Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1FoA - Forum o Awatarima Empty FoA - Forum o Awatarima Thu Mar 11, 2010 4:59 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Ime foruma: Forum o Awatarima (FoA)
Link: www.avatari.niceboard.org
Opis: Swi awatari na jednom mestu!
Kolika je starost foruma: Ušli smo u treći mesec...

Nick: FoF Pregled
Pass: fofforum

2FoA - Forum o Awatarima Empty Re: FoA - Forum o Awatarima Thu Mar 11, 2010 6:37 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Mogu li ti ja pregledati? Smile

3FoA - Forum o Awatarima Empty Re: FoA - Forum o Awatarima Thu Mar 11, 2010 6:53 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Narawno...

4FoA - Forum o Awatarima Empty Re: FoA - Forum o Awatarima Fri Mar 12, 2010 5:28 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Pregled za Forum o Avatarima

Prvi utisak: Sviđa mi se izgled, urađen je na veoma zanimljiv način. Indeks je dobre veličine, aktivnost je takođe dobra. Mogli ste se više potruditi oko broja postova, ali broj je dovoljan. Šta još reći... Oglasna tabla je takođe dobro urađena, ali ovaj baner bolje da ste sa još par njih stavili u footer. 10/15


Izgled: Kao što rekoh, look je urađen na veoma zanimljiv način. Sviđa mi se pozadina, logo i ikonice su super. WiO ste mogli uraditi malo maštovitije. Navigacije su lepe i dobro su se uklopile. Možda da intenzitet (nijansu) ove braon boje u pozadini teksta smanjite, mislim da bi bilo bolje. Ali samo malo manje. Super je slika za kategoriju. Promenite buttonse i ikonice za teme. 14/20


Organizacija: Ovde imam par zamerki... U nazivima podforuma kao i u opisima imaš par greški. Npr. u opisu podforuma Članovi piše: kko si saznao za forum. Promeni u kako. Ima još par grešaka u nazivima nekih važnijih tema, ispravi to. Ali indeks je super veličine, sve je na svom mestu. Moram Vam pohvaliti galeriju avatara, ima super avatara. Pravila su sa ovog foruma, što znači da su odlično napisana. Ovde ću Vam dati dobru ocenu. 16/20


Profesionalnost: Upotrebljava se š, đ, č, ć i ž. Probaj da na kraju rečenice stavljaš tačke, jer deluje lepše. Možda ovo deluje bezazleno, ali eto, jednostavno bolje je. Slike su urađene sa dobrim veličinama, i font foruma je dobar. 2 Admina, super, 1 Mod... Mogli ste dodati još jednog. 9/15


Aktivnost: Za 3 meseca foruma 5000 poruka je dobar, ali mogli ste malo više, jer ipak u galeriji smete duplo postovati. 102 člana je takođe dobro. Najbitnije je da se svaki dan postuje, da se svaki dan piše, nikad nije zatišje. 28/30


Ukupno: 77/100
Komentar: Poprilično dobra ocena. FoA - Forum o Awatarima 81549 Poradite malo više na aktivnosti i očekujte više bodova na sledećem pregledu. FoA - Forum o Awatarima 81549 Pozz

Jesi li zadovoljna???

5FoA - Forum o Awatarima Empty Re: FoA - Forum o Awatarima Fri Mar 12, 2010 10:09 pm

Godric Gryphindor

Godric Gryphindor

*Madonna Forever*
*Madonna Forever*
Pregled za Forum o Avatrima


Prvi utisak: Na prvi pogled 4um mi izgleda interesantno i zanimljivo. Može da privuče članove. Lepo uklopljene boje i dimenzije. Zameram što nemaš u 'Ko je trenutno na forumu' korisnici u zadnji nekoliko sati.

Aktivnost: Sobzirom na broj članova aktivnost nije loša.
4/5

Look: Look je dobar, boje su dobro uklopljene. Ne sviđaju mi se ikonice za teme (nove, stare, zaključane) i one kockice šarene mi se nekako ne uklapaju u sivo.
3/5

Ocena: 7/10

___________

Izgled: Lepo su se boej uklopile. Slike su zanimljive i sviđaju mi se.

Boje: Sve su lepe osim onih šarenih kockica, koje mi se ne sviđaju. Podzadine poruka su mogle biti možda malo tamnije. Ne uklapaju mi se uz braon.
6/10

Slike: Slike su dobre, sem kockica.
7/10

Ocena: 13/20

___________

Stil: To je fantastično.

Dužina indeksa: Odlična.
10/10

Organizacija: Odlična. Stvarno je lepo organizovano.
10/10

Ocena: 20/20

___________

Uredništvo: Sve je dole rečeno.

Broj članova tima: Broj članova tima je popunjen za dobar naredni period.
10/10

Profesionalnost: Naša slova su ubačena u dobar deo foruma. Ima par pravopisnih grešaka "kko", i možda malo manje tih tačkica i toga u naslovima tema.
4/5

Ocena: 14/15

___________

Aktivnost: Sve je dole opisano.

Broj članova: Broj članova je odličan.
10/10

Broj postova: Broj postova takođe.
10/10

Koliko se u stvari dnevno postuje: Može i bolje (više).
10/15

Ocena: 30/35

___________

84/100

Komentar:Veoma dobra ocena. Znači malo više postujte dnevno, pazi oko naziva i možda malko na looku da poradiš, tamo gde su poruke. Nadam se da si zadovoljna. Zzz

6FoA - Forum o Awatarima Empty Re: FoA - Forum o Awatarima Sat Mar 13, 2010 10:08 am

Ana Cullen

Ana Cullen

>Gossip Girl
>Gossip Girl
Sorry,ali to je moglo detaljnije..ako vec pregledas,sto ne pregledas lepo.nego kao da zuris negde....gledaj Micyne preglede

7FoA - Forum o Awatarima Empty Re: FoA - Forum o Awatarima Sat Mar 13, 2010 12:13 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Hwala wam mnogo!
Dašo,dopada mi se twoj pregled (a i ocena takođe xD)
Godric Gryphindor,pregled je ok.Hwala na trudu,ali mora to mnogo opširnije.Želim da kažem da nemnožeš pisati samo po jednu rečenicu Smile

Hwala još jednom..

Zawršeni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forum free | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com