Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Photoshop - TN Sat Oct 02, 2010 10:44 am

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Ime foruma: Photoshop-TN
Link: www.photoshop-tn.com
Opis: Forum uci clanove pomenutom programu .
Kolika je starost foruma: Oko dve i po godine
Nalog: Ime : Pregled
Pass : fof123

2Završeno Re: Photoshop - TN Sat Oct 02, 2010 10:48 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Lista čekanja.

3Završeno Re: Photoshop - TN Sat Oct 02, 2010 3:42 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Pregled za Photoshop - TN forum


Photoshop - TN Prviutisak

Aktivnost: Šta reći. Jedan od retkih foruma koji je održao svoju aktivnost duže vreme. Možda je aktivnost u nekim trenucima opadala, ali forumu nije pao kvalitet. Moram reći da aktivnost nije samo broj. Aktivnost je atmosfera. Bez obzira što ste mogli sakupiti bar duplo više poruka, broj članova je izvandredan, a sama činjenica da se forum održao 2,5god. obećava da je forum kvalietetan. 4/5

Dizajn: Dizajn je predivan, dopao mi se izbor boja, jer i inače preferiram plavu i zelenu. Hvalim te bože, header nije 999999999999px u visinu i 777777777777 u širinu, pristojne je veličine i jednostavan. Navigacije su prelepe, i sve pohvale u izboru boja i dimenzija. 5/5

UKUPNO: 9/10

Photoshop - TN Dizajn

Boje: Kao što sam već gore napomenula, boje su veoma lepo uklopljene. Sviđa mi se kombinacija zelene i plave, čak mi je ova nijansa plave jedna od omiljenih. Jednostavno, nemam nijednu zamerku na izbor boja, ovaj deo ste odlično uradili. 10/10

Slike: Header je predivan i odličnih je dimenzija. Toliko je jednostavan a opet toliko lepo uklopljen. Navigacije su predivne, hover je fantastičan, stvarno sam oduševljena. Search bar je ok, samo što je reč "Search" odmaknuta nagore. Ikonice su slatke, kao i slike za kategorije i tabele. Buttonsi su savšeni, divim im se. Ljubomorna sam, grrrr. Footer je takođe odlično urađen te nemam zamerki, ni na kvalitet ni na dimenzije, sve je urađeno po... mojoj meri. 10/10

Bagovi: Nemam problema sa bežanjem bodyja 1px ulevo/udesno, (hvalim te Bože), ali je zato Search bar tj. tekst "Serach" pomeren na gore. znam kako to da rešite, ali da ne bih pisala to u pregledu, Nacika zatraži pomoć u delu za Kodove. (: 4/5

UPUPNO: 24/25

Photoshop - TN Organizacija

Dužina indeksa: Ja bih prve dve kategorije spojila u jendo, tako da u tu kategoriju dodate podforume: Forum, Članovi, Gosti, jer mi to deluje nekako urednije. Ovo mi je nekako... nabudženo, što bi se reklo na FENSI jeziku. Photoshop - TN 81549 Šalu na stranu, po meni je tako malo urednije. Podforum "Vaši radovi" je dosta opširan i pošto ima dosta poruka u svakom od podforuma u toj kategoriji ja tu ne bih ništa dirala. Kategorija vezana za PS - generalno je dobro sređena mada bih ja možda promenila redosled pdf-ova tu, recimo podforum Pomoć bih stavila na početak, a Tutorijale posle njega, sad da ne komplikujem previše. Dodajte opise podforumima jer će ceo izgled indeksa izgledati lepše i krajnje profesionalnije, verujte mi! (: OFF deo je odlično sređen i tu nemam zamerki. Dobro, lagim, možda biste Reklame mogli staviti posle Pričaonice tj. OFF-a. 6/10

Pravila i broj članova Tima: Pravila su dosta kratka i neopširna i mislim da ste se u toj oblasti mogli malo više potruditi. Pre svega, dužina je ... dosta kratka a i pravila su neopširna, jer mislim da bi bilo dosta dobro kad bi se navelo još pravila. Uzmite za primer FOF pravila, u njima ima dosta toga čega bi se trebali pridržavati i članovi drugih foruma, pa i vašeg. E sad, vezano za Tim. Nije mi jasno kako je moguće da glavni Administrator ovoliko aktivnog foruma ima samo 31 post, izuzev toga broj članova tima je odličan i tu nemam zamerki. 6/10

Korišćenje latinice - gramatika: Ispoštovali ste latinicu na indeksu ali ne i u pravilima, takođe mislim da bi bilo dosta čitkije kada bi se nakon reči, kada treba da se stavi zarez (,) on stavljao bez razmaka, tj: reč, reč, a ne reč , reč. Znam da sma komplikovna, ali tako je, heh. 7/10

UKUPNO: 19/30

Photoshop - TN Aktivnost

Broj članova: Broj članova je odličan, sve pohvale. Baš mi je drago kad vidim forum sa oboliko članova. Divno. <3 14/15

Broj postova i tema: Smatram da bi forum trebalo da ima dosta više poruka sa obzirom da je PS jedna dosta obuhvatna tema o kojoj ima dosta toga da se diskutuje i piše, postova bi trebalo biti više mada ni ovaj broj nije loš. Samo nastavite ovako, ako ne i bolje! Photoshop - TN 81549 9/15

Spam:Nije primećen. 5/5

UKUPNO: 28/35

80/100

------------------------------------
Ništa od 99 :PP hah Photoshop - TN 81549
Zadovoljna? Smile

4Završeno Re: Photoshop - TN Sat Oct 02, 2010 3:54 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Imam skoro isto ko onaj twilight forum , nije fer ... Salim se :PP

Ti koristis explorer ? Jer je meni search tekst , dobro uklopljen , tacno po sredini slike za njega .
Inace , hvala , zadovoljna sam pregledom , ali sam ipak ocekivala 100/100 . Ocekujem da to regulises danas .:Tamara:

5Završeno Re: Photoshop - TN Sat Oct 02, 2010 4:14 pm

**Taca**

**Taca**

Vampire heart
Vampire heart
Znaci moze u zavrsene?

6Završeno Re: Photoshop - TN Sat Oct 02, 2010 5:35 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
moze Smile

7Završeno Re: Photoshop - TN Sat Oct 02, 2010 5:37 pm

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Završeni pregledi Photoshop - TN 790186

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Forum free | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com