Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Dm World Serbia Sun Aug 02, 2009 9:39 pm

LuUkA

LuUkA

Rihanna Fan
Rihanna Fan
Ime foruma:Dm World Serbia
Link: http://dmworldserbia.serbianforum.info/
Opis:Fan club o dulce marii
Kolika je starost foruma: napravljen je 13 aprila 2009

Nalog:

Username: FoF
Password: foffof

2Završeno Re: Dm World Serbia Sun Aug 02, 2009 9:42 pm

Gost

avatar

Guest
Stavljeno na Listu Čekanja, ali moraćeš da čekaš Šefa Pisaca, jer sam ja tu Deo Administracije i Pregled mora biti što objektivniji!

3Završeno Re: Dm World Serbia Tue Aug 11, 2009 3:02 pm

LuUkA

LuUkA

Rihanna Fan
Rihanna Fan
Hoce li neko da pregleda?

4Završeno Re: Dm World Serbia Tue Aug 11, 2009 3:38 pm

{*Echanted*}

{*Echanted*}

Forumski moljac
Forumski moljac
Pisci su bili odsutni, jos uvek je odsutan jedan pisac, tako da Mixiii ima previse posla, strpi se malo, sigurno ce ti neko pregledati forum.

5Završeno Re: Dm World Serbia Tue Aug 11, 2009 4:01 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Mogu ja da ti pregledam ako zelis....

6Završeno Re: Dm World Serbia Wed Aug 12, 2009 10:50 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~ Pregled za forum Dm World Serbia ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 249 registrovanih korisnika i 13766 posta je sasvim ok, naravno da uvek moze i vise kad je u pitanju 4 meseca.. (Skor: 3,5 /5)

Stil: Boje su mi prilicno ok, uklopljene...Ipak ima par stvari u vezi sa slikama koje mi smetaju i koje bi se mogle popraviti. (Skor: 3,5 /5)

Ocena: 7/10

Uredjenost

Organizacija: Pravilnik je malo nedopunjen i s neba pa u rebra...Pravilnik je jedan od najvaznijih stavki foruma i treba ga napisati savrseno gramaticki ispravno, istaci ga da ga svi vide prvog kad udju na forum. I morate ga malo opsirnije napisati. Cini mi se da je u sustini organizacija ok. Ima par stvari koje treba popraviti sto se indeksa tice, ali bar nije predugacak. (Skor: 6 /10)

Duzina indeksa: Eventualno bih spojila podforume Obavestenja i O forumu...Inace mi se dopada jednostavnost indexa, dobro je! (Skor: 7/10)

Ocena: 13/20

Dizajn

Boje: Kao sto vec rekoh, boje su dobro uskladjene. Dopada mi se kombinacija roze - sivo. (Skor: 8/10)

Slike: Baner je ok, ali moze mnogo, mnogo bolje da se napravi da se doda jos koji efekat. Staviti jos nesto na baner...Ikonice su ok, mozda eventualno malo da ih smanjite. Who is online je ok!Eventualno da bude malo karaca, ali najvaznije je da nije presiroka! Navigacija je prevelika pa vam je izletela u sledeci red...ili je smanjite ili nadjite neku odgovarajucu, ovako izgleda bezveze... (Skor: 5/10)

Ocena: 13/20

Urednistvo:

Broj urednika: 5 admina i 3 moda...totalno bezveze...Sta ce vam 5 administratora na 200 clanova? Totalno nepotrebno...I pritom i 3 moda...Po meni bi trebalo da na forumu imate 2 admina i 3 moda i to je maksimum! (Skor: 1/5)

Aktivnost urednika: Nije lose, ali smatram da je za vreme od 4 meseca staff mogao biti aktivniji. Kao sto stalno napominjem od aktivnosti staffa zavisi i aktivnost svih ostalih clanova - dakle celog foruma. (Skor: 2/5)

Profesionalnost: Na osrednjem nivou. Pravopis i srpska latinica se slabije postuju! Ok mi je sto imate prevode podforuma na spanski ali sta ce vam ova srca izmedju srpskog i spanskog naziva??? To je previse bljutavo, bolje stavite obican znak /. To sto imate sajt je jedan veliki plus, pogotovo ako ga solidno uredjujete. Imate i portal, ali bolje da ga nemate, jer nije uopste uredjen! (Skor: 3/5)

Ocena: 6/15

Aktivnosti:


Broj postova: 13766 je solidan broj postova, ali mozda nedovoljno za ovaj broj clanova i ovaj vremenski period od 4 meseca, smatram da to moze mnogo bolje...(Skor: 9/15)

Broj clanova: 249 je fin broj...Naravno da moze bolje, trudite se! (Skor: 10/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Prema mojim statistikama ispadne da na forum dodje 9-10 clanova dnevno, ali to su samo moje statistike. To je ok, mada uvek moze i da se poboljsa. Opet ponavljam reklamirajte se sto vise! (Skor: 4/5)

Ocena: 23/35

UKUPNO 62/100


Prilicno dobra ocena...Izgleda da kad se sve zbroji niste losi, ipak smatram da ovo zahteva jos mnogo truda, rada i posvecenosti da bi bio kompletan i kvalitetan forum, imate potencijala! Srdacan pozdrav! Wink

7Završeno Re: Dm World Serbia Wed Aug 12, 2009 11:25 am

LuUkA

LuUkA

Rihanna Fan
Rihanna Fan
Hvala..prosli put nam je bio lepsi look

8Završeno Re: Dm World Serbia Wed Aug 12, 2009 12:27 pm

Gost

avatar

Guest
Izvinjavamo se što ste dugo čekali, Završeni Pregledi!

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com