Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Crazy Teeneger Sun Aug 02, 2009 5:36 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
Ime foruma:Crazy Teeneger
Link: www.loodache.forumotion.com
Opis:Forum za lude tinerdzere....
Kolika je starost foruma:oko 9 meseci...!

2Završeno Re: Crazy Teeneger Sun Aug 02, 2009 5:40 pm

Gost

avatar

Guest
Zamolila bih te da prvo napraviš tj. registruješ Nalog za Pregled, i daš nam UserName i Password kako bismo mogli da objektivno ocenimo ceo forum, a ne samo neke segmente! Unapred Hvala Wink Potrebno Osveženje Informacija, molila bih te da ove Informacije osvežiš u što kraćem roku Wink

P. S. Bold je rezervisan isključivo za Članove Staffa, ispravi svoj post i u buduće ne Bolduj CEO TEXT! Unapred Hvala Wink

3Završeno Re: Crazy Teeneger Sun Aug 02, 2009 7:34 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Ja sam vam napravio nalog:

Nick: FoF procena
Pass:fofprocena

4Završeno Re: Crazy Teeneger Sun Aug 02, 2009 8:44 pm

Gost

avatar

Guest
Stavljeno na Listu Čekanja

5Završeno Re: Crazy Teeneger Sun Aug 02, 2009 9:57 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
NENCHY wrote:Zamolila bih te da prvo napraviš tj. registruješ Nalog za Pregled, i daš nam UserName i Password kako bismo mogli da objektivno ocenimo ceo forum, a ne samo neke segmente! Unapred Hvala Wink Potrebno Osveženje Informacija, molila bih te da ove Informacije osvežiš u što kraćem roku Wink

P. S. Bold je rezervisan isključivo za Članove Staffa, ispravi svoj post i u buduće ne Bolduj CEO TEXT! Unapred Hvala Wink


Boldovala sam jer sam kopira onaj text sto je postawio Veljko...Izvinjavam se zbog toga!

Osvezenje kakvih informacija?

6Završeno Re: Crazy Teeneger Mon Aug 03, 2009 11:59 am

Gost

avatar

Guest
Dobro, ali si mogla da Bolduješ samo ovo Ime Foruma, Link...itd... A ne ceo text, a za osveženje: Pa da nam daš još Informacija, potreban je Nalog, ali pošto je Laxy napravio, stavila sam na Listu Čekanja! Bez daljeg postovanja Ovde dok Pregled ne bude gotov!

7Završeno Re: Crazy Teeneger Mon Aug 03, 2009 9:20 pm

Gost

avatar

Guest
~ Pregled za Forum Crazy Teenager ~

Prvi Utisak

Aktivnost: 272 Članova i 43336 Postova je ok Rezultat! AŁi za 9 Meseci je moglo i bolje! (Skor: 3/5)

Stil: Skin je previše drečav, a Ikone nisu odgovarajuće veličine! Stil nije baš profesionalan! (Skor: 3/5)

Ocena: 6/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je ok napisan, aŁi mogli ste bar Gramatički Ispravno da ga napišete, sa poštovanjem srpskih latiničnih slova! Grupe bi mogle malo bolje da se organizuju! (Skor: 7/10)

Duzina Indexa: Index je džabe predugačak, to se može mnogo bolje stopiti! Prve dve Kategorije i neki podforumi se mogu stopiti, poradite na dužini indexa jer daje utisak o ne profesionalnosti! (Skor: 5/10)

Ocena: 12/20

Dizajn

Boje: Ovo je Letnji Fazon, ali mogle su da budi mirnije nijanse! No, dobro! Da pređemo na ono što je najgore: Šarene Sličice u Podforumima, zaista, ništa se ne slaže, ako ne možete da uklopite boje sklonite ih! (Skor: 4/10)

Slike: Slike su ok urađene, ali potpuno pogrešnih Dimenzija, za Dimenzije Slika pogledajte: http://spongebobserbia.forumotion.com/forum.htm To je zaista Forum za Primer što se tiče Dizajna! (Skor: 4/10)

Ocena: 8/20

Urednistvo

Broj Urednika: 4 Admina i 4 Moda je Okay Team... Mogli biste izabrati još jednog Moda, ali nije neophodno! (Skor: 4/5)

Aktivnost Urednika: Što se aktivnosti tiče, nemam šta da zamerim, svi Admini i Modovi imaju preko 1000 postova što je za svaku pohvalu! Dva Admina imaju jedan 6000, a jedan 4000 što je odlično! (Skor: 5/5)

Profesionalnost: Srpska Latinica se uglavnom ne poštuje, čak ni Pravila i Kategorije i Podforumi nisu ispravno napisani! Font Comic takođe ne daje utisak o profesionalnosti, kao ni preveliki i ne organizovan Index, i ove sličice u podforumima su potpuno suvišne! Sredite to malo! Profesionalnost više privlači članove, sam primer je i ovaj Forum! (1/5)

Ocena: 10/15

Aktivnosti:

Broj Postova: 43339 je fin broj postova za 9 meseci! (Skor: 13/15)

Broj Članova: 272 je ok broj članova! AŁI za 9 meseci ste mogli mnogo više da sakupite! (Skor: 8/15)

Koliko se ustvari dnevno postuje Po mojoj proceni na forum dođe oko 10-15 članova dnevno i ispiše se 200-300 postova! AŁI to su samo Moje Statistike, to je ok, ali uvek može bolje! (Skor: 4/5)

Ocena: 25/35

UKUPNO: 61/100

Komentar: Nije loša Ocena uopšte... Potpuno suprotno od nekih foruma koje sam pregledala... Na primer danas Sunđer BoB Forum Srbija, njima je jača strana Dizajn a vama Aktivnosti, Aktivnosti Urednika, Broj Admina i Modova, ali oni imaju i veću Profesionalnost, Tamniji Skin... Potpuno suprotno! A opet su dobili višu Ocenu! Poradite na Dizajnu i Profesionalnosti i biće bolje! Dizajn vam nije jača strana, ali aktivnošću na FoF-u Kompletan Skin za Forum možete naručiti kod nas, kao i potražiti Pomoć za bolje uredjivanje vaših Foruma! Wink

8Završeno Re: Crazy Teeneger Mon Aug 03, 2009 9:33 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
za izgled foruma se ne slazem..!ne wolim tamnu boju..izvini ali to je to...letnji fazon..otworena boja...sledeci look ce biti plawa boja.....!! Hwala!

9Završeno Re: Crazy Teeneger Mon Aug 03, 2009 10:13 pm

Gost

avatar

Guest
Završeni Pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com