Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pregled Crofriends.com foruma Empty Pregled Crofriends.com foruma Thu Feb 11, 2010 2:43 pm

Neu

Neu

Senior
Senior
Evo ja bi da mi pregledate forum, da vidim što kažete sada na njega...

Ime foruma: CroFriends
Link: www.crofriends.com
Opis: Forum za sve raznolikog sadržaja i raznolikih članova.
Kolika je starost foruma: Godinu dana, točnija statistika:

U 417 dana otvoreno je 9411 tema u 135 podforuma, i napisano je 462408 postova. A imamo 926 članova trenutno, s tim da se nekativnim članovima deaktiviraju accounti.

Admin sam samo ja.

Ostali CF team: klik


Naša pravila foruma: klik

2Pregled Crofriends.com foruma Empty Re: Pregled Crofriends.com foruma Thu Feb 11, 2010 9:13 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Pregled za: CroFriends


Prvi utisak:

Aktivnost: Skoro 466000 poruka je stvarno dobro . Ni 928 clanova nije nimalo lose za forum od godinu dana .
5/5

Look: Look na prvi pogled izgleda dobro . Mozda mi izgleda malo jednostavno , ali profesionalno . Logo ima dobru ideju , ali ste se trebali malo vise potruditi oko njega . Vise o tome u proceni dizajna
4/5

Ocena: 9/10

___________

Izgled:

Boje: Boje su jako dobro uklopljene , a sto je najvaznije prijatne su za oci . Mozda mi jedino iskacu ova srca sa glavnog bannera , njima bi trebala biti druga boja .
9/10

Slike: Vec rekoh da je logo orginalan , ali deluje mi kao poprilicno jednostavan . Ta srca se ne uklapaju , ili ste barem trebali promeniti njihovu boju . Tu bih ja stavila jos neki brush , texturu , nista kicasto , ali bih ga malo popravila . Ikonice mi se svidjaju , jako su dobre . Navigacije su jednostavne ali su se uklopile .
8/10

Ocena: 17/20

___________

Stil:

Dužina indeksa: Meni se licno cini da imate malo vise foruma , da ste neke forume trebali spojiti , ali to je sve opcionalno .
8/10

Organizacija: Pravila su vam dobra , normalna , gramatika je dobra . Forum mi zraci profesionalizmom , to mi se svidja
10/10

Ocena: 18/20

___________

Uredništvo:

Broj članova tima: Pa posto je forum poprilicno napredan mislim da bi trebal angazovati jos jednog admina . Takodje mi se ne svidja sto ima po jedan moderator za sve . Mislim da bi bolje bilo da ih ima malo manje , a za vise foruma .
6/10[b]

[b]Profesionalnost:
Vec sam rekla , profesionalnost je na nivou .
5/5

Ocena: 11/15

___________

Aktivnost:

Broj članova: Skoro 1000 clanova . Nemam reci nista vise sem da je to jako dobro za forum od godinu dana .
10/10

Broj postova:Broj postova je jos bolji . 460000je zaista zaista dobro . Vidi se da forum ima mnogo redovnih clanova , sto govori najvise o forumu . Znaci da je forum zanimljiv i da se vecina clanova na njemu zadrzi kada se registruje .
10/10[b]

[b]Koliko se u stvari dnevno postuje:
Ne mogu videti statistike , ali ovako po mojoj proceni oko 1000 postova dnevno . Pa , to govori samo za sebe
15/15

Ocena: 35/35

___________

90/100

Komentar: Odmah se vidi da je forum veoma uspesan i aktivan . Nekoliko puta sam rekla da je profesionalnost na nivou . Sve u vezi foruma govori da je ozbiljan , da su clanovi aktivni i da administracija cini jako dobar posao . Moja ocena za forum je 10 , jedan od uspesnijih foruma za koje ja znam . Sve pohvale . Smile

3Pregled Crofriends.com foruma Empty Re: Pregled Crofriends.com foruma Fri Feb 12, 2010 2:26 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
- Pregled za CroFriends forum -

Prvi utisak: Aktivnost je zavidna, blizu 1000 članova i blizu pola miliona postova stvarno zvuči nemoguće za forum star samo malo duže od godinu dana! Sviđa mi se to što je dosta članova aktivno, za 24 sata je bilo aktivno više ljudi nego na većini foruma (većini) za 99 h. Imam sve pohvale za izgled foruma, izgleda lepo i profesionalno. Ovo je jedan od retkih foruma koji su aktivni ali tu aktivnost ne stiču tako da kažem "veštački", kao neki forumi na kojima je većina postova "pisana na silu". Nadam se da razumete ono što sam ovde rekla. Smile 15/15



Izgled (dizajn): Imam sve pohvale na indeks i izgled celog foruma. Boje su super, i deluju veoma profi. Navigacije su veoma lepe, i slažu se sa ostatkom foruma.
Zaista ne znam kako ste napravili logo, baš je lep. Smile Ikonice su super, sve slike su odgovarajuće veličine. Možda da ste Who Is Online povećali i stavili neku sliku na kojoj su prikazani npr. procenti ili statistika. Ali nebitno, i ovako izgleda lepo. Buttonsi mi se ne sviđaju, predlažem da ih promenite. Ikonice za teme su takođe odlične. 19/20



Uredništvo: Sviđaju mi se imena grupa i njihova boja. Broj administratora: 1, ako gl. Administrator smatra da je dovoljan jedan da upravlja forumom OK, ja ne mogu tome stati na put. Smile Ali ako je gl. Admin odsutan trebalo bi da tu bude drugi da održava forum u odsustvu Gl. Admina. Sviđa mi se broj moderatora. Ima ih dosta, koliko sam ja izbrojala, 8. Odličan broj za ovakav forum, dovoljan je jedan super-moderator koji upravlja celim forumom, dok ostali moderiraju samo pojedine delove foruma. Smile Pravila su dosta duga, ali svaka čast za onog koji ih je pisao. Predlažem da napišete "skraćenu verziju" pravila, kako bi oni koje "mrzi" da čitaju sve mogli da se na jednostavniji i kraći način upoznaju sa pravilima foruma. 18/20



Profesionalnost: Profesionalnost je na visokom nivou, bez obzira da li je u pitanju izgled ili sadržaj. Koliko vidim, većina članova je starije (oko 20-ak godina) pa je i forum na neki način privlačniji i profesionalniji. Ne znam šta još ovde mogu da kažem, sve izgleda uređeno, jednostavno, bez greški, i zato ovde dajem maksimum bodova. 20/20



Aktivnost: Broj članova je približan 1000, broj postova se brzo približava 500 000, a članovi su aktivni i svaodnevno dolaze na forum. Jedan od najaktivnijih (ako ne i najaktivniji) foruma koje ja znam. Mislim da ovde više nemam šta za reći, sem da dam maksimum. Smile25/25





97/100
Komentar: Nemam komentar. Pregled Crofriends.com foruma 81549 Svaka čast za ocenu, falilo Vam je malo do maksimuma. Forum je stvarno dobar, i nadam se da će ovakav ostati još dugo. Smile



Pozdrav.

4Pregled Crofriends.com foruma Empty Re: Pregled Crofriends.com foruma Fri Feb 12, 2010 3:55 pm

Neu

Neu

Senior
Senior
Hvala vam jako puno na lijepim riječima, evo poradit ću na dizajnu, popravit ću to što ste rekli da je malo lošije, a što se tiče ova dva srca na baneru to smo dodali sada za valentinovo, inače je baner bez toga.

Sada pripremam drugu navigaciju i drugi baner i malo ću ga redizajnirat jer i meni djeluje pomalo jednostavan.

Da, većina članova kod nas kad dođe se i zadrži jer imamo mnoštvo raznolikih tema pa svako nađe nešto za sebe.

Da, ja sam dovoljna kao admin, jer stignem sve obaviti, a i već su svi nuaučeni na pravila foruma pa nema puno problema.

Hvala vam jako puno na mišljenju, nadam se da smijem napisat svoje mišljenje tu, da se ne smatra spamom?

Slobodno neka i ostali kažu mišljenje.

5Pregled Crofriends.com foruma Empty Re: Pregled Crofriends.com foruma Fri Feb 12, 2010 8:20 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Drago mi je da ti se preled svidja Smile

6Pregled Crofriends.com foruma Empty Re: Pregled Crofriends.com foruma Sun Feb 14, 2010 1:10 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Dobar forum!
Moze u zavrsene preglede?

7Pregled Crofriends.com foruma Empty Re: Pregled Crofriends.com foruma Sun Feb 21, 2010 12:12 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Mislim da si dobila dwa jako dobra pregleda.
Da li može lock??

8Pregled Crofriends.com foruma Empty Re: Pregled Crofriends.com foruma Tue Feb 23, 2010 6:21 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Već par dana nema odgovora.. te ovo ide u

-> Završeni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forumotion's free forums | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com