Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 3:49 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
Ime foruma: Čarobnjaštvo
Link: http://carobnjastvo.forumotion.com/forum.htm
Opis: Forum vezan za magiju zasnovan na HARRY POTTERA i CHARMED
Kolika
je starost foruma:
3 meseca

2Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 4:24 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Žao mi je,ali nisi postawio profil...

3Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 5:02 pm

Somborski_Fantom

Somborski_Fantom

Doktor za forume
Doktor za forume
Čarobnjaštvo

Prvi utisak:Default slika profila je prevelika(smanji je).Forum ima malo registrovanih korisnika (svega66).
Ocena:10/15

Izgled:Crvena boja(naslova teme ili foruma)se neuklapa.Navigacija nije zavrsena.Fale dve slike u dunu ekrana na stick baru.Ostale slike su uklopljene sa tematikom foruma.
Ocena:15/20

Organizacija:Pa index je predugacak.Imate puno grupa ali zna se šta je šta i ko je ko.Vaš forum je solidno organizovan.
Ocena:16/20

Aktivnost:66 clanova je malo za 3meseca ! A i imate malo postova (svega 2759)
Ocena:8/20

Broj urednika:
3 admina(previse bolje da neke prebacite u urednike) i 3 urednika(malo vise bi moglo),Podstaknite ih da malo više pišu!Nemate dizajnera što vam je lose trebali bi ste nekoga zaduzit za to.
Ocena:4/10

Profesionalnost: Slabo koristite č,ć,ž,š. Pravila su dobro napisana i pripazite na pravopis, ipak bi forum izgledao profesionalnije. Trebali bi da koristite latinična slova č,ć,š,ž. Popravite to.
Ocena:8/15

Total:61/100
Komentar:Popravite te sitne greske!!

By Somborski_Fantom

Ukoliko zelite ovaj pregled mozete postaviti i na vas forum sa ovim kodom
Spoiler:

4Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 5:41 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
sLAŽEM SE DA JE MALO ČLANOVA i nešto ne mogu da promenim tu crvenu bolju slova. ja je stavim na nebeski plavu i opet neće....ostaje crvena......ja ću pokuštai da to izmenim

5Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 5:52 pm

Somborski_Fantom

Somborski_Fantom

Doktor za forume
Doktor za forume
(c)micy wrote:Žao mi je,ali nisi postawio profil...
Uradi to!! Napravi profil neki na tom forumu i ovde ostavi username i pass.. Ako zelis da ti vise njih pregleda forum..

6Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 8:22 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
DObio si pregled a nisi ni pročitao moju poruku!!!

7Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 8:58 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
sorry.....ewo naprawiću tamo profil sa kojeg će moći da pristupi neko

8Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 24, 2010 9:03 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
Svi koji su zainteresovani neka se uloguju sa

USERNAME: Carobnjastvo
PASSWORD: carobnjastvo

9Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Thu Mar 25, 2010 8:33 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
ljudi, yaista me zanima sta drugi misle, pa ajmo josh neki pregled

10Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Sat Mar 27, 2010 3:20 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
može li još neko da mi pregleda forum molim vas

11Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Sat Mar 27, 2010 3:23 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Strpi se malo..I mi imamo svoje živote i ne možemo stalno da pregledavamo forume.
Kad neko uhvati vremena pregledaće tvoj forum,do tada pričekaj Smile

12Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Sat Mar 27, 2010 3:32 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
ok.....sorry samo sam nestrpljiv

13Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Sat Mar 27, 2010 5:28 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Odmah ću da ti kažem da čari i Harry potter ne idu zajedno, jednostavno se ne mešaju.

14Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Sat Mar 27, 2010 10:35 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
ja volim da MIXAM stvari

15Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Sun Mar 28, 2010 12:19 am

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Pa mixaj, ali pogledaj, da li u Čarima postoje štapići za čarobnjake, a u Hari Poteru čarobnjačka magija bez štapića. Za to vreme postojanja foruma slabo si okupio postove i članove.

16Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Mon Mar 29, 2010 11:09 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
~Pregled za forum Čarobnjaštvo~

PRVI UTISAK:

~ Proleće je,ubacite u izgled neke malo veselije boje.Izgled mi se ne dopada.Slike su jako lošeg kvaliteta ili su i jako loše odrađene.
~ Savet: Trebalo bi uvesti svetlije ali i ne prejake boje.Slike uraditi sa kvalitetnijim i lepšim slikama.Radite malo originalnije i birajte neki proferionalniji font.
~ Ocena: 5/10

IZGLED:

~ Kao što već rekoh,ne dopada mi se izgled u potpunosti.Slike su loše,boje jako tamne.Navigacije jesu lepe,ali smo ih videli milion puta na drugim forumima.Mora nešto originalnije i novije.Ikonice su dobre,tu i tamo.WIO je ok,može mnogo bolje.
~ Index je jako dugačak.Mora da se skrati.Podforumi kao što su ŽURKE i !!!REZULTATI!!! su nepotrebni.Podforum za žurke otvara se samo kada traje žurka.Za rezultate je potrebno odtoviri samo jednu temu.Svaki rezultat bi se upisivao u tu temu.
~ Poruka na oglasnoj tabli je previše dugačka.Bilo bi lepo da se to skrati.Dovoljne su 3-4 dobre rečenice o forumu,ne čitav sastav.
~ Latinica je sasvim dobra.Koristi se na čitavom forumu.
~ Savet: Promeniti kompledan izgled i boje.Izabrati lepe i originalnije slike.Profesionalnije font.
Skratiti index,spojiti sve što se može spojiti ili izbrisati nepotrebne i ne aktivne podforume.
~ Skratiti malo poruku na oglasnoj tabli.Dobrodošlica malo kraća,smanjte je za 2-3 rečenice.Ukloniti linkove: Ideje, žalbe, pohvale i pitanja,Html strana,Home html strana,Prijatelji foruma smestiti u NAVIGACIJU...
~ Ocena: 5/20

STIL:

~ Ponavljam da mi se ne dopada.Mora biti originalnije,lepše,kvalitetnije...
~ Ima mnogo velikih smajlija,tj. gifova.Smajli nije isto što i GIF.
~ Savet: Promeniti izgled u potpunosti po već navedenim savetima.Ukloniti gifove iz smajlija.Ubaciti neke mali i jednostavnije smajlije,poput ovih na FoF-u.
~ Ocena: 5/20

UREDNIŠTVO:

~ Skratiti broj podforuma po navedenim savetima.Ukloniti ili spojiti podforume koji su slični...
~ Savet: Kao što rekoh,morate ukloniti suvišne podforume i spojiti slične...
~ Ocena: 5/15

AKTIVNOST:

~ Aktivnost je loša.Može mnogo molje,ipak forum postoji već 3 meseca...
~ Savet: Pošaljite mail članovima koji nisu aktivni da bi se oni vratili na forum.Reklamirajte malo više i odrižavajte neka takmičenja da bi se više pisalo na forumu.
~ Ocena: 5/35

UKUPNA OCENA: 25/100

Ukoliko poradite na farumu i iskoristite datr savete,biće veća ocena.
___
Ukoliko želite podeliti owaj pregled sa članovima vašeg foruma:
Code:

[color=blue][i][b]~Pregled za forum Čarobnjaštvo~[/b][/i][/color]

[color=blue][b]PRVI UTISAK:[/b][/color]

~ Proleće je,ubacite u izgled neke malo veselije boje.Izgled mi se ne dopada.Slike su jako lošeg kvaliteta ili su i jako loše odrađene.
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Trebalo bi uvesti svetlije ali i ne prejake boje.Slike uraditi sa kvalitetnijim i lepšim slikama.Radite malo originalnije i birajte neki proferionalniji font.
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 5/10

[color=blue][b]IZGLED:[/b][/color]

~ Kao što već rekoh,ne dopada mi se izgled u potpunosti.Slike su loše,boje jako tamne.Navigacije jesu lepe,ali smo ih videli milion puta na drugim forumima.Mora nešto originalnije i novije.Ikonice su dobre,tu i tamo.WIO je ok,može mnogo bolje.
~ Index je jako dugačak.Mora da se skrati.Podforumi kao što su ŽURKE i !!!REZULTATI!!! su nepotrebni.Podforum za žurke otvara se samo kada traje žurka.Za rezultate je potrebno odtoviri samo jednu temu.Svaki rezultat bi se upisivao u tu temu.
~ Poruka na oglasnoj tabli je previše dugačka.Bilo bi lepo da se to skrati.Dovoljne su 3-4 dobre rečenice o forumu,ne čitav sastav.
~ Latinica je sasvim dobra.Koristi se na čitavom forumu.
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Promeniti kompledan izgled i boje.Izabrati lepe i originalnije slike.Profesionalnije font.
Skratiti index,spojiti sve što se može spojiti ili izbrisati nepotrebne i ne aktivne podforume.
~ Skratiti malo poruku na oglasnoj tabli.Dobrodošlica malo kraća,smanjte je za 2-3 rečenice.Ukloniti linkove: Ideje, žalbe, pohvale i pitanja,Html strana,Home html strana,Prijatelji foruma smestiti u NAVIGACIJU...
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 5/20

[color=blue][b]STIL:[/b][/color]

~ Ponavljam da mi se ne dopada.Mora biti originalnije,lepše,kvalitetnije...
~ Ima mnogo velikih smajlija,tj. gifova.Smajli nije isto što i GIF.
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Promeniti izgled u potpunosti po već navedenim savetima.Ukloniti gifove iz smajlija.Ubaciti neke mali i jednostavnije smajlije,poput ovih na FoF-u.
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 5/20

[color=blue][b]UREDNIŠTVO:[/b][/color]

~ Skratiti broj podforuma po navedenim savetima.Ukloniti ili spojiti podforume koji su slični...
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Kao što rekoh,morate ukloniti suvišne podforume i spojiti slične...
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color]  5/15

[color=blue][b]AKTIVNOST:[/b][/color]

~ Aktivnost je loša.Može mnogo molje,ipak forum postoji već 3 meseca...
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Pošaljite mail članovima koji nisu aktivni da bi se oni vratili na forum.Reklamirajte malo više i odrižavajte neka takmičenja da bi se više pisalo na forumu.
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 5/35

[color=blue][b]UKUPNA OCENA:[/b][/color] [size=18]25/100[/size]

Ukoliko poradite na farumu i iskoristite datr savete,biće veća ocena.

By: Micy - FoF pisac

17Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 31, 2010 5:28 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
hah.....slabo..........

ewo malo sam promenio i skratio sve što se može skratiti..........mozete samo pogledati pa reći kako je .....da ne biste opet pisali pregled

18Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 31, 2010 11:18 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Mogu reći da je mnogo bolje...Ne dopada mi se WIO...Ikonije promenite,takođe i logo...I skloni owaj opis podforuma...Izglega mnogo debelo owako xD

Može lock?

19Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 31, 2010 11:32 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
može li samo da sačekamo još jedan pregled pa onda lock???
ok???

20Pregled foruma Čarobnjaštvo Empty Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo Wed Mar 31, 2010 11:39 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Žao mi je.Mislim da si dobio dowoljno pregleda.Šta će ti još jedan?Tada se promeni još stawi na forumu,koje sam nawela gore,traži pregled ponowo.

Zawršeni pregledi.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com