Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Twilight The Best Thu Jan 14, 2010 10:53 pm

Twilight Girl 4Ever

Twilight Girl 4Ever

Senior
Senior
Ime foruma: Twilight The Best Forum
Link: http://twilightthebest.forumtwilight.com/index.htm
Opis: O Twilight Saggi
Kolika je starost foruma: Jučer je bila 2 mjeseca

Korisničko ime: FoFpregled
Zaporka: pregled

2Završeno Re: Twilight The Best Fri Jan 15, 2010 10:52 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Stavljeno na listu cekanja!

3Završeno Re: Twilight The Best Fri Jan 15, 2010 9:40 pm

Twilight Girl 4Ever

Twilight Girl 4Ever

Senior
Senior
Ok, hvala!

4Završeno Re: Twilight The Best Mon Jan 25, 2010 11:43 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za Twilight The Best Forum ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 192 registrovanih korisnika i 6666 postova je sasvim solidno za 2 meseca. Clanova je dovoljno, aktivnost na korektnom nivou, sve pohvale! (Skor: 5/5)

Stil: Vidjala sam i bolje, ali daleko od toga da je lose. Logo niste uklopili sa ostatkom foruma i to upada u oci. Zapravo celokupan utisak kvare boje koje nisu sasvim uskladjene. Treba na tome jos poraditi, pogotovu kad su upitanju wio i logo kao i navigacije. Ili mozda da promenite ovu tamnu boju skina u svetliju i uklopite sve u svetle boje. (Skor: 3/5)

Ocena: 8/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik nije lose napisan medjutim, urednije bi bilo da sva praviLa potrpate u jednu temu od par postova, nego da otvarate 4 teme i cak ceo podforum samo za praviLa. Inace su korektno napisana sva praviLa, sa dovoljnom dozom profesionalizma. Ni organizacija indexa bas nije najsjajnija. Mozda ste mogli ujediniti npr. kjnige i fanfikcije i suziti off topic deo da ne bude toliko razvijen. (Skor: 6/10)

Duzina indeksa: Hmm ovde bas ne sijate. Imate previse offtopic tema koje bi se mogle suziti. Takodje kao sto sam vec napomenula trebalo bi suziti i neke podforume vezane za twilight. Sto pregledniije to bolje, imajte to na umu. (Skor: 4/10)

Ocena: 10/20

Dizajn

Boje: Boje su zasebno ok ali nisu uklopljene. Dakle odlucite se: ili zelite belu i slicne svetle nijanse ili crnu i tamne nijanse. (Skor: 5/10)

Slike: Dimenzije i oblici slika su u redu. Ipak boje ne odgovaraju (mislim na wio i logo). Dakle uskladite to ili pravljenjem novih tamnih slika ili menjanjem boje skina. (Skor: 6/10)

Ocena: 11/20

Urednistvo:

Broj urednika: 3 administratora i 2 moderatora. Uvek govorim da treba biti jednak broj admina i modova, sta vise, modova treba biti i vise. Drugo, za ovako mlad forum apsolutno nije neophodan tako brojni staff. (Skor: 3/5)

Aktivnost urednika: Sto se tice aktivnosti tima nemam sta da zamerim - Svi admini imaju preko 1000 postova. Ali uticite na Loru da vise radi svoj urednicki posao! (Skor: 4/5)

Profesionalnost: Hmm pa onako. Nije lose, ali npr. ova duzina indexa dosta kvari utisak kao i neuskladjenost boja, to su glavne greske...Ali nije lose. Pravilnik je profi napisan i latinica je makimalno ispostovana.(Skor: 4/5)

Ocena: 11/15

Aktivnosti:


Broj postova: 6666 postova je dosta postova, aktivnost je dobra za 2 meseca (naravno da uvek moze jos bolje), sve pohvale! A da li ove sestice imaju neku simboliku??? MEX (Skor: 12/15)

Broj clanova: 192 clanova je odlicna cifra za ovaj period. Ipak nikad ne budite zadovoljni, tezite ka vecem. Tako da radite jos na reklami, saljite masovni mail. (Skor: 13/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Ispadne da na forum dodje u proseku od 15-18 clanova dnevno, znaci oko 525-550 postova dnevno, sto je super cifra! (Skor: 5/5)

Ocena: 30/35

UKUPNO 70/100

Dosta visoka ocena, za moje kriterijume. Zaista veliki deo ste dobili zahvaljujuci aktivnosti, a dizajn bi jos mogao da se popravi. Ispravite ove greske koje sam primetila i bice jos bolje, sigurna sam! Svu pomoc kao sto znate mozete potraziti na nasem forumu. Srdacan pozdrav! Wink

5Završeno Re: Twilight The Best Mon Jan 25, 2010 11:49 pm

Twilight Girl 4Ever

Twilight Girl 4Ever

Senior
Senior
Hvala vam puno... Baš sada tražimo skin za forum.. hahaha neznam ima li 6666 neku simboliku.. hahah

6Završeno Re: Twilight The Best Tue Jan 26, 2010 12:37 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Nema na cemu, tu smo da pomognemo Wink

Zavrseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com