Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Catacomb TEAM Empty Catacomb TEAM Tue Sep 28, 2010 4:58 pm

Gazija

Gazija

Senior
Senior
Ime foruma: Catacomb Team
Link:http://ctb-gaming.darkbb.com/
Opis: Forum klana Catacomb Team / Counter Strike
Kolika je starost foruma: 2 mjeseca odkad sam ga ja preuzeo
Nalog: FoF Pregled password:fof123

2Catacomb TEAM Empty Re: Catacomb TEAM Tue Sep 28, 2010 5:47 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Lista cekanja

3Catacomb TEAM Empty Re: Catacomb TEAM Wed Sep 29, 2010 9:09 pm

Maikhee

Maikhee

Forum Maker
Forum Maker
Pregled za Catacomb Team forum
http://ctb-gaming.darkbb.com/

Prvi utisak:
Za forum sa ovakvom tematikom, koji ima pola godine 309 članova na njemu nije uopšte malo. Mada ne znam da li su neki članovi neaktivni ili jednostavno veoma malo šalju poruke na forum ali forum sa ovolikim brojem članova ima 1792 poruka što je na prvi pogled veoma mali broj. Što se tiče izgleda foruma mogu da kažem da dizajn nije loš ali treba još da se radi na njemu.
11/15

Dizajn:
Dizajn je po meni veoma amaterski (neprofesionalno) urađen. Sviđa mi se pozadina i logo ste nekako uklopili ali forum mi deluje nekako prazan. Plava, crna i braon boja se mogu savršeno uskladiti u odličan look foruma. Baneri na dnu foruma su preveliki. Preporučio bi da vam svi baner budu veličine 100x40. Ne znam šta će vam onaj chat nalik onom na Facebooku. Ne slaže se sa bojama na forumu.
12/20

Organizacija:
Dužina indeksa je taman takva kakva bi trebala da bude. Članovi tima su super raspoređeni. Jedino mi se baš ne sviđa što ima dva administratora i samo jedan moderator. Postavite još bar jednog a ako želite možete i dva moderatora. Kategorije, forumi i podforumi su odlično sređeni. Nemam zamerki.
18/20

Profesionalnost:
Kao što sam napomenuo gore look vam nimalo nije profesionalan. Ostatak izgleda foruma može da prođe. Što se tiče pravilnika foruma, pravila nisu loše napisana iako bi trebala da budu malo detaljnija (specifičnija). Gramatika na forumu je katastrofa. Nisam naišao na nijednu rečenicu koja nema neku gramatičku grešku (osim pravila foruma). Članovi koriste ch, sh, w itd. To treba popraviti.
11/15

Aktivnost:
Od 309 članova samo nekoliko članova je stvarno aktivno. Većina njih nije napisala ni svoj prvi post. Što se tiče aktivnosti članova tima mogu da kažem da je ona stvarno za pohvalu. Spama nema po celom forumu mada na nekim mestima ima ga puno.
11/30

Konačna ocena: 63/100
Komentar:
Na ovom forumu treba puno raditi. Za početak treba početi sa sređivanjem izgleda. Zatim treba početi dovoditi nove članove, reklamirati forum itd. Takođe normalno treba uvesti neko pravilo što se tiče gramatike na forumu.


Pregledao Maikhee

__________________________________________________

Podeli pregled sa ostalim clanovima foruma:

Code:
[center][u][color=#82ad00][b][size=18]Pregled za [color=black]Catacomb Team[/color] forum[/size][/b][/color][/u]
[b]http://ctb-gaming.darkbb.com/ [/b][/center]

[u][color=#82ad00][b]Prvi utisak: [/b][/u][/color][justify]Za forum sa ovakvom tematikom, koji ima pola godine 309 članova na njemu nije uopšte malo. Mada ne znam da li su neki članovi neaktivni ili jednostavno veoma malo šalju poruke na forum ali forum sa ovolikim brojem članova ima 1792 poruka što je na prvi pogled veoma mali broj. Što se tiče izgleda foruma mogu da kažem da dizajn nije loš ali treba još da se radi na njemu.[/justify][b]11/15[/b]

[u][color=#82ad00][b]Dizajn:[/b][/u][/color][justify]Dizajn je po meni veoma amaterski (neprofesionalno) urađen. Sviđa mi se pozadina i logo ste nekako uklopili ali forum mi deluje nekako prazan. Plava, crna i braon boja se mogu savršeno uskladiti u odličan look foruma. Baneri na dnu foruma su preveliki. Preporučio bi da vam svi baner budu veličine 100x40. Ne znam šta će vam onaj chat nalik onom na Facebooku. Ne slaže se sa bojama na forumu.[/justify][b]12/20[/b]

[u][color=#82ad00][b]Organizacija:[/b][/u][/color][justify]Dužina indeksa je taman takva kakva bi trebala da bude. Članovi tima su super raspoređeni. Jedino mi se baš ne sviđa što ima dva administratora i samo jedan moderator. Postavite još bar jednog a ako želite možete i dva moderatora. Kategorije, forumi i podforumi su odlično sređeni. Nemam zamerki.[/justify][b]18/20[/b]

[u][color=#82ad00][b]Profesionalnost:[/b][/u][/color][justify]Kao što sam napomenuo gore look vam nimalo nije profesionalan. Ostatak izgleda foruma može da prođe. Što se tiče pravilnika foruma, pravila nisu loše napisana iako bi trebala da budu malo detaljnija (specifičnija). Gramatika na forumu je katastrofa. Nisam naišao na nijednu rečenicu koja nema neku gramatičku grešku (osim pravila foruma). Članovi koriste ch, sh, w itd. To treba popraviti.[/justify][b]11/15[/b]

[u][color=#82ad00][b]Aktivnost:[/b][/u][/color][justify]Od 309 članova samo nekoliko članova je stvarno aktivno. Većina njih nije napisala ni svoj prvi post. Što se tiče aktivnosti članova tima mogu da kažem da je ona stvarno za pohvalu. Spama nema po celom forumu mada na nekim mestima ima ga puno.[/justify][b]11/30[/b]

[u][color=#82ad00][b][size=18]Konačna ocena:[/size][/color][/u] [size=18]63/100[/b][/size]
[b]Komentar:[/b] [justify][i]Na ovom forumu treba puno raditi. Za početak treba početi sa sređivanjem izgleda. Zatim treba početi dovoditi nove članove, reklamirati forum itd. Takođe normalno treba uvesti neko pravilo što se tiče gramatike na forumu.[/i][/justify]


[right][size=9][b]Pregledao [u]Maikhee[/u][/b][/size][/right]

4Catacomb TEAM Empty Re: Catacomb TEAM Wed Sep 29, 2010 9:21 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Da li može lock?

5Catacomb TEAM Empty Re: Catacomb TEAM Fri Oct 01, 2010 11:54 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Pošto nema odgovora, tema ide Lock.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com