Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Club Von Uckermann Serbia Tue Jun 02, 2009 1:28 pm

SHE Uckermann

SHE Uckermann

Veteran
Veteran
Ime foruma:Club Von Uckermann Serbia
Link: http://mibblokito.forumotion.com/
Opis:
ovako forum smo napravile ja i peka iz dosade i zato sto mnogo volimo uckera poceli smo da dovodimo clanove i forum smo mnogo zavoleli i ne odvajamo se od njega forum ima tacno 400 clanova
i masu poruka!
[b]Kolika je starost foruma:forum je napravljen
17.oktobra 2008.god.

2Završeno Re: Club Von Uckermann Serbia Tue Jun 02, 2009 1:31 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
daj joj profil neki da moze da pregleda forum...

3Završeno Re: Club Von Uckermann Serbia Tue Jun 02, 2009 1:35 pm

SHE Uckermann

SHE Uckermann

Veteran
Veteran
ona je tamo regovana pa zato nisam dala profil

4Završeno Re: Club Von Uckermann Serbia Tue Jun 02, 2009 2:26 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Treba jedan, možda npr hoće neki drugi član da uradi Pregled

5Završeno Re: Club Von Uckermann Serbia Sat Jun 06, 2009 5:52 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Ovo je poslednji put da smo uradili pregled a da nemamo account napravljen!
Više nema, takve teme se zaključavaju!




Pregled - Prvi utisak

Aktivnost: Odlično. 411 članova i oko 50 000 poruka je veoma dobra aktivnost foruma. Svaka vam čast na tome. Možete organizovati neku žurku radi okupljanja članova i dobijanja postova ili napravite neko takmičenje za zabavu.
(Skor 5/5)

Stil:Baner mi se svidja pošto je lep i u letnjem , narandžastom fazonu. Visina bi trebala biti malo manja pošto dial up korisnici neće moći lepo da funkcionišu, nemaju brz internet. Ikonice new no new i lock su dobre, isto zanimljive , samo stavite neki drugi oblik da bi bilo još lepše i suptilnije, zanimljivije. Who is online treba da bude uže da bis e statiskite foruma lepo istakle , a ne ovako široko, nepregledno, dizajn je super. Boje foruma su letnje i lepe samo malo žuta je predrečava a narandžasta je okej.
(Skor 3/5)


Ocena: 8/10


Uredjenost

Organizacija: Pravila su dobra, mada malo prelaka. Neka se i ne poštuju, npr ono za jednu sliku u potpisu. Budite strožiji s' obzirom da vam je forum oficijalan! takodje admini se trebaju zvati Admini, a ne CVUS Princess ili tako nešto. Savet je da morate da povedete računa pošto ste ipak oficijalan fan klub.
(Skor 5/10)


Duzina indeksa:
Dobra je mada bi mogli da stavite nagradne igre u obaveštenja, da ne bi 3 teme zauzimale celu sekciju dzabe. Fan club bi takodje mogao u jednu sekciju a ostalo je dobro.
(Skor 7/10)

Ocena 12/20


Dizajn

Boje:
Ova narandžasta je dobra, letnja prijatna za oči dok žuta odskače malo. Smanjite joj jačinu da ne bude toliko upadljiva. Dobro je što je pozadina siva da ne bi bilo mnogo drečavo da je narandžasta.
(Skor 7/10)

Slike: Naveo sam ti gore u prvom utisku da treba da smanjiš visinu banera i dužinu Who is online. I da new, no new i lock budu malo neobičnijeg izgleda.
(5/10)

Ocena: 12/20


Uredništvo

Broj urednika: Admina je 4 , na ovoliki broj članova , svaki po 100 , znači odlično. Ova Rockerka je look admin, nju ne računam.
Urenika ima 4 isto, solidno, može još jedan ali i ovako je cool. Svidja mi se sve u svemu.
(Skor 4/5)

Aktivnost urednika: Malo veća varijacija izmedju 2 admina koja imaju po 7000 postova i 2 koja imaju po 3000 . To mora da se uskladi da više postuju i drugi admnini. Uglavnom su aktivni. Urednici su tu negde osim ove my immortal koja ima 500 postova. Još da postuje!
Uglavnom svi dosta postuju, sve je na svom mestu.
(Skor 3.5/5)

Profesionalnost:
Pravopis za naziv sekcija se poštuje, to mi se svidja. Ovi engleski nazivi su dobri takodje. Profesionalnost pravila nije na mestu, a urednike ne mogu da pratim da li obavljaju svoj posao ali nadam se da da.
(Skor 3/5)

Ocena 10.5



Aktivnosti

Broj postova
50840 , mogu reći samo WOW. Odlično , samo tako nastavite, pravite žurku, dobavljajte još članova i postova, uvedite neke zanimljive teme i kvizove. Reklamirajte i dalje,svaka čast.
(Skor 12/15)

Broj članova: WOW opet. Odličan broj, mada ih ima i redovnih. da bi bilo još redovnije, kao što rekoh, pravite žurku i saljite masovni mail!
(Skor 13/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje:
Sa obzirom na br poruka dosta. Svaka čast, dosta članova imaju zavidan broj postova. Sve je dobro.
(Skor 3/5)

Ocena: 18/35


SKOR 62,5 / 100


Odličan skor za sada. nastavite sa aktivnošću ovako a uradite ono sa dizajnom što sam rekao.
Pozz
Mir

6Završeno Re: Club Von Uckermann Serbia Sat Jun 06, 2009 7:22 pm

SHE Uckermann

SHE Uckermann

Veteran
Veteran
jaooooooo iscitala sam se xD
xvala
sto se tice looka on tek treba da bude negde 20 ili 25
mozda i prije xD
pa cu reci rockerki
drago mi je sto smo te zadivili !

7Završeno Re: Club Von Uckermann Serbia Sat Jun 06, 2009 8:16 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Okej SmileSmileSmile
Ma vidim niko ne piše pa da napišem Wink
Još jedan ostao
To će Mixi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com