urednistvo

Staff:Imate 1 admina i nijednog moda,mogli bi to da sredite,ne moze jedan admin da brine o celom forumu...jos kad je ovoliki forum(4/10)

Aktivnost:Manje vise je ok,jedini admin ima 1060 postov i to je skoro trecina svih postova na forumu,moglo bi to i da se popravi,a i da se ukljuce jos clanova tima...(4/5)

Ocena:8/15

Aktivnost:

Clanovi i postovi:I jedno i drugo je lose,imate 133 clana i 3300 postova za skoro godinu dana...To je veoma lose,treba da se aktiviraju clanovi i da se aktiviraju admini da reklamiraju sto vise forum...(2/5)

Koliko se dnevno postuje:dnevno se veoma malo postuje,nekim danima i nimalo...To je extremno lose i mora se prekinuti ili ce forum propasti...(2/15)

Ocena 4/20

Ukupno:43/100

Komentar:Bio sam blag zato sto mi je ovo prvi pregled u nekoliko meseci,ali forum je zaista na ivici propasti morate ga sto vise reklamirati i lepo ga urediti...PozZ

View user profile

9Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Thu Jan 07, 2010 4:08 pm

nEmAnJa x]

nEmAnJa x]

GaGa's Little Monster
GaGa's Little Monster
Pregled za Harry Potter-Škola magije Durmstrang Forum

Prvi utisak:

Organizacija:Forum je pre, pre, predugacak! Imate previse nepotrebnih kategorija i podforuma. Sve to mozete lepo srediti, bar u duplo manje kategorija, i preporucujem vam da to uradite. Da bi se stiglo da kraja Foruma treba nekoliko minuta, i to ce clanovima smetati, pogotovu onima koji imaju sporiji internet. (2/10)

Izgled foruma: Izgled Foruma je veoma los. Skin i nije toliko los, ali u potpunosti nije dobro iskoriscen. Baner je preveliki! Imam osecaj kao da ste jednostavno uzeli wallpaper i stavili ga za baner! (Sto mozda i jeste uradili...) Pozadina se ponavlja u nedogled, i to takodje narusava izgled foruma. Navigacije nisu lepo rasporedjenje. (2/10)

Ocena 4/20

Skin foruma:

Slike: Kao sto vec rekoh, slike su veoma lose. Obavezno promenite baner u neki normalnih velicina, takodje i pozadinu, izaberite neku saru, neki background koji ce se lepo uklopiti sa temom foruma. (4/15)

Boje: Boje su, koliko toliko, uskladjene, ali dojam kvare slike, koje su u totalnom neskladu sa bojama foruma i skina. (5/10)

Ocena:9/25

Stil foruma:

Index: Index je predugacak. Ovoliko dugacak index jos uvek nisam video ni na jednom Forumu. Podhitno ga skracujte, neke kategorije obrisite, neke spojite u jednu! (1/10)

Organizacija: Organizacija je takodje losa. Widgeti sa strane su potpuno nepotrebni, i preporucujem vam da ih sklonite, samo kvare dojam o forumu. Chat, takodje. Moja preporuka vam je, da ili da ga sklonite, ili da ga stavite na kraj foruma i promenite boju, posto se ova svakako ne uklapa u ostatak foruma. (3/10)

Ocena:4/20

Urednistvo

Staff: Uopste mi nije jasno, ko su ovde Administratori a ko Moderatori. Vidim da imate jednog Admina, to vam je, manje vise, dovoljno, s' obzirom da forum ima stotinak clanova. Modove ne vidim, izgleda da ih nemate, i to vam je veliki minus, svaki forum bi trebao da ima Moderatore. Ako ih imate, izvinite, ali ja ih stvarno ne vidim. (2/10)

Aktivnost: Za Admina se moze reci da je aktivan. Ostalih nema tako da ni ne mogu da budu aktivni. Obavezno postavite Moderatore, njih svaki forum treba da ima! (2/5)

Ocena:4/15

Aktivnost:

Clanovi i postovi: Lose. 133 clana i 3500 postova je veoma malo za godinu dana. Reklamirajte forum, otvarajte nove teme, kategorije, takmicenja i razne nove stvari, kako bi zainteresovali clanove. Samim tim cete skupite vise clanova i postova. (2/5)

Koliko se dnevno postuje: Kao sto vec rekoh, veoma malo. Poradite na tome, obavezno! (3/15)

Ocena 5/20

Ukupno:26/100

Komentar: Ovo mi prvi pregled koji sam ikada napisao, i zato je moguce da sam bio malo prestrog, pa je zato ocena veoma niska. Ali preporucujem vam da ceo forum preorganizujete, potpuno promenite izgled, i da sto vise reklamirate, kako bi skupili vise clanova i postova.

View user profile

10Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Thu Jan 07, 2010 8:12 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Jeste li zadovoljni pregledima?Ili hocete i od regularnih pisaca da cujete misljenja?

View user profile

11Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Sat Jan 09, 2010 6:30 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Laxy owo nije twoj posao...Ok?

Član nije odgoworijo weć 2 dana.
Zawršeni pregledi

View user profile

12Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 11, 2010 6:35 pm

maky-jane

maky-jane

Aktivan član
Aktivan član
Ma ja sve to znam, ali sam bas od vas htjeo da vidim sta mislite!!!
Jednostavno ja sam jednini admin i to je pre malo (jednostavno sam sve svoje ideje potrosio)!!! Treba mi još admina i moderatora...!

Ako ko želi od admina ili moderatora ovog foruma biti admin mog neka mi se javi!!!

View user profile

13Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 11, 2010 6:44 pm

maky-jane

maky-jane

Aktivan član
Aktivan član
I može te li mi pomoci???

Gdje da reklamiram forum???

View user profile

14Pregled Harry Potter foruma Empty Re: Pregled Harry Potter foruma on Mon Jan 11, 2010 11:15 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Bilo bi poželjno pročitati prawila!!
Owo nije mesto na kome možeš tražiti ekipu!

Tema LOCK

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]