Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Twilight The Best on Thu Jan 14, 2010 10:53 pm

Ime foruma: Twilight The Best Forum
Link: http://twilightthebest.forumtwilight.com/index.htm
Opis: O Twilight Saggi
Kolika je starost foruma: Jučer je bila 2 mjeseca

Korisničko ime: FoFpregled
Zaporka: pregled

View user profile

2Završeno Re: Twilight The Best on Fri Jan 15, 2010 10:52 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Stavljeno na listu cekanja!

View user profile

3Završeno Re: Twilight The Best on Fri Jan 15, 2010 9:40 pm

Ok, hvala!

View user profile

4Završeno Re: Twilight The Best on Mon Jan 25, 2010 11:43 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za Twilight The Best Forum ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 192 registrovanih korisnika i 6666 postova je sasvim solidno za 2 meseca. Clanova je dovoljno, aktivnost na korektnom nivou, sve pohvale! (Skor: 5/5)

Stil: Vidjala sam i bolje, ali daleko od toga da je lose. Logo niste uklopili sa ostatkom foruma i to upada u oci. Zapravo celokupan utisak kvare boje koje nisu sasvim uskladjene. Treba na tome jos poraditi, pogotovu kad su upitanju wio i logo kao i navigacije. Ili mozda da promenite ovu tamnu boju skina u svetliju i uklopite sve u svetle boje. (Skor: 3/5)

Ocena: 8/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik nije lose napisan medjutim, urednije bi bilo da sva praviLa potrpate u jednu temu od par postova, nego da otvarate 4 teme i cak ceo podforum samo za praviLa. Inace su korektno napisana sva praviLa, sa dovoljnom dozom profesionalizma. Ni organizacija indexa bas nije najsjajnija. Mozda ste mogli ujediniti npr. kjnige i fanfikcije i suziti off topic deo da ne bude toliko razvijen. (Skor: 6/10)

Duzina indeksa: Hmm ovde bas ne sijate. Imate previse offtopic tema koje bi se mogle suziti. Takodje kao sto sam vec napomenula trebalo bi suziti i neke podforume vezane za twilight. Sto pregledniije to bolje, imajte to na umu. (Skor: 4/10)

Ocena: 10/20

Dizajn

Boje: Boje su zasebno ok ali nisu uklopljene. Dakle odlucite se: ili zelite belu i slicne svetle nijanse ili crnu i tamne nijanse. (Skor: 5/10)

Slike: Dimenzije i oblici slika su u redu. Ipak boje ne odgovaraju (mislim na wio i logo). Dakle uskladite to ili pravljenjem novih tamnih slika ili menjanjem boje skina. (Skor: 6/10)

Ocena: 11/20

Urednistvo:

Broj urednika: 3 administratora i 2 moderatora. Uvek govorim da treba biti jednak broj admina i modova, sta vise, modova treba biti i vise. Drugo, za ovako mlad forum apsolutno nije neophodan tako brojni staff. (Skor: 3/5)

Aktivnost urednika: Sto se tice aktivnosti tima nemam sta da zamerim - Svi admini imaju preko 1000 postova. Ali uticite na Loru da vise radi svoj urednicki posao! (Skor: 4/5)

Profesionalnost: Hmm pa onako. Nije lose, ali npr. ova duzina indexa dosta kvari utisak kao i neuskladjenost boja, to su glavne greske...Ali nije lose. Pravilnik je profi napisan i latinica je makimalno ispostovana.(Skor: 4/5)

Ocena: 11/15

Aktivnosti:

Broj postova: 6666 postova je dosta postova, aktivnost je dobra za 2 meseca (naravno da uvek moze jos bolje), sve pohvale! A da li ove sestice imaju neku simboliku??? MEX (Skor: 12/15)

Broj clanova: 192 clanova je odlicna cifra za ovaj period. Ipak nikad ne budite zadovoljni, tezite ka vecem. Tako da radite jos na reklami, saljite masovni mail. (Skor: 13/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Ispadne da na forum dodje u proseku od 15-18 clanova dnevno, znaci oko 525-550 postova dnevno, sto je super cifra! (Skor: 5/5)

Ocena: 30/35

UKUPNO 70/100

Dosta visoka ocena, za moje kriterijume. Zaista veliki deo ste dobili zahvaljujuci aktivnosti, a dizajn bi jos mogao da se popravi. Ispravite ove greske koje sam primetila i bice jos bolje, sigurna sam! Svu pomoc kao sto znate mozete potraziti na nasem forumu. Srdacan pozdrav! Wink

View user profile

5Završeno Re: Twilight The Best on Mon Jan 25, 2010 11:49 pm

Hvala vam puno... Baš sada tražimo skin za forum.. hahaha neznam ima li 6666 neku simboliku.. hahah

View user profile

6Završeno Re: Twilight The Best on Tue Jan 26, 2010 12:37 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Nema na cemu, tu smo da pomognemo Wink

Zavrseni pregledi

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]