Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Hannah Montana The Movie Empty Hannah Montana The Movie on Mon Sep 07, 2009 8:33 am

...pink...angel...

...pink...angel...

Regularan Član
Regularan Član
sta mislite o owom filmu...jeste li gledali...
ako niste obawezno pogledajte
kakwi su wam glumci????

View user profile

2Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Mon Sep 07, 2009 10:34 am

nisam gledala ...
ali nameravam da pogledam ...
kad budem gledala odgovoricu na ova pitanja ... Smile

View user profile

3Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Mon Sep 07, 2009 4:51 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Gledala sam jednu epizodu serije i mogu reci da Miley Cyrus OK peva , ali je ocajna glumica , neke stvari ne ume lepo odglumiti vec se samo nesto derinja ( bez uvrede za fanove ) Smile

4Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Mon Sep 07, 2009 4:58 pm

{*Echanted*}

{*Echanted*}

Forumski moljac
Forumski moljac
ja nisam neki fan.. ali sam odgledala film i bas mi se swidja Smile

View user profile

5Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Mon Sep 07, 2009 7:23 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
^^mozda cu i ja film odgledati , ne deluje mi radnja lose , iako ce ona to verovatno amaterski odglumiti Smile

6Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Tue Sep 08, 2009 1:28 pm

Lola '95

Lola '95

BadAssGomez
BadAssGomez
Gledala sam film..i odlicno je glumila iako u seriji slabo glumi

View user profile

7Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Wed Sep 09, 2009 2:13 pm

Dreamer*

Dreamer*

Senior
Senior
nameraval da gledam Hannah Montana The Movie 81549

View user profile

8Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Thu Sep 10, 2009 3:49 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
joj....extra jeeeeeee!

View user profile

9Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Sep 13, 2009 8:05 pm

*MICA*

*MICA*

Senior
Senior
Mnogo mi se svidj film...super je....

View user profile

10Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Sep 13, 2009 8:09 pm

film je predobarr <33333

View user profile

11Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Sep 13, 2009 10:09 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Svidja mi se muzika u filmu.

Hannah Montana The Movie Wlajky
Hannah Montana The Movie RedbuttonrHannah Montana The Movie OrangebuttonHannah Montana The Movie GreenbuttonHannah Montana The Movie VioletbuttonHannah Montana The Movie Turquoisebutton
View user profile

12Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Fri Sep 18, 2009 9:42 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Exxxxx je film!!!!

View user profile

13Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Sep 20, 2009 2:38 pm

ja sam htelda gledam ali nisam imala wremena...chula sam da je cool!

View user profile

14Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sat Nov 14, 2009 11:28 am

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Ljudi Ko nije gledao,ja sam na Yytube samo polowinu i ta polowina je extra,ima 11 dela na youtube ja sam odgledao 8
i swidja mi se

View user profile

15Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sat Nov 14, 2009 12:54 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Mene malo sramota, svi pricaju o tome, i o nekoj Milej Ciruks ili tako nesto, a ja nzm ko je to ni sta je to...Informisacu se, cisto da ne budem smesna :P

View user profile

16Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sat Nov 14, 2009 1:56 pm

Laxy 96

Laxy 96

Narcis½
Narcis½
Film ja OK

View user profile

17Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Nov 15, 2009 5:21 pm

Gledala sam...film je extra...bas mi se svidja...

View user profile

18Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Wed Dec 09, 2009 7:45 pm

N@dy

N@dy

Novajlija
Novajlija
*_Crazy Girl_* wrote:Gledala sam...film je extra...bas mi se svidja...

View user profile

19Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Fri Dec 18, 2009 10:29 pm

•Nickola Cullen•

•Nickola Cullen•

Miley Obsessed
Miley Obsessed
extra je..Miley je extraa.

View user profile

20Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sat Dec 19, 2009 4:11 pm

Emma

Emma

♥TheCyrusOne♥
♥TheCyrusOne♥
Gledala sam ofc.... preeextra je!

View user profile

21Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sat Dec 19, 2009 5:52 pm

Gledala sam...extraaaaaa je.

View user profile

22Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Dec 27, 2009 1:49 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Forumski moljac
Forumski moljac
salzem seee

View user profile

23Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Dec 27, 2009 5:25 pm

Ivana95

Ivana95

Junior
Junior
Gledala sam i u bioskopu,a i posle sam skinula sa neta...Film je extra!!! Hannah Montana The Movie 81549

View user profile

24Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Wed Dec 30, 2009 3:18 am

Honey~

Honey~

Novajlija
Novajlija
ne volim je...gledala sam,nista posebno Wink

View user profile

25Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Jan 17, 2010 5:39 pm

nism gledao

View user profile

26Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Jan 17, 2010 6:24 pm

wacky

wacky

Junior
Junior
imam ga na kompu i super je film

View user profile

27Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Tue Jan 19, 2010 12:50 pm

Serija sje ok,ali je film uzasan

View user profile

28Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Sun Jul 11, 2010 8:12 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
Gledao sam....baš je lep film

View user profile

29Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Tue Aug 24, 2010 8:58 pm

Axy YEAH

Axy YEAH

Veteran
Veteran
Obožawam

View user profile

30Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Tue Aug 24, 2010 9:07 pm

M@ki

M@ki

Junior
Junior
Hannah Montana movie? Nikada čula! Shocked

View user profile

31Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie on Tue Nov 02, 2010 8:51 pm

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Novajlija
Novajlija
Gledala sam, swidja mi se Smile

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]