Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Pregled foruma Čarobnjaštvo on Sat Apr 10, 2010 3:39 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
Ime foruma: Čarobnjaštvo
Link: http://www.carobnjastvo.com
Opis: Magija i stvari vezane za H.pottera i Charmed
Kolika
je starost foruma:
4 meseca

username: carobnjastvo
password: carobnjastvo

View user profile

2Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Sat Apr 10, 2010 6:43 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Dodato na listu čekanja..

View user profile

3Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Tue Apr 13, 2010 12:17 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Pregled za Čarobnjaštvo forum.

Prvi utisak: Look je ... OK, ali nemate pozadinu i sve je plavo, tako da mi se ne sviđa, generalno. Sviđa mi se ideja i po tom pitanju je na zanimljiv način urađen forum. Nisam oduševljena aktivnošću, mogli ste imati više i postova i članova, ali ako imate domen znači da je forum po pitanju aktivnosti, na OK nivou. Vidi se da ste se trudili oko foruma. 5/10

Dizajn: Kao sto rekoh, nemate pozadinu. To Vam je veliki minus. Logo je lepo urađen, moža maaaalo prazan, ali OK. Ikonice su standardne, slika za kategoriju ne valja. Treba biti zaobljena samo sa jedne strane (gornje). Navigacije su super. Footer je isuviše jednostavan. Ikonice za teme su prevelike, smanji ih. Buttonsi su lepi. Treba tu dosta toga srediti, pitaj nekog da ti pomogne. Smile 6/20

Organizacija: Moram reći jedno veliko hm. Indeks Vam je predugačak. Ne razumem se u 'Čarobnjaštvo', ali mislim da ste previše prošili indeks. Možda deluje maštovito, ali Online Serije, Magične serije & Filmovi, možda malo preterujete. Smile Moj predlog: suzite indeks. Nemate OFF deo foruma, dodajte makar Svaštaru. Ne sviđa mi se uopšte podforum vezan za Pravila. Bez preteranih uzvičnika, kojekakvih znakova itd. Uredite to. I poradite malo više na organizaciji. 5/20

Profesionalnost: Nije baš dobro. Kao što rekoh, ne dopada mi se pdf sa Pravilima, a to bi trebao biti najuredniji deo foruma. Nemojte dodavati uzvičnike, znakove itd. Ne piši velikim slovima (Caps Lockom). Sviđa mi se upotreba latinice. 8/15

Aktivnost: Neću ovde puno tupiti. Znam da je teško okupiti nove i aktivne članove ali prvo sredite ono što sam rekla pa ćete time privući članove. Po mom mišljenju broj postova i člnaova nije velik ali ako ste dobili domen znači da nije toliko loše. Poradite malo više na aktivnosti, uvek je bolje kada ste brojniji. Smile 20/35

48/100

Komentar: Bila sam malo strožija, ali ako popravite ono što sam rekla biće bolja ocena. Pozdrav Smile

4Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Tue Apr 13, 2010 1:37 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
""Moj predlog: suzite indeks. Nemate OFF deo foruma, dodajte makar
Svaštaru.""

Da si bolje pogledala, u magicland, imaju razni odeljci poput P3 gde se može dopisivati, igrati igre, reklamirati itd...

Pozadinu niko neće da mi napravi Sad

inače ok....

View user profile

5Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Tue Apr 13, 2010 1:55 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Može u završene?

View user profile

6Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Tue Apr 13, 2010 5:58 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
ne, još želim neki pregled......

View user profile

7Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Wed Apr 14, 2010 9:42 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Ako si nezadovoljan ocenom izvini, bila sam malo strozija, ali ne svidja mi se forum po pitanju izgleda Sad

8Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Wed Apr 14, 2010 1:46 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
nisam nezadovoljan .......samo prixvatam ocene.... Smile

View user profile

9Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Tue Apr 20, 2010 10:07 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
Hoće li još neko

View user profile

10Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Wed Apr 21, 2010 10:38 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Hoce, ali moras sacekati jer smo prebukirani!

View user profile

11Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Wed Apr 21, 2010 1:52 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
U redu

View user profile

12Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Wed Apr 21, 2010 5:41 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Pregled za Čarobnjaštvo Forum

Prvi utisak:Svakako prva stvar koju sam video jeste sajt..Nije nešto lepo dizajniran ali kodiranje je ok.Pozadina se uopšte ne uklapa uz header.Tema foruma mi nije nešto primamljiva,Hari Poter i Čari..O Čarima već ima jedan veliki forum(Charmed Serbia) kao i o Hari Poteru(Hari Poter Serbia).Ne idu mi zajedno još zato što je u čarima sasvim druga radnja i ne koriste štapiće no ajde dobro..Flash Site je možda malo lepše odrađen od početne ali opet nije zapanjujuće.Ne razumem štaće vam portal i dva sajta?!Zatim vam ne rade oni dugmići kod statistika.Onaj čet mislim da je nepotreban,mogli biste da napravite karticu dole za njega.Forum si preopteretio kodovima.Takođe mi se ne sviđa što ste uklonili one linkove od dole,preporučujem da ih vratite,da vam ne bi banovali forum.
Ocena:7/15

Izgled:Već sam rekao da mi se izgled sajta(ne Flash) ne dopada.Pozadina mi jednostavno ne ide uz header.A pozadina foruma takođe ne ide uz forum.Dizajn nije zapanjujuć.Kad već ne znate(nemojte shvatiti kao uvredu) napraviti punBB skin onda pređite na phpBB,mnogo je lakše i lookove je lakše prilagoditi itd.Banner foruma mi je onako lep ali opet nije savršeno.Sviđaju mi se one ikonice na baneru.Navigacije su veoma lepe mada mislim da bi bile lepše kada bi slova imala stroke(slab,npr 50%).Slika za kategorije mi je takođe ružna.Lepše je kada je samo jedan kraj slike zaobljen(gornji).Takođe vam ona slova "iskaču" sa te slike.Popravite to preko CSS-a.Flash site mi je najbolja stvar na forumu mada bilo bi bolje da je on Homepage pošto je lepši.
Ocena:10/20

Organizacija:Prvo index...Index je predugačak,imate jednu kategoriju za jedan forum,napravite 3-4 kategorije i razvrstajte forume po njima.BBiće mnogo preglednije.One slike u opisu foruma su negde veće negde manje,stavite ih na istu veličinu da bude preglednije.Pozadina oglasne table mi se opet ne sviđa,nikako da uskladite neke pozadine.Mada mislim da vam oglasna tabla i nije potrebna ionako imate previše linkova na njoj.Opisi foruma su možda mogli biti malo kraći,neke ljude mrzi da čitaju(kao mene).Uopšte ne mogu da prepoznam šta je off deo.Ne razumem šta će vam online gledanje filmova.Stavite da se vidi u koju je temu zadnje postovano da bi bilo preglednije.Pravila uopšte nisu lepo napisana.Produžite ih malo..
Ocena:10/20

Aktivnost:Imate 3000+ postova i 100+ članova.S obzirom da forum postoji 4 i po meseca broj postova je moga biti mnogo veći.Broj članova baš i ne odstupa od prosečnog broja članova za 4 i po meseca.Aktivirajte se,podstaknite članove da više pišu i time ih zainteresujte za forum.Preuredite forum otvarajte neka zanimljiva takmičenja i ako se članovima svide ta takmičenja svakako će dovoditi nove članove i time ćete udariti dve muve jednim udercem.Sve u svemu više reklame i biće dobro.
Ocena:12/20

Broj urednika:
Ja ovde ne razumem ko su admini a ko modivi i ko je šta.Naprosto ne volim forume na tematici nekih filmova pa tvorite grupe da se ne može videti šta je šta..Rekao bih da su Shamani admini maad to nije sigurno.A ako jesu admin AxE ima jako malo postova za jednog admina..Vidim da ni profesori(pretpostavljam da su kao helperi)nemaju velike cifre postova.To nije za pohvalu.Napravite grupe po kojima ćemo prepoznati šta je šta.
Ocena:5/10

Profesionalnost:O profesionalnosti tima ne mogu da sudim pošto nisam dovoljno na forumu ali ne bih rekao da su profesionalni.Admin Lena ima 2 posta što za mene nije profesionalno.Kada sam video ovu temu video sam da baš i niste profesionalni.Ne možete se ljutiti na članove što nisu aktivni,ljutite se na sebe što se ne trudite.Jedina stvar za koju bih ja rekao da je profesionalna jeste što ste koristili šđčćž u opisima i nazivima podforuma.
Ocena:8/15

Total:52/100

Komentar:Možda sam bio malo grub ali šta je tu je.Napisao sam sve što sam mogao i umeo.Nemoj se ljutiti što sam malo bio oštriji kod dela "Profesionalnost..Takođe popravi što sam rekao i ocena će sledeći put biti veća..

Pozz,CyBeR hi

Podelite pregled sa vašim članovima
Spoiler:
Code:
[center][size=18][color=yellow][b]Pregled za Čarobnjaštvo Forum[/b][/color][/size][/center]

[color=orange][i][b]Prvi utisak:[/b][/i][/color]Svakako prva stvar koju sam video jeste sajt..Nije nešto lepo dizajniran ali kodiranje je ok.Pozadina se uopšte ne uklapa uz header.Tema foruma mi nije nešto primamljiva,Hari Poter i Čari..O Čarima već ima jedan veliki forum(Charmed Serbia) kao i o Hari Poteru(Hari Poter Serbia).Ne idu mi zajedno još zato što je u čarima sasvim druga radnja i ne koriste štapiće no ajde dobro..Flash Site je možda malo lepše odrađen od početne ali opet nije zapanjujuće.Ne razumem štaće vam portal i dva sajta?!Zatim vam ne rade oni dugmići kod statistika.Onaj čet mislim da je nepotreban,mogli biste da napravite karticu dole za njega.Forum si preopteretio kodovima.Takođe mi se ne sviđa što ste uklonili one linkove od dole,preporučujem da ih vratite,da vam ne bi banovali forum.
[b][color=white][i]Ocena:7/15[/i][/color][/b]

[color=orange][i][b]Izgled:[/b][/i][/color]Već sam rekao da mi se izgled sajta(ne Flash) ne dopada.Pozadina mi jednostavno ne ide uz header.A pozadina foruma takođe ne ide uz forum.Dizajn nije zapanjujuć.Kad već ne znate(nemojte shvatiti kao uvredu) napraviti punBB skin onda pređite na phpBB,mnogo je lakše i lookove je lakše prilagoditi itd.Banner foruma mi je onako lep ali opet nije savršeno.Sviđaju mi se one ikonice na baneru.Navigacije su veoma lepe mada mislim da bi bile lepše kada bi slova imala stroke(slab,npr 50%).Slika za kategorije mi je takođe ružna.Lepše je kada je samo jedan kraj slike zaobljen(gornji).Takođe vam ona slova "iskaču" sa te slike.Popravite to preko CSS-a.Flash site mi je najbolja stvar na forumu mada bilo bi bolje da je on Homepage pošto je lepši.
[color=white][i][b]Ocena:10/20[/b][/i][/color]

[color=orange][i][b]Organizacija:[/b][/i][/color]Prvo index...Index je predugačak,imate jednu kategoriju za jedan forum,napravite 3-4 kategorije i razvrstajte forume po njima.BBiće mnogo preglednije.One slike u opisu foruma su negde veće negde manje,stavite ih na istu veličinu da bude preglednije.Pozadina oglasne table mi se opet ne sviđa,nikako da uskladite neke pozadine.Mada mislim da vam oglasna tabla i nije potrebna ionako imate previše linkova na njoj.Opisi foruma su možda mogli biti malo kraći,neke ljude mrzi da čitaju(kao mene).Uopšte ne mogu da prepoznam šta je off deo.Ne razumem šta će vam online gledanje filmova.Stavite da se vidi u koju je temu zadnje postovano da bi bilo preglednije.Pravila uopšte nisu lepo napisana.Produžite ih malo..
[color=white][i][b]Ocena:10/20[/b][/i][/color]

[color=orange][i][b]Aktivnost:[/b][/i][/color]Imate 3000+ postova i 100+ članova.S obzirom da forum postoji 4 i po meseca broj postova je moga biti mnogo veći.Broj članova baš i ne odstupa od prosečnog broja članova za 4 i po meseca.Aktivirajte se,podstaknite članove da više pišu i time ih zainteresujte za forum.Preuredite forum otvarajte neka zanimljiva takmičenja i ako se članovima svide ta takmičenja svakako će dovoditi nove članove i time ćete udariti dve muve jednim udercem.Sve u svemu više reklame i biće dobro.
[color=white][i][b]Ocena:12/20[/b][/i][/color]
[color=orange][i][b]
Broj urednika:[/b][/i][/color]Ja ovde ne razumem ko su admini a ko modivi i ko je šta.Naprosto ne volim forume na tematici nekih filmova pa tvorite grupe da se ne može videti šta je šta..Rekao bih da su Shamani admini maad to nije sigurno.A ako jesu admin AxE ima jako malo postova za jednog admina..Vidim da ni profesori(pretpostavljam da su kao helperi)nemaju velike cifre postova.To nije za pohvalu.Napravite grupe po kojima ćemo prepoznati šta je šta.
[color=white][i][b]Ocena:5/10[/b][/i][/color]

[color=orange][i][b]Profesionalnost:[/b][/i][/color]O profesionalnosti tima ne mogu da sudim pošto nisam dovoljno na forumu ali ne bih rekao da su profesionalni.Admin Lena ima 2 posta što za mene nije profesionalno.Kada sam video [url=http://www.carobnjastvo.com/pravila-i-obavjestenja-f28/vazno-neaktivnost-t455-10.htm][u]ovu[/u][/url] temu video sam da baš i niste profesionalni.Ne možete se ljutiti na članove što nisu aktivni,ljutite se na sebe što se ne trudite.Jedina stvar za koju bih ja rekao da je profesionalna jeste što ste koristili šđčćž u opisima i nazivima podforuma.
[color=white][i][b]Ocena:8/15[/b][/i][/color]

[color=white][b]Total:52/100[/b][/color]

[color=yellow][b]Komentar:[/b][/color]Možda sam bio malo grub ali šta je tu je.Napisao sam sve što sam mogao i umeo.Nemoj se ljutiti što sam malo bio oštriji kod dela "Profesionalnost..Takođe popravi što sam rekao i ocena će sledeći put biti veća..

Pozz,CyBeR :hi:

View user profile

13Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Wed Apr 21, 2010 8:50 pm

salkal32

salkal32

Salkal32-GOD
Salkal32-GOD
Oni dugmići u WIO ne rade ni na FOF-u, a za ostalo se slažem.....
Osim ono o onoj temi što ste lnkovali.......nju nisam napravio kako bih najavio brisanje foruma, već kako bi podstakao članove da se aktiviraju....inače, OK

View user profile

14Završeno Re: Pregled foruma Čarobnjaštvo on Thu Apr 22, 2010 2:09 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Ok.Nema na čemu Smile
=>Završeni pregledi

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]