Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Counter Magazine Empty Counter Magazine Mon Feb 22, 2010 12:22 pm

EMPEROR

EMPEROR

Aktivan član
Aktivan član
Ime foruma: Counter Magazine
Link:
Code:
www.cm-hq.forumotion.net (www.cm-hq.tk)
Opis: Forum pre svega za gamere,dizajnere i pocetnike u obe oblasti. Nudimo pregrst tutorijala.. Zabava zagarantovana Smile
Kolika je starost foruma: Godinu i 4 meseca,okvirno receno...

nalog za pregled -
Code:
 nick - FoF - pw - fofpregled

2Counter Magazine Empty Re: Counter Magazine Tue Feb 23, 2010 6:23 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Dodato na listu za preglede Smile

3Counter Magazine Empty Re: Counter Magazine Sun Mar 07, 2010 2:18 pm

EMPEROR

EMPEROR

Aktivan član
Aktivan član
Bilo ko ?

4Counter Magazine Empty Re: Counter Magazine Sun Mar 07, 2010 6:01 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Imaj strpljenja,imamo i mi obaweze!

5Counter Magazine Empty Re: Counter Magazine Mon Mar 08, 2010 6:46 pm

EMPEROR

EMPEROR

Aktivan član
Aktivan član
Imam ja strpljenja vec 2 nedelje... ok

6Counter Magazine Empty Re: Counter Magazine Mon Mar 08, 2010 11:48 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
~Pregled za forum DAM Serbia~

PRVI UTISAK:

~ Ne dopada mi se logo...Mnogo se širok i širi stranicu.To daje loš utisak o forumu.Navigacije centrirajte kako bi bilo urednije.Boje na vašem forumu su uvek tamne,uglavnom je crn forum.
~ Savet: Mislim da bi trebali menjati logo ili čak i ceo izgled.Boje,makar jednom, stavti neku drugu i lepšu boju.Kod vas je uvek crna.
Navigacije promeniti i centrirati ih,izgledaće lepše.
~ Ocena: 5/10

IZGLED:

~ Već sam napomenula da mi se logo ne dopada jer je jako širok.Kvari utisak o kvalitetnosti foruma foruma.
~ Podforuma ima jako mnogo.Previše ih je.To se treba skratiti u iklopiti po nekom beljem i urednijem redosledu.Ovako se ništa ne prepoznaje.
~ Sledece što mi se ne dopada su ukrasi u imenima kategorija.Deluje pretrpano.
~ Što se tiče latinice,koristi se u imenima kategorima i podforuma,ali zato u važnijim temama kao što su previla latinice nema.
~ Savet: Promeniti boje i skin.Smanjiti broj podforuma i urediti ih.Uvesti latinicu u važne teme.
~ Ukloniti znakove iz imena podforuma.
~ Ocena: 5/20

STIL:

~ Ponavljam,logo je mnooogo širok!Ne dopada mi se.Ikonice su uredu.WIO je uredu.
~ Smajlije niste dodavali,ok.I ovi su dobri. Smile
~ Savet: Promenite stil u potpunosti!Što znači izmeniti boje,napraviti neki pristojan i lep logo,pozadina,WIO,ikonice...Sve novo!Ukoliko želite možete dodati neke nove smajlije,ovi su svima dosadili.
~ Ocena: 5/20

UREDNIŠTVO:

~ Podforume urediti po datim uputstvima.Uvesti u teme latinicu (ž,š,đ,č,ć).
~ Savet: Podforume urediti po datim uputstvima jer smatram da će biti mnogo bolje.Da bi bilo urednije uvesti u teme srp. latinicu.
~ Ocena: 5/15

AKTIVNOST:

~ Ima malo redovnih članova a mnogo registrovanih!Radite na postovima!
~ Savet: Pošaljite masovni e-mail svim članovima.Nemojte preterivati sa porukom koja će se poslati njima...
~ Ocena: 10/35

UKUPNA OCENA: 30/100

Po izgledu foruma i članovima kosi su NE redovni,mislim da više od ovoga ne može!Iskoristite uputstva koja ste dobili i mnogo će te se popraviti što se tiše ocene...Srećno Smile
__
Ukoliko owaj pregled želite podeliti sa članowima wašeg foruma:

Code:

[color=blue][i][b]~Pregled za forum DAM Serbia~[/b][/i][/color]

[color=blue][b]PRVI UTISAK:[/b][/color]

~ Ne dopada mi se logo...Mnogo se širok i širi stranicu.To daje loš utisak o forumu.Navigacije centrirajte kako bi bilo urednije.Boje na vašem forumu su uvek tamne,uglavnom je crn forum.
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Mislim da bi trebali menjati logo ili čak i ceo izgled.Boje,makar jednom, stavti neku drugu i lepšu boju.Kod vas je uvek crna.
Navigacije promeniti i centrirati ih,izgledaće lepše.
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 5/10

[color=blue][b]IZGLED:[/b][/color]

~ Već sam napomenula da mi se logo ne dopada jer je jako širok.Kvari utisak o kvalitetnosti foruma foruma.
~ Podforuma ima jako mnogo.Previše ih je.To se treba skratiti u iklopiti po nekom beljem i urednijem redosledu.Ovako se ništa ne prepoznaje.
~ Sledece što mi se ne dopada su ukrasi u imenima kategorija.Deluje pretrpano.
~ Što se tiče latinice,koristi se u imenima kategorima i podforuma,ali zato u važnijim temama kao što su previla latinice nema.
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Promeniti boje i skin.Smanjiti broj podforuma i urediti ih.Uvesti latinicu u važne teme.
~ Ukloniti znakove iz imena podforuma.
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 5/20

[color=blue][b]STIL:[/b][/color]

~ Ponavljam,logo je mnooogo širok!Ne dopada mi se.Ikonice su uredu.WIO je uredu.
~ Smajlije niste dodavali,ok.I ovi su dobri. :)
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Promenite stil u potpunosti!Što znači izmeniti boje,napraviti neki pristojan i lep logo,pozadina,WIO,ikonice...Sve novo!Ukoliko želite možete dodati neke nove smajlije,ovi su svima dosadili.
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 5/20

[color=blue][b]UREDNIŠTVO:[/b][/color]

~ Podforume urediti po datim uputstvima.Uvesti u teme latinicu (ž,š,đ,č,ć).
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Podforume urediti po datim uputstvima jer smatram da će biti mnogo bolje.Da bi bilo urednije uvesti u teme srp. latinicu.
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color]  5/15

[color=blue][b]AKTIVNOST:[/b][/color]

~ Ima malo redovnih članova a mnogo registrovanih!Radite na postovima!
[color=blue][u][i]~ Savet:[/i][/u][/color] Pošaljite masovni e-mail svim članovima.Nemojte preterivati sa porukom koja će se poslati njima...
[color=blue][b]~ Ocena:[/b][/color] 10/35

[color=blue][b]UKUPNA OCENA:[/b][/color] [size=18]30/100[/size]

Po izgledu foruma i članovima kosi su NE redovni,mislim da više od ovoga ne može!Iskoristite uputstva koja ste dobili i mnogo će te se popraviti što se tiše ocene...Srećno :)

Pozz

7Counter Magazine Empty Re: Counter Magazine Tue Mar 09, 2010 1:16 am

EMPEROR

EMPEROR

Aktivan član
Aktivan član
Mogu li dobiti pregled od Cyber-a ? Sa malo vise detalja,hvala unapred.

8Counter Magazine Empty Re: Counter Magazine Tue Mar 09, 2010 2:32 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Dobio si pregled,ako si nezadovoljan,to nije do pisca,nego do foruma.Ispravi sto ti je Milica rekla i sljedeci puta ocekuj bolju ocjenu.A sto se tice Cybera,ima i on drugog posla,sad je urednik,ne dolazi on na forum da bi pisao tebi preglede.
Zavrseni pregledi.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com