Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Crazy Teeneger on Sun Aug 02, 2009 5:36 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
Ime foruma:Crazy Teeneger
Link: www.loodache.forumotion.com
Opis:Forum za lude tinerdzere....
Kolika je starost foruma:oko 9 meseci...!

View user profile

2Završeno Re: Crazy Teeneger on Sun Aug 02, 2009 5:40 pm

NENCHY

NENCHY

{*Charmed Fan*}
{*Charmed Fan*}
Zamolila bih te da prvo napraviš tj. registruješ Nalog za Pregled, i daš nam UserName i Password kako bismo mogli da objektivno ocenimo ceo forum, a ne samo neke segmente! Unapred Hvala Wink Potrebno Osveženje Informacija, molila bih te da ove Informacije osvežiš u što kraćem roku Wink

P. S. Bold je rezervisan isključivo za Članove Staffa, ispravi svoj post i u buduće ne Bolduj CEO TEXT! Unapred Hvala Wink

View user profile

3Završeno Re: Crazy Teeneger on Sun Aug 02, 2009 7:34 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Ja sam vam napravio nalog:

Nick: FoF procena
Pass:fofprocena

View user profile

4Završeno Re: Crazy Teeneger on Sun Aug 02, 2009 8:44 pm

NENCHY

NENCHY

{*Charmed Fan*}
{*Charmed Fan*}
Stavljeno na Listu Čekanja

View user profile

5Završeno Re: Crazy Teeneger on Sun Aug 02, 2009 9:57 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
NENCHY wrote:Zamolila bih te da prvo napraviš tj. registruješ Nalog za Pregled, i daš nam UserName i Password kako bismo mogli da objektivno ocenimo ceo forum, a ne samo neke segmente! Unapred Hvala Wink Potrebno Osveženje Informacija, molila bih te da ove Informacije osvežiš u što kraćem roku Wink

P. S. Bold je rezervisan isključivo za Članove Staffa, ispravi svoj post i u buduće ne Bolduj CEO TEXT! Unapred Hvala Wink

Boldovala sam jer sam kopira onaj text sto je postawio Veljko...Izvinjavam se zbog toga!

Osvezenje kakvih informacija?

View user profile

6Završeno Re: Crazy Teeneger on Mon Aug 03, 2009 11:59 am

NENCHY

NENCHY

{*Charmed Fan*}
{*Charmed Fan*}
Dobro, ali si mogla da Bolduješ samo ovo Ime Foruma, Link...itd... A ne ceo text, a za osveženje: Pa da nam daš još Informacija, potreban je Nalog, ali pošto je Laxy napravio, stavila sam na Listu Čekanja! Bez daljeg postovanja Ovde dok Pregled ne bude gotov!

View user profile

7Završeno Re: Crazy Teeneger on Mon Aug 03, 2009 9:20 pm

NENCHY

NENCHY

{*Charmed Fan*}
{*Charmed Fan*}
~ Pregled za Forum Crazy Teenager ~

Prvi Utisak

Aktivnost: 272 Članova i 43336 Postova je ok Rezultat! AŁi za 9 Meseci je moglo i bolje! (Skor: 3/5)

Stil: Skin je previše drečav, a Ikone nisu odgovarajuće veličine! Stil nije baš profesionalan! (Skor: 3/5)

Ocena: 6/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je ok napisan, aŁi mogli ste bar Gramatički Ispravno da ga napišete, sa poštovanjem srpskih latiničnih slova! Grupe bi mogle malo bolje da se organizuju! (Skor: 7/10)

Duzina Indexa: Index je džabe predugačak, to se može mnogo bolje stopiti! Prve dve Kategorije i neki podforumi se mogu stopiti, poradite na dužini indexa jer daje utisak o ne profesionalnosti! (Skor: 5/10)

Ocena: 12/20

Dizajn

Boje: Ovo je Letnji Fazon, ali mogle su da budi mirnije nijanse! No, dobro! Da pređemo na ono što je najgore: Šarene Sličice u Podforumima, zaista, ništa se ne slaže, ako ne možete da uklopite boje sklonite ih! (Skor: 4/10)

Slike: Slike su ok urađene, ali potpuno pogrešnih Dimenzija, za Dimenzije Slika pogledajte: http://spongebobserbia.forumotion.com/forum.htm To je zaista Forum za Primer što se tiče Dizajna! (Skor: 4/10)

Ocena: 8/20

Urednistvo

Broj Urednika: 4 Admina i 4 Moda je Okay Team... Mogli biste izabrati još jednog Moda, ali nije neophodno! (Skor: 4/5)

Aktivnost Urednika: Što se aktivnosti tiče, nemam šta da zamerim, svi Admini i Modovi imaju preko 1000 postova što je za svaku pohvalu! Dva Admina imaju jedan 6000, a jedan 4000 što je odlično! (Skor: 5/5)

Profesionalnost: Srpska Latinica se uglavnom ne poštuje, čak ni Pravila i Kategorije i Podforumi nisu ispravno napisani! Font Comic takođe ne daje utisak o profesionalnosti, kao ni preveliki i ne organizovan Index, i ove sličice u podforumima su potpuno suvišne! Sredite to malo! Profesionalnost više privlači članove, sam primer je i ovaj Forum! (1/5)

Ocena: 10/15

Aktivnosti:

Broj Postova: 43339 je fin broj postova za 9 meseci! (Skor: 13/15)

Broj Članova: 272 je ok broj članova! AŁI za 9 meseci ste mogli mnogo više da sakupite! (Skor: 8/15)

Koliko se ustvari dnevno postuje Po mojoj proceni na forum dođe oko 10-15 članova dnevno i ispiše se 200-300 postova! AŁI to su samo Moje Statistike, to je ok, ali uvek može bolje! (Skor: 4/5)

Ocena: 25/35

UKUPNO: 61/100

Komentar: Nije loša Ocena uopšte... Potpuno suprotno od nekih foruma koje sam pregledala... Na primer danas Sunđer BoB Forum Srbija, njima je jača strana Dizajn a vama Aktivnosti, Aktivnosti Urednika, Broj Admina i Modova, ali oni imaju i veću Profesionalnost, Tamniji Skin... Potpuno suprotno! A opet su dobili višu Ocenu! Poradite na Dizajnu i Profesionalnosti i biće bolje! Dizajn vam nije jača strana, ali aktivnošću na FoF-u Kompletan Skin za Forum možete naručiti kod nas, kao i potražiti Pomoć za bolje uredjivanje vaših Foruma! Wink

View user profile

8Završeno Re: Crazy Teeneger on Mon Aug 03, 2009 9:33 pm

(=ChRi$=)

(=ChRi$=)

KikE♥
KikE♥
za izgled foruma se ne slazem..!ne wolim tamnu boju..izvini ali to je to...letnji fazon..otworena boja...sledeci look ce biti plawa boja.....!! Hwala!

View user profile

9Završeno Re: Crazy Teeneger on Mon Aug 03, 2009 10:13 pm

NENCHY

NENCHY

{*Charmed Fan*}
{*Charmed Fan*}
Završeni Pregledi

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]