Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Avril Lavigne Balkan Fri Oct 22, 2010 8:25 pm

Cam

Cam

Devojčica Sa Šibicama
Devojčica Sa Šibicama
Ime foruma: Avril Lavigne Balkan
Link: http://avrillavigne-balkan.forumotion.net/forum.htm
Opis: Forum o Avril.:P
Kolika je starost foruma: Oko 3 meseca.
Nalog:
nick:FOF pregled
pass:fofpregled

2Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Fri Oct 22, 2010 8:50 pm

Isidora

Isidora

Veteran
Veteran
Ja cu, ali od nedelje. Morate malo da sacekate.

3Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Fri Oct 22, 2010 10:26 pm

Isidora

Isidora

Veteran
Veteran
Pregled za AVRIL LAVIGNE BALKAN forum
http://avrillavigne-balkan.forumotion.net

Prvi utisak:Dosta lepe boje. Odlicno je sve uklopljeno. Svaka cast. Ocekujem da Vam forum uspe.

Aktivnost:Vidim da u 99 sati ima dosta posetioca foruma i drago mi je zbog toga jer znaci da VAm forum napreduje.
Bodovi: 5/5

Izgled:Boje su odlicno uklopljene i nisu strecece. Odlicno su uklopljene ikonice i logo foruma. Svaka cast.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 10/10


Dizajn:Dizajn odlicno sredjen. Sve je odlicno uklopljeno i sve se slaze. Nemam reci na dizajner.

Boje:Sve je odlicno uklopljeno. Nema strececih boja i sve se slaze jedno sa drugim. Svaka cast.
Bodovi: 10/10

Slike:Vidim da u galerijama ima dosta slika sto znaci da ste vredni. Svaka cast.
Bodovi: 10/10

Skripte/bagovi:Odlicno su odradjene skripde i bagovi. Nemam reci.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 25/25


Organizacija i profesionalnost:Vidim da ste jako organizovani i svako zna svoj posao. Nastavite tako i fprum opstaje.

Dužina indeksa:Sasvim normalna. Nema suvisnih stavki. Neka tako i ostane. Ne dodajte nista niti oduzimajte.
Bodovi: 10/10

Pravila i broj članova Tima:Pravila sasvm realna i ne treba nista da menjate. Neka tako i ostane. Sto se tima tice: 2 admina i 2 moda sasvim dovoljno. Ne treba vam nista vise. Mozete da postignete sve ako to zaista zelite.
Bodovi: 10/10

Gramatika i pravopis:KOliko sam uspela da vidim sve je pravopisno i gramaticko tacno. Nastavite tako.
Bodovi: 10/10

TOTAL: 30/30


Aktivnost:Primetila sam da je broj aktivnih clanova dovoljan (99 sati). Nastavite da dovodite clanovi i forum ce vam uspeti.

Broj članova:240 clanova za oko 3 meseca - nemam reci. Svaka vam cast.
Bodovi: 15/15

Broj poruka i tema:15673 postova i tema zajedno - odlicno obavljen posao. Samo tako nastavite.
Bodovi: 15/15

Spam: Primetila sam da nema spoama. Nastavite da ga sprecavate jer to utice na bolji izgled foruma.
Bodovi: 5/5

TOTAL: 35/35


UKUPNO BODOVA: 100/100

Zadovoljni pregledom?

4Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Fri Oct 22, 2010 10:42 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Zabranjeno je pisanje dva posta zaredom, koristi opciju EDIT.

5Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Fri Oct 22, 2010 10:55 pm

Cam

Cam

Devojčica Sa Šibicama
Devojčica Sa Šibicama
Hvala ti mada mislim da je malo nerealno.xDDD Moze jos neko?^^

6Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Fri Oct 22, 2010 11:06 pm

Katarina Cullen

Katarina Cullen

Little Artist
Little Artist
Pregled za Avril Lavigne Balkan

Prvi utisak: Sećam se ovoga foruma kada je još bio u razvitku i mogu da kažem da ste za ta tri meseca stvarno dosta napredovali. Dizajn je predivan. Boje su prijatne i opuštajuće.. Nekako pružaju osećaj topline. Slike su takođe fantastične i stvarno su lepo urađene. Aktivnost je takođe odlična. Za 3 meseca broj od 240 članova i približno 16000 postova je za svaku pohvalu, iako je broj postova mogao biti za nijansu veći. Takođe vidim da je dosta članova aktivno i redovno na forumu. Uvek se nešto događa, forum je jednostavno živ.
14/15

Dizajn: Dizajn mi se stvarno mnogo dopada. Nežna plava i siva su se super uklopile. Forum ne deluje preterano sumorno već više opuštajuće. Jeste da je u pitanju onaj današnji stil, ali ako se to vama dopada ne treba da odustajete od toga. Logo i ostale sličice na forumu su odlično napravljene i što se toga tiče, stvarno nemam nikakvih zamerki. Ipak imate dva malena buga na logou i footeru. Takođe mislim da bi trebali da sklonite underline sa linkova, jer će tako mnogo lepše izgledati. Ispravite to i look će biti savršen.
18/20

Organizacija: Što se organizacije tiče, prilično sam zadovoljna. U kategoriji Avril ste bili kreativni i dodali ste neke svoje podforume i delove. Niste radili po nekom kalupu i to mi se dopada. Ipak, kada je već tako, mislim da ste onda trebali opise pod foruma da napišete malo detaljnije, jer nekim novim članovima će možda biti teško da se snađu na forumu. Takođe, mislim da bi trebali da sklonite moderatore iz opisa pod foruma. To jednostavno nema nikakav značaj.
17/20

Profesionalnost: Na forumu se poštuje naša gramatika i pravopis i to je za svaku pohvalu. Pravila su sasvim lepo i uredno sređena. Nisu preterano rigorozna a i ni preterano blaga. Sve je lepo objašnjeno i to je veliki plus. Što se tiče forumskog tima ni tu nemam nekih velikih zamerki. Na ovaj broj članova dva admina i dva moderatora je odlično, međutim moram da primetim da je (po onome što se vidi iz liste članova konektovanih za zadnjih 99 sati) samo jedan moderator aktivan. Takođe ni pisce ni koderatore nisam uspela tu da pronađem. Moj savet je da, pošto već imate dosta redovnih članova na forumu otvorite neko takmičenje za urednike, pisce i slično.
12/15

Aktivnost: Kao što sam već više puta napomenula aktivnost foruma je odlična. Za tri meseca ste skupili stvarno veliki broj članova, iako je broj postova mogao biti za nijansu veći. Nađite neki način da ubedite članove da počnu malo više da postuju na forumu. Otvarajte razne akcije sa vrednim nagradama i slično.
25/30

Konačna ocena: 86/100
Komentar: Ova ocena je stvarno zaslužena. Kao što sam već rekla, sećam se vašeg početka. Stvarno ste dug prevalili od toga i uspeli ste da učinite vaš forum skoro savršenim. Vi ste još uvek na početku i vaš forum je relativno mlad. Još će se razvijati i širiti i ja vam želim svu sreću u tome. Takođe se nadam da će vam ovaj pregled makar malo pomoći. Smile

7Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Sat Oct 23, 2010 12:19 am

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Cam da li si zadovoljna pregledom?

8Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Sat Oct 23, 2010 1:40 pm

Cam

Cam

Devojčica Sa Šibicama
Devojčica Sa Šibicama
Jesam.Hvala puno.(:

9Završeno Re: Avril Lavigne Balkan Sat Oct 23, 2010 1:46 pm

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Završeni pregledi Avril Lavigne Balkan 790186

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com