Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Danna Garcia fan forum Empty Danna Garcia fan forum Fri Aug 06, 2010 9:34 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Forumski moljac
Forumski moljac
Ime foruma: Danna Garcia fan forum
Link: www.danna-garcia.com
Opis: -domen.com,preko 42000 postova,preko 330 članova,9 000 aktivnosnih tačkica
Kolika je starost foruma: 23. Avgusta godina dana
Nalog:
Profil:Fof-pregled
sifra(password)fofpregled

2Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Fri Aug 06, 2010 9:36 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Lista čekanja.

3Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Tue Aug 10, 2010 10:35 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
ja ću uraditi sutra ujutru Smile

4Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Aug 12, 2010 3:55 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Hoces li uraditi ili da uradim ja ? Smile

5Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Fri Aug 13, 2010 3:06 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Ja cu odraditi danas pregld!

6Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Sun Aug 15, 2010 11:30 am

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Pregled za Danna Garcia Fan Forum


Prvi utisak:
Ne želim da budem bezobrazna, ali neprijatno ste me iznenadili. Ja sam već nekoliko puta radila pregled za ovaj forum i nikada niste imali ovako loš look. Šta vam se desilo_ Ali o tome ću kasnije. Brojem članova i postova sam mogu reći zadovoljna ali može to mnogo bolje. Stvarno sam razočarana.

Ocena: 3/15

Izgled:
Kao što sam rekla razočarana sam. Boje se ne uklapaju, previše dreči. Logo je loše uradjen, a još lošije uklopljen. Ne znam šta ste hteli da postignete, ali niste uspeli. Iskoristite neki od phpBB već napravljenih sa hitskina i naručite na FoF da vam naprave logo i ostalo ako već niste uspeli da pronadjete kvalitetnog dizajnera. Ili jednostavno pitajte nekog za koga znate da lepo radi da vam napravui look. Ikonce su obične, ali se ne uklapaju uz look i takodje ikonica lock je drugačija od ostalih. Takodje, ikona za kategorije vam se pomiče. Ne znam kako ste to uspeli, stvarno ne znam. Ovde cu vam morati dati malu ocenu.

Ocena: 2/20

Organizacija:
Index je lepo sredjen. Imate sve što vam je potrebno, ali mislim da vam kategorija samo za goste nije potrebna pošto gosti obično ne pišu. Index nije ni predugačak, ni prekratak. Off je u granicama nomale. Sve u svemu lepo organizovano. Videla sam da imate portal i on je baš lep. Lepo ste ga sredili. Ima sve što je potrebno i to ste još dopunili slikama.

Ocena: 15/20

Aktivnost:
Ja ne mogu da kažem koliko ste aktivni pošto niste uključili opciju koliko je članova posetilo forum za 99 sati. Savetujem vam da to omogućite. Po mojoj proceni dnevno na forum dodje oko 10 - 15 članova i svi zajeno ispostuju 500 postova. To je po meni malo za forum ove starsti. Organizujte neka takmičenja, delite neke nagrade. Zainteresujte malo članove i videćete da će biti bolje.

Ocena: 14/20

Broj urednika:
Imate 2 admina. To je odlicno. Oba su aktivna tj. imaju odličan broj postova i to je za pohvalu. Imate 2 moderatora. Ja ne znam koji sta obavlja, ali to je odlican broj za ovaj stepen razvijenosti foruma. Oba moda imaju preko 2000 postova. Ovim sam veoma zadovlja. Taodje, videl asm da imate dva dizajnera i to je odličan broj. Samo tako nastavite.

Ocena: 10/10

Profesionalnost:
Admini pisu latinicu šdccž i to je za svaku pohvalu. Moderatori isto to poštuju. Pravila su lepo napisana kao i citav forum. Sve izgleda profesionalno napisano i zadovoljna sam.

Ocena: 15/15

Total:
59/100


Komentar:
Ocena je prosečna. Sve što predje 50 smatra se odličnim, mada ja kada sam počela sa pregledom mislla sam da će ocena biti veća. Popravite to sto sam rekla i sve će biti super.Nadam se da ste zadovoljni pregledom.
Pozdrav od Tamare!

Da li si zadovoljna pregledom?

7Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Sun Aug 15, 2010 12:43 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Forumski moljac
Forumski moljac
Da,naravno..hvala ti.

A za look,ovaj je samo probni,prije žurke.

Uff,dobro si rekla pravo je odvratan -.-'

8Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Sun Aug 15, 2010 12:55 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Zavrseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com