Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno RBD Serbia on Tue May 26, 2009 7:40 am

xD@N/cA

xD@N/cA

Veteran
Veteran
Ime foruma: RBD Serbia
Link: www.rbd-4life.forummotion.com
Opis: forum o grupi RBD
Kolika je starost foruma: Skoro godinu dana

View user profile

2Završeno Re: RBD Serbia on Tue May 26, 2009 2:22 pm

Xan

Xan

Forumski moljac
Forumski moljac
Grafike:

* Izgled je lepo uradjen.
Logo je prave velicine i uklapa se sa ostalim slikama i bojama.
Ikonice su prevelike, i who is online je pogresnog oblika, trebao bi biti uspravan i tanak.
9/20

Boje/kategorije:

*Kategorija ima previse. Vase slike bi mogle biti u Predstavi se. Obavestenja,pravila i predlozi, kritike... u 1 forum.
Takmicenja bi mogla takodje u 1 forum.
Ima previse Off foruma. Nepotrebna je kategorija Photoshop, vasi radovi i sve o photoshopu bi tebalu biti u 1 forumu.
Obrisite kategoriju reklamiraje jer je nepotrebna.
Forumi Forumske igre, Igre na bodove, i razno takodje smestiti u samo 1 forum!
3/10
*Boje su sve lepo uklopljene, jedino je malo preterano sa plavom! Predlazem da koristite malo sarenije boje, jer daju lepsi utisak.
5/10

Jezik:

*Niko ne pise pravilno gramaticki. Forum tako igleda previse neprofesionalno i daje los osecaj na forumu! Promenite to.
0/10

Generalno:

-Uklapanje teme foruma sa dizajnom: Bolje bi bilo da koristite neki izgled zabavnijeg karaktera, sareniji, veseliji.
7/20

-Forumski tim: 2 redovna admina je dovoljno da ovaj forum bude uspesan. Malo poradite na forumu i izbacite spam. 1 moderator je malo, nadjite jos nekog redovnog clana. Moderatori ne obavljaju svoj posao. Posao moderatora je da uredjuje forum, a ne samo da bude redovan i da ima puno postova. Forum bi bio dosta bolji kada bi bio manje razbacan spamom.
3/10
-Ambicije i Aktivnosti: Forum je dosta napredovao. Oko 180 clanova i skoro 20000 postova je veoma dobro, ali samo nekoliko od njih dolazi na forum. Svi na forumu previse spamuju. To nije u redu.
10/20

Skor: 37/100
Dobar je ovo forum, samo je pun spama i malo neorganizovan, ali kad bi se to sredilo, bilo bi mnogo bolje! Malo vise da se bavi RBD-om, jer vise pisete u Off- topicima nego RBD. Mir

Ja sam uradila pregled jer dosta poznajem ovaj forum. Mixii neka me ispravi ako sam nesto pogresila, posto ja ipak nisam pisac. Smile

View user profile

3Završeno Re: RBD Serbia on Tue May 26, 2009 7:16 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Alexandra, lepo je sto si se oprobala ali evo par saveta za tebe:
- kad radis pregled, ne mozes pisati s brda s dola tj. kako ti misli padaju na pamet, vec moras postovati odredjen kod.
- takodje ne znam kako si ovo ocenila...nisi postovala nas obrazac
- ipak sto se tice tvojih zapazanja koja si iznela, sa svima se slazem, ali imam dosta toga da dodam

A sad sta bih dodala:

- Portal nije uradjen kako treba. Preporucujem da ga ili uredite slikama, novostima itd. ili da ga ukinete, nije neophodan!
- Sto se clanova i aktivnosti tice: dobri ste, sveka cast!
- Slazem se sa Alexandrinom konstatacijom da su vam ikonice i who's online preveliki i glomzani, smanjite to.
- Navigacioni bar se ne uklapa sa ostatkom foruma...
- Premalo modova, organizujte takmicenje, tako cete podstaci i aktivnost clanova.
- Postujte pravopis i srpsku latinicu, ako mislite da budete profi forum.
- Ostatku foruma nemam pristup.

Samo da znate da cu ubuduce jednostavno odbiti da uradim pregled, jer vam je toliko tesko da procitate pravila i kreirate mi akaunt za potpuni pristup forumu! Ovog puta sam ipak dovrsila pregled, jer ga je Alexandra pocela, ali ubuduce necu!

View user profile

4Završeno Re: RBD Serbia on Tue May 26, 2009 7:21 pm

Xan

Xan

Forumski moljac
Forumski moljac

View user profile

5Završeno Re: RBD Serbia on Tue May 26, 2009 7:35 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Da, ali treba biti organizovanije...Lepo si sve zapazila, pohvale za tebe, ipak si nova u tome! Wink
jedino jos kad bi koristila kod i neki red bilo bi odlicno, bravo! Wink

View user profile

6Završeno Re: RBD Serbia on Wed May 27, 2009 11:37 am

xD@N/cA

xD@N/cA

Veteran
Veteran
Hvala vam devojke. Sve sam prepravila kako ste mi rekli. Samo portal nisam. Nzm zašto ali nmg da udjem u galeriju da namestim

View user profile

7Završeno Re: RBD Serbia on Wed May 27, 2009 4:30 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
pa ti ga onda ukini, ionako ti je dodatni posao, sta ce ti! Wink

View user profile

8Završeno Re: RBD Serbia on Wed May 27, 2009 6:56 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Ma portal ti i nije potreban ukoliko ga bas zelis... onda vec moze!

Kliknite OVDE da pogledate moj profil na DeviantArtu!
View user profile

9Završeno Re: RBD Serbia on Wed May 27, 2009 7:00 pm

xD@N/cA

xD@N/cA

Veteran
Veteran
Ukinuću ga

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]