Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Re: Emo Corner Sun Jun 21, 2009 4:16 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
stavljeno na listu cekanja!

2Završeno Re: Emo Corner Tue Jun 23, 2009 2:04 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum Emo Corner ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 192 registrovana korisnika i 35792 posta je odlicno. Clanova je dosta, naravno da moze jos vise, ali je aktivnost na visokom nivou! (Skor: 5/5)

Stil: Dopada mi se pozadina koju koristite, fino se uklopila uz forum. Boje su takodje ok, mozda eventualno ovu plavu jos malo da posvetlite, da bi bio veci kontrast. Baner bi trebao biti jos malo siri, a kraci, po mogucstvu, a nije lose odradjen. Ikonice su mi skroz cool! Super idejno, neobicne i originalne, a u skaldu sa temom foruma! Bravo. Mozda samo da ih malko smanjite, mada nisu prevelike. Buttons se ne uklapaju, gledajte da napravite neke koje ce se uklopiti u izgled foruma. (Skor: 4/5)

Ocena: 9/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je u redu, mada bi trebalo da se napise sa ispravnim slovima srpske latinice, gramaticki ispravno, da se malo vise istakne boldom ili bojom, i da se stavi na vidljivije mseto. Off topic (podforumi) nije previse rasprostranjen kao kod mnogih foruma, ali je dosta razvijen, mozete ga malo stopiti. (Skor: 7/10)

Duzina indeksa: Nije predugacak, ali moze biti jos bolje organizovan. Prvenstveno mislim na organizaciju offtopic podforuma koji ne moraju biti ovoliko rasprostranjeni. (Skor: 6/10)

Ocena: 13/20

Dizajn

Boje: Kao sto vec rekoh, boje su ok, ne drece. Eventualno preporucujem da posvetlite malo ovu plavu, da bi bilo veceg kontrasta, jer su i crna i plava tamne boje. (Skor: 8/10)

Slike: Baner je ok uradjen, samo bi mogao malo da se prosiri a skrati. Ikonicama sam odusevljena, to sam vec rekla. Who is online je neupadljiv, i ok, mozda samo da taj znak pitanja obojite u plavo. (Skor: 8/10)

Ocena: 16/20

Urednistvo:

Broj urednika: 2 moda, i 2 admina! Ok odnos...Mozete uposliti jos kojeg moda ukoliko vam zatreba, al ovo je ok. (Skor: 5/5)

Aktivnost urednika: Sasvim dobra, nemam zamerki! (Skor: 5/5)

Profesionalnost: Na srednjem nivou. Nije to neka tema koja je profesionalna. Ali ok je, dobro se drzite! (Skor: 3/5)

Ocena: 13/15

Aktivnosti:


Broj postova: 35798 je dosta postova, aktivnost je dobra, sve pohvale! (Skor: 11/15)

Broj clanova: 192 je ok!!! Sasvim fina cifra...Naravno tek je 5 meseci postojanost foruma, videcemo kako ce dalje ici. Tako da radite jos na reklami, saljite masovni mail. (Skor: 10/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Dosta! Kao i broj clanova i postova! (Skor: 4/5)

Ocena: 25/35

UKUPNO 76/100

Prilicno dobra ocena, da ne kazem odlicna, jer retko dajem ovoliko visoke ocene. Niste losi ni u jednom segmentu, ali naravno ima tu stosta da se popravi. Imate potencijala da budete jos bolji, nadam se da ce vam u tome pomoci nasi saveti. Srdacan pozdrav! Wink

3Završeno Re: Emo Corner Wed Jun 24, 2009 12:12 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Nema na cemu!

Zavrseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com