Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Feb 21, 2010 6:18 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Jedva čekam da dođe film. U ostalom, sve su dobri glumci. Džoni Dep glumi ludog šeširdžiju, a Helena Karter ili kako već, koja glumi u Hari Poteru mog omiljenog lika Belatriks će da glumi kraljicu. Film je rađen u 3D-u i izlazi 5. marta, jedva čekam da ga odgledam.

Evo i trailer:

Kliknite OVDE da pogledate moj profil na DeviantArtu!
View user profile

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Strava, i ja evo sada jedva čekam Smile

View user profile

3Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Feb 21, 2010 10:34 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Ja sam mislio da je već izašao
Izgleda kul

Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Wlajky
Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda RedbuttonrAlice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda OrangebuttonAlice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda GreenbuttonAlice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda VioletbuttonAlice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Turquoisebutton
View user profile

4Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Mon Feb 22, 2010 12:07 am

Ja ocu da ga gledam zbog Anne Hatahway,ona glumi belu kraljicu
Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda 81549

View user profile

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Wlajky wrote:Ja sam mislio da je već izašao
Izgleda kul
i ja,probala skinuti i nema xD
jedva cekam!

View user profile

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
Finop Smile

View user profile

7Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Fri Feb 26, 2010 10:50 pm

Martina

Martina

Regularan Član
Regularan Član
A jedva čekam film, a ona Avrilina pjesma je superr.. slusam ju dan-noc

View user profile

8Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sat Feb 27, 2010 10:39 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Kul Smile
Našao sam na torrentu ali neće :S Pričekaću..

View user profile

9Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sat Feb 27, 2010 11:50 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
I ja sam našao neki.. sad ću da skidam Smile

View user profile

10Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sat Feb 27, 2010 11:51 am

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Jedwa checkam!!!!!!!

View user profile

11Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Mar 03, 2010 5:18 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Evo izašao je Smile Bio je prikazan u BG-u Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda 81549 Odma to moram da skinem...

View user profile

12Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Mar 03, 2010 5:18 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Daj mi link na skype

View user profile

13Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Mar 03, 2010 5:21 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Evo,našao sam Smile Ako neko želi nek mi pošalje PM..

Torrent je Smile

View user profile

14Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Mar 03, 2010 5:26 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Hvala xD

View user profile

15Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Mar 03, 2010 11:20 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
E... ja sam skinuo neki torent i nije to to.

View user profile

16Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Mar 03, 2010 11:24 pm

stigao je film xD glumi moj omiljeni glumac xD johhny <333

i helen xD belatrix <333

moram to da gledam xD trejler je zakon xD

View user profile

17Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Thu Mar 04, 2010 4:20 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Veljko wrote:E... ja sam skinuo neki torent i nije to to.

I ja, to je neki od ranije.. šmrc, moram tražiti dalje,....

View user profile

18Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Thu Mar 04, 2010 8:13 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
da trailer je extra

jedva cekam xD

19Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sat Mar 06, 2010 10:22 am

do jaja izgleda

View user profile

20Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 6:22 pm

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
Ej ja sada idem da ga gledam..Premijera u PG pa ću vam prenijeti utiske :P

View user profile

21Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 6:23 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Skidam... skidam!!!

View user profile

22Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 7:44 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
I ja skinuo, kad ono virus.. Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda 81549 I sada čekam da izađe nešto normalno..

View user profile

23Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 8:15 pm

Jonix

Jonix

Freak of Nature
Freak of Nature
Planiram da ga gledam, posto da skinem

"TO BE A CHAMP, YOU HAVE TO [b]BELIEVE IN YOURSELF WHEN NOBODY ELSE WILL."[/b]
Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Jonix
Pravila grafičke sekcije | Naručite | Grafička galerija
View user profile

24Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 9:55 pm

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
Znači fil je stvarno super,jedan od boljih koje sam gledala c(:

View user profile

25Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 9:56 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
moram sebi skinuti

gledala sam trailere

znaci extra

‎"All secrets are deep. All secrets become dark. That's in the nature of secrets."
www.twilight-saga4ever.com
View user profile

26Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 10:25 pm

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
Voljela bix da je bio 3d ali jbg :P
A i da film nije za malu đcu...Dovodili su mame i tate djecu malu i neki su počeli da plaču

View user profile

27Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Mar 07, 2010 11:16 pm

Jonix

Jonix

Freak of Nature
Freak of Nature
Skinuo sam ga, sutra gledam

"TO BE A CHAMP, YOU HAVE TO [b]BELIEVE IN YOURSELF WHEN NOBODY ELSE WILL."[/b]
Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Jonix
Pravila grafičke sekcije | Naručite | Grafička galerija
View user profile

28Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Tue Mar 16, 2010 9:39 am

Ecstasy

Ecstasy

Forumski moljac
Forumski moljac
nisam još skinuo, no čini se zanimljivo

View user profile

29Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Thu Apr 01, 2010 10:51 pm

BB fashion

BB fashion

Born this way♥
Born this way♥
gledala sam ga
weoma cool film

View user profile

30Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Fri Apr 02, 2010 8:57 am

Ana Cullen

Ana Cullen

>Gossip Girl
>Gossip Girl
Moye ko preko PM da mi da link za download

View user profile

31Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Mon Apr 19, 2010 3:59 pm

leichy

leichy

Bieber girl
Bieber girl
uskoro idem gledati

View user profile

32Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Mon Apr 19, 2010 4:04 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Oko 10 puta sam skidao, ni jednom nije bilo dobro.. zamrzeo sam film..

View user profile

33Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Mon Apr 19, 2010 4:07 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
gledala sam fim prije jedno mjesec i nesto dana i mogu reci da je extraa! Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda 81549 xD

View user profile

34Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Mon Apr 19, 2010 10:00 pm

Milena :)

Milena :)

Regularan Član
Regularan Član
Gledala sam u 3D veriziji,odlican je film Smile

View user profile

35Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Fri Apr 23, 2010 7:54 pm

nickart

nickart

Nick Art Designs
Nick Art Designs
Milanče wrote:Oko 10 puta sam skidao, ni jednom nije bilo dobro.. zamrzeo sam film..
mozesh ga gledati online.. kvalitet slike je odlichan Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda 81549
---------------
odgledao sam film Smile
znachi odlichan je ..bash mi se svidja Smile

View user profile

36Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sat Apr 24, 2010 9:47 pm

Ana Marija

Ana Marija

*Little Mermaid*
*Little Mermaid*
Ja imam sa prevodom na DVD-u,ali nikako da pogledam Smile

View user profile

37Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sat Apr 24, 2010 9:49 pm

Eragon Fan

Eragon Fan

Jelena Lautner
Jelena Lautner
Milena Smile wrote:Gledala sam u 3D veriziji,odlican je film Smile
Isto misljenje kao sto ima moja sestra xD

View user profile

38Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun May 02, 2010 6:56 pm

Maca

Maca

Aktivan član
Aktivan član
Gledala U delta city-ju...ok je film Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda 81549 i jos sam jela one nacose sa sirom hahah xD

View user profile

39Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Mon May 03, 2010 12:41 pm

iwkzy

iwkzy

Eclipse-_boy
Eclipse-_boy
Juce sam ga gledao super je Smile

View user profile

40Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Tue May 04, 2010 5:58 pm

Rockerka

Rockerka

Aktivan član
Aktivan član
Gledala sam do pola xD posle me smorilo...
Kraljica mi je kul Smile

View user profile

41Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sat May 15, 2010 4:53 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Mrzim ovo.. neću nikad odgledati jer sam 12 pua skidao, i nijednom nije bilo pravo..

View user profile

42Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Jun 27, 2010 7:07 pm

Cam

Cam

Devojčica Sa Šibicama
Devojčica Sa Šibicama
gledala sam u bioskopu i film je super... Smile

View user profile

43Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Jun 27, 2010 10:30 pm

Maki

Maki

Aktivan član
Aktivan član
Prelep film,gledala sam u bioskopu.

View user profile

44Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Jun 30, 2010 7:13 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Njet...nisam gleado....ali je super

View user profile

45Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Wed Jul 21, 2010 3:40 pm

Elly

Elly

Regularan Član
Regularan Član
Još nisam pogledala, ali ću morati. Mora biti dobro kad igra Johnny Depp (:

View user profile

46Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Jul 25, 2010 4:04 pm

Film je fantastican!

View user profile

47Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Jul 25, 2010 4:08 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Ja još nisam pogledao Sad
Jel mi može neko poslati torrent sa kojeg je skinuo ali da je onako dobrog kvaliteta a ne neki ružni Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda 81549

View user profile

48Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Jul 25, 2010 4:10 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Sad je na TV-u. Ali onaj stari XD

49Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Jul 25, 2010 7:05 pm

Cyber sad cu ti ja poslati :p

Ovaj film je kada Alice odraste i ponovo dolazi u Zemlju Cuda. I onda se ona neseca nicega pa na kraju ce joj ona gusenica reci.

xD

View user profile

50Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda Empty Re: Alice in Wonderland - Alisa u zemlji Čuda on Sun Jul 25, 2010 8:46 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Hoćeš li i meni molim te poslati?

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next