Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Miley Cyrus Balkan Empty Miley Cyrus Balkan Fri Mar 12, 2010 10:06 pm

*_Crazy Girl_*

*_Crazy Girl_*

Senior
Senior
Ime foruma: Miley Cyrus Balkan
Link: www.miley-balkan.com
Opis: Forum o Miley Cyrus
Kolika je starost foruma: 119 dana

nick: FoF
pass: FofpregleD

2Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Fri Mar 12, 2010 11:04 pm

Godric Gryphindor

Godric Gryphindor

*Madonna Forever*
*Madonna Forever*
Pregled za Miley Cyrus Balkan


Prvi utisak: Možda bi trebala da dovedeš još aktivnih članova i neke lepše ikonice (novo, staro, zaključano) mada ni ove nisu loše.

Aktivnost: Aktivnost nije loša, ali uvek može bolje.
4/5

Look: Sviđa mi se Look, zanimljiv je. Nije ništa drečavo, ali je u našem tinejdžerskom stilu Miley Cyrus Balkan 81549 Plava ide uz Miley.
4/5

Ocena: 8/10

___________

Izgled: Boje su se lepo uklopile ali old, new, lock promeni.

Boje: Za boje nemam komentar, sve je uklopljeno.
10/10

Slike: Možda da promeniš novo, staro, zaključano. Ostalo je OK!
7/10

Ocena: 17/20

___________

Stil: Otvori još podforuma vezanih za Miley. Neke diskusije, posebno za pesme, serije ili gde je već glumila. Ovi vaši radovi mi odudaraju.

Dužina indeksa: Normalna.
10/10

Organizacija: Ne sviđa mi se baš. Trebala bi da otvoriš više podforuma vezanih za Miley Cyrus.

4/10

Ocena: 14/20

___________

Uredništvo: Nađi još jednog moderatora, naša slova gde može.

Broj članova tima: Još jedan moderator.
8/10

Profesionalnost: Naša slova, imaš nekde pravopisnih grešaka (u opisu malo početno slovo za goste), tamo gde mogu naša slova koristi ih.
3/5

Ocena: 11/15

___________

Aktivnost: Nemam zamerki, ali može malo više da se postuje.

Broj članova: Odličan.
10/10

Broj postova: Odličan.
10/10

Koliko se u stvari dnevno postuje: Veoma dobro.
11/15

Ocena: 31/35

___________

81/100

Komentar: Organizacija je malo lošija. Ostalo je sve u svemu dobro. I ikonice (old, new, lock) promeni.

3Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Sat Mar 13, 2010 1:56 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Da li si zadovoljna pregledom?Moze lock?

4Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Sat Mar 13, 2010 2:19 pm

*_Crazy Girl_*

*_Crazy Girl_*

Senior
Senior
Godric Gryphindor,hvala mnogo na pregledu,ali nisi bio opsiran,pa ako moze jos neko da pregleda...

5Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Sat Mar 13, 2010 2:23 pm

Godric Gryphindor

Godric Gryphindor

*Madonna Forever*
*Madonna Forever*
izvini... to mi je prvi ili drugi pregled pa malo dok se uhodam Miley Cyrus Balkan 81549 ako hoćeš mogu ponoviti...

6Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Sat Mar 13, 2010 2:57 pm

Katarina Cullen

Katarina Cullen

Little Artist
Little Artist
Pregled za Miley Cyrus Balkan


Prvi utisak: Izgled foruma je zanimljiv, i sve je lepo usklađeno, mada mogli ste da uradite originalnije i interesantnije jer je look vrlo bitan za prvi utisak. Što se aktivnosti tiče nemam nekih većih zamerki. Broj članova je i više nego solidan, mada biste mogli malo da poradite na aktivnosti. Ipak znam koliko je teško naći aktivne članove tako da je vaš skor u ovom slučaju prilično dobar. Indeks je dobre dužine, a organizacija je solidna.

Ocena: 7/10

___________

Izgled: Izgled je lep i nije previše napadan. To mi se sviđa. Plava je lepa boja, međutim mogli ste da koristite neke malo veselije boje u kombinaciji sa tamnijom (moj predlog, roze ili narandžasta sa belom i crnom), da napravite kontrast, jer izgled foruma treba da yadr\i ;lanove na forumu. Ikonice su zanimljive, mada ste mogli to bolje uraditi. Logo i who is online mi se stvarno sviđaju, mada bi bilo lepše da ste ih nekako uobličili (možda zaoblili ivice, ili stavili neki lep okvir).

Ocena: 14/20

___________

Stil: Dužina indeksa je sasvim dobra, nije ni prekratko ni predugačko. Što se organizacije tiče, nemam nekih većih zamerki. Mogli ste da napišete opis za svaki pdf, a ne samo za dva tri, jer će tako forum izgledati sređenije i profesionalnije. Trudite se da na kraju opisa stavite tačku. Takođe, moje mišljenje je da vam one male ikonice uopšte nisu potrebne, mada to nije ni bitno i to je samo stvar ukusa.

Ocena: 18/20

___________

Uredništvo: Dva administratora vam je sasvim dovoljno. Mogli ste dodati još jednog moderatora, jer je broj članova takav da jedan ne može baš sve da postigne. Primetila sam da jedan admin ima mnogo više postova nego drugi admin i moderator zajedno. Lepo je što je jedan admin toliko aktivan, ali bilo bi lepo kada bi ostali članovi tima uspeli da smanje tu razliku. Ipak, ovo nije toliko bitno, tako da vam neću kvariti ocenu.

Ocena: 14/15

___________

Aktivnost: Aktivnost je solidna. Forum je za 120 dana skupio 203 člana, što je dobro, mada je moglo malo bolje. Što se aktivnosti tiče, 9900 i nešto postova nije mali broj, i trebalo je mnogo truda i rada da bi se taj broj postova sakupio, mada je moglo i bolje. Kad god odem na forum uvek ima dve tri osobe na njemu, što je odlično. Članovi konstantno postuju, otvaraju nove teme, odlično.

Ocena: 30/35

___________

Ocena: 83/100

Komentar: Ocena je veoma dobra. Sve u svemu, forum je odličan, samo se malo više potrudite oko broja postova i izgleda foruma. Nadam se da će vam ovaj pregled makar malo pomoći. Zz... Smile

7Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Sat Mar 13, 2010 5:51 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Da li si zadovoljna pregledima?

8Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Sat Mar 13, 2010 9:56 pm

*_Crazy Girl_*

*_Crazy Girl_*

Senior
Senior
Godric Gryphindor wrote:izvini... to mi je prvi ili drugi pregled pa malo dok se uhodam Miley Cyrus Balkan 81549 ako hoćeš mogu ponoviti...
Ma ne trebas se izvinjavati,pomogao je i tvoj pregled. Smile

Katarina, hvala, pomogla si mi, zadovoljna sam pregledom. Smile

9Miley Cyrus Balkan Empty Re: Miley Cyrus Balkan Sat Mar 13, 2010 9:58 pm

Jonix

Jonix

Freak of Nature
Freak of Nature
Zavrseno

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com