Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Anahi Rocks Serbia Empty Anahi Rocks Serbia Thu Aug 05, 2010 11:31 am

*KuCkA sAm Pa StA*

*KuCkA sAm Pa StA*

Senior
Senior
Ime foruma: Anahi Rocks Serbia
Link: www.AnahiRocksSerbia.com
Opis: Forum fan cluba Anahi Rocks Serbia
Kolika je starost foruma: Oko godinu dana, oko 11 meseci. Ovaj forum je nastao još pre dve godine, ali tek od pre 11 meseci ga koristimo kao Anahi Rocks Serbia
Nalog:
FOFNALOG
sifra: fof1fof2

2Anahi Rocks Serbia Empty Re: Anahi Rocks Serbia Thu Aug 05, 2010 11:36 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Lista čekanja.

3Anahi Rocks Serbia Empty Re: Anahi Rocks Serbia Tue Aug 10, 2010 1:41 pm

*KuCkA sAm Pa StA*

*KuCkA sAm Pa StA*

Senior
Senior
izvinite za spam, ali kada ce biti uradjen pregled Anahi Rocks Serbia 81549

4Anahi Rocks Serbia Empty Re: Anahi Rocks Serbia Tue Aug 10, 2010 2:11 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Pregled za Anahi Rocks Serbia forum

Prvi utisak:

Aktivnost: Ja ću gledati na forum da radi oko godinu dana Smile Aktivnost je veoma lepa, sviđa mi se, da ste počeli sa radom pre dve godine, verujem da bi sada imali mnogo veću aktivnost, ali nema veze, meni se sviđa, mada uvek može bolje i samo tako nastavite.
Bodovi: 5/5

Izgled: Sviđa mi se jako, boje su divne, jedino mi je logo malo prevelik možda, i trebali ste staviti ikonice da budu iste veličine i zanimljiva mi je ona animirana ikonica. U svakom slučaju, look je lep, nije ništa kičasto niti preterano, sasvim ok.
Bodovi: 4/5

TOTAL: 9/10


Dizajn:

Boje: Boje su predivne. Moje omiljene, mogu čak i reći, lepo su uklopljene, ništa ne štrči, lep letnji look, svaka pohvala dizajnerima.
Bodovi: 10/10

Slike: Sviđaju mi se slike, lepo su isečene, jedino mi se ne sviđa ona slika kako je uklopljena, ona kod welcome poruke, trebali ste je iseći da se ne vidi njena pozadina, al ok, nema veze.
Bodovi: 8/10

Skripte/bagovi: Mislim daih nema, nisam ništa primetila, jedino ovo dole kod futera, ali kontam da je tako skin napravljen.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 23/25


Organizacija i profesionalnost:

Dužina indeksa: Dužina indeksa je sasvim ok, možda imate malo previše kategorija, pa ste trebali nešto i spojiti , ali nema veze, nije ništa strašno. Sasvim ok i solidno.
Bodovi: 10/10

Pravila i broj članova Tima: Pravila su sasvim kratka i jasna, lepo su i napisana, korištena su latinična slova, što mi se jako sviđa. Imate 5 administratora, 4 moderatora i 2 dizajnera. Nije baš lepo raspoređeno, mislim da vam toliki broj administratora nije potreban. 2 su sasvim dovoljna, evenutalno 3. broj moderatora je sasvim ok kao i dizajnera. Dizajneri su vam aktivni, kao i moderatori, a kod administratora dva admina imaju baš malo postova, al vidim da jedan admin je takođe i dizajner. Uglavnom, previše admina imate.
Bodovi: 5/10

Gramatika i pravopis: Gramatika je na zavidnom nivou, korisite latinična slova, pravopis je odličan, sve pohvale.
Bodovi: 10/10

TOTAL: 25/30


Aktivnost:

Broj članova: Broj članova je odličan. Svaka čast, neću tu nešto i preterano govoriti, već samo tako nastavite.
Bodovi: 15/15

Broj poruka i tema: Imate preko 80.000 postova, što je sasvim solidno, uvek može bolje, broj tema ne mogu da vidim, al verujem da imate velik broj tema. Aktivnost još više povećajte, jer imate velike šanse da uspete, na dobrom ste putu.
Bodovi: 12/15

Spam: Nema.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 32/35


UKUPNO BODOVA: 89/100


Nadam se da ste zadovoljni.

Pozz od Maje.

5Anahi Rocks Serbia Empty Re: Anahi Rocks Serbia Tue Aug 10, 2010 7:54 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Jesi li zadovoljna?

6Anahi Rocks Serbia Empty Re: Anahi Rocks Serbia Wed Aug 11, 2010 12:07 am

*KuCkA sAm Pa StA*

*KuCkA sAm Pa StA*

Senior
Senior
Da Smile

7Anahi Rocks Serbia Empty Re: Anahi Rocks Serbia Wed Aug 11, 2010 8:53 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Drago mi je, Zavrseni pregledi.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com