Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1New Moon Balkan Empty New Moon Balkan Thu Jan 28, 2010 3:44 pm

*Edward's honey*

*Edward's honey*

Veteran
Veteran
Ime foruma: New Moon Balkan
Link: http://newmoon-balkan.forumotion.net/forum.htm
Opis: Forum o New Moon-u kao i celoj sagi.
Kolika je starost foruma: sutra ce biti star 2 meseca i zato zelim da zakazem pregled.

napravila sam vam profil da bi mogli detaljno da pregledate forum:

korisnicko ime: fof
lozinka: 1234567

I samo ako moze neko od pisaca da pregleda Wink

2New Moon Balkan Empty Re: New Moon Balkan Thu Jan 28, 2010 10:05 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Lista čekanja!

3New Moon Balkan Empty Re: New Moon Balkan Sat Jan 30, 2010 4:34 pm

Lola '95

Lola '95

BadAssGomez
BadAssGomez
~ Pregled za Twilight The Best Forum ~

Prvi utisak:

Aktivnost: 492 registrovana korisnika i 44911 postova...Svaka čast, za dva mjeseca ovo je odlično! (Skor: 5/5)

Stil: Odgovara fabuli, tj. uklapa uz New Moon pricu ali ipak moglo se to mnogo bolje uraditi. (Skor: 2/5)

Ocjena: 7/10

Uredjenost:

Organizacija:Nije loše, mada mozete napisati malo opsirniji pravilnik i malo ga naglasiti tj. dodati bold ili italic. Prijatno sam se iznenadila kada sam vidjela index foruma jer je jako lijepo uređen (Skor:9/10)

Duzina indeksa: Kao što sam već rekla index me je prijatno iznenadio. Nije predugačak. (Skor:9/10)

Ocjena: 18/20

Dizajn:


Boje:
Usklađene, odgovarajuće! Odgovaraju temi foruma, lijepo urađeno! (Skor: 9/10)

Slike:
Baner je preveliki, i nije bas nesto posebno uradjen...Ikonice su dobre, odgovaraju temi foruma i odgovarajuće su veličine. Who is online je dobar, moglo se to bolje uraditi i jos malo suziti. Pozadadina je ok ali može to i bolje (Skor:5/10)

Ocjena:14/20

Savjet: Sljedeci put se vise potrudite oko looka, jer je forum jako posjecen i zasluzuje bolji dizajn

Urednistvo:

Broj urednika: Moderatori i urednici se trebaju spojiti u jednu grupu. Administratora je 2 sto je sasvim dovoljno za pravilno funkcjoniranje foruma. Imate 3 moderatora i 5 urednika sto je bespotrebno. Dovoljna su vam 2 administratora i 3-4 moderatora.(Skor: 3/5)


Aktivnost urednika:
Što se tice aktivnosti nemam nekih posebnih zamjerki. Oba administratora su jako aktivna. Glavni admiistrator ima najvise postova tacnije 4200, a sporedni admin je takodje aktivan i ima 3500 postova. Svi moderatori imaju preko 2000 postova sto je za pohvalu. Vecina urednika je aktivna tj. imaju preko 1000 postova osim alice koja ima 400 i Sladjane koja ima 560 postova. (Skor:4/5)

Profesionalnost:
Na dobrom ste putu. Pravopisno ste precizni i ispravni. Izgled forum je dosta los, za forum koji je jako posjecen (Skor: 4/5)

Ocjena: 11/15

Aktivnosti:

Broj postova:
44927 postova je odlicno, za forum od 2 mjeseca (Skor: 15/15)

Broj clanova: skoro 500 clanova za sam 2 mjeseca je fantasticno. Samo tako nastavite (Skor: 15/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: za 99h doslo je 60 članova računajućimene koja pregledam forum..i mislim da je ovo veliki uspjeh jer se na forumu dnevno ispostuje oko 400-500 postova sto je super (Skor: 5/5)

Ocjena: 35/35

Ukupno: 85/100
Odlicna ocjena. Najvise ste je dobili zahvaljujući aktivnosti sto je naravno i najbitnije. Poslusaje moje savjete i mozda sljedeci put bude jos bolja ocjena
Wink

- Ako ti se ne sviđa pregled, neka ga pregleda pisac Smile

4New Moon Balkan Empty Re: New Moon Balkan Sat Jan 30, 2010 8:41 pm

*Edward's honey*

*Edward's honey*

Veteran
Veteran
Naglasila sam da bih volela da pisac pregleda tako da cu sacekati.
Hvala Wink

5New Moon Balkan Empty Re: New Moon Balkan Sat Jan 30, 2010 10:27 pm

Uptown Girl

Uptown Girl

Novajlija
Novajlija
^^Nista, ja sam bezveze radila..bilo mi dosadno (ja sam Lola)

6New Moon Balkan Empty Re: New Moon Balkan Sun Jan 31, 2010 12:52 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Lola je jedno vreme bila u timu, a i pregled joj je dobar te ovaj ide u zavrsene.

7New Moon Balkan Empty Re: New Moon Balkan Sun Jan 31, 2010 1:00 pm

*Edward's honey*

*Edward's honey*

Veteran
Veteran
u redu onda Wink

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com