Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Rihanna Fans Empty Rihanna Fans Wed Feb 17, 2010 11:27 pm

LuUkA

LuUkA

Rihanna Fan
Rihanna Fan
Ime foruma: RIHANNA FANS
Link: http://rihannafans.forumotion.com
Opis: Forum o Rihanni
Kolika je starost foruma: Danas tacno 2 meseca Rihanna Fans 81549

Nick: FoF
Pass: fof123

2Rihanna Fans Empty Re: Rihanna Fans Sat Feb 20, 2010 6:59 pm

LuUkA

LuUkA

Rihanna Fan
Rihanna Fan
Hoce neko?

3Rihanna Fans Empty Re: Rihanna Fans Sun Feb 21, 2010 12:33 am

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Rihanna Fans pregled


Prvi utisak: Kada sam ušao na forum svidelo mi se što je lepo i sitno, ništa nabacano sa drečavim bojama, već svedeno na plavu, belu i sivu što čini jednu od savršenih kombinacija boja.
Logo i Wio su mi se svideli zato što su lepo dizajnirani sa lepim fontom i efektima.
Jedino što mi se ne sviđa je to što je ovaj deo sa forumima i kategorijama malo prazan, tako da preporučujem da tu ili da dodate text koji će opisivati kategoriju i sekcije ili da dodate svakom forumu ikonice koje bi gostima iz drugih zemalja objasnili šta znači koja sekcija.
Takođe mogli biste pozadinu da stavite pošto mi je ova siva neutralna i monotona.

Ocena: 6/10


Dizajn foruma: Logo je zanimljiv, sviđaju mi se Rijanine slike, baš je slatka na slikama. Efekti, teksture i tekst su super, a ovo Rihanna fans baš izgleda lepo i profesionalno. Font mi se takođe sviđa. Boje su usklađene sa ostatkom foruma.
Navigacije su lepe i svedene na osnovne boje foruma, sa čitljivim tekstom i baš izgledaju čisto i lepo što je za pohvalu.
Ikonice se slažu sa navigacijom i ostatkom foruma ali mi izgledaju nekako premalo pa bi mogli malkice da ih uvećate, što zbog standarda i izgleda tako i zbog toga što srednji deo izgleda prazno pa da ga malo ikonice kompenzuju.
WIO je okej, slaže se uz forum i naravno, uz logo, pravile veličine. Ovo mi se takođe sviđa zato što je ujedno profesionalno i svedeno, čisto i ne bije oči. Takođe, možda bi font mogli malkice ali samo malkice da uvećate jer je previše sitan.
Pozadinu obavezno ubacite jer je ova siva neutralna i monotona. Stavite neki pattern ili ako vam se više sviđa neka fixirana pozadina sa lepim motivima.
Takođe da vam pohvalim rankove i emotikone, super su.

Ocena: 22/30

Organizacija:
Krenimo sa indexom. Sveden i normalan za razliku od mnogih nabacanih foruma o Rihanni koje sam do sada sretao. Ništa nabacano, čisto, zamerka je kao što sam naveo u prvom utisku, da je prazan središnji deo i pročitaj prvi utisak kako bi to popravio.
Deo o Rihanni je odlično sređen, kao i offtopic, ja tu ništa ne bih dirao.
Lepo sređena pravila, svaka čast, to je za pohvalu. Tu takođe ništa ne dirajte.
Dva admina na ovoliko članova ne treba ali ako taj admin ima neko jače zaduženje onda je to OK, nema problema.
Dva moda takođe nepotrebna, bolje da je admin ovaj mod pošto vidim da oko administracije nema toliko posla jer je forum lepo sređen. Dizajnere ne komentarišem jer oni su tu verovatno da bi se znalo da su dizajneri i nemaju neke posebne privilegije.

Ocena: 35/40

Aktivnost: Pošto je forum star dva meseca broj članova nije loš, imajući u obzir i promociju foruma i Rihannine fanove jer tema nije toliko široka, za sada sasvim solidno. Broj poruka nije na zavidnom nivou jer gledajući na statistike u posetama u poslednjih 99h ima vas dosta ali ne pišete dosta. Ima o Rihanni dosta novosti tako da se nadam da će se to popraviti. I tako to, to je to od mene, nadam se da ti se sviđa pregled, poz Rihanna Fans 81549

Aktivnost: 10/20


Total: 73/100

4Rihanna Fans Empty Re: Rihanna Fans Sun Feb 21, 2010 12:40 am

LuUkA

LuUkA

Rihanna Fan
Rihanna Fan
Hvala na pregledu Rihanna Fans 81549 Zadovoljan sam Rihanna Fans 81549

5Rihanna Fans Empty Re: Rihanna Fans Sun Feb 21, 2010 12:40 am

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Tralala hvala lock Rihanna Fans 81549

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com